Oferta IBUK.pl dla studentów

Szkolny nowy rok już za nami. Teraz do rozpoczęcia nauki powoli przygotowują się studenci. Na szczęście nie trzeba worków, kapci i tornistrów. Za to należy solidnie przemyśleć, gdzie i za ile kupić podręczniki.

Jak wiadomo rok akademicki to duże wyzwanie jeśli chodzi o wydatki. Jak je zaplanować, by wystarczyło na podstawowe potrzeby, czyli to wszystko co oferuje prawdziwe studenckie życie i jeszcze móc sobie pozwolić na podręczniki? Nie jest to proste.

Doskonałą ofertę przygotowała księgarnia i wypożyczalnia internetowa, która dysponuje ogromnym zasobem ebooków i audiobooków. Jeśli przyzwyczailiście się już do korzystania z „niepapierowej” formy czytania lub zamierzacie zacząć korzystać z czytnika, tabletu laptopa jako narzędzia do czytania i nauki, to propozycja jest jak najbardziej dla Was.

Pierwsza możliwość, to wypożyczanie podręczników w formie ebooków w IBUK.pl. Korzystanie z tej formy jest niezwykle proste. Wystarczy opłacić abonament:

  • na 1 miesiąc za 19,90 zł – w tym przypadku uzyskujecie miesiąc dostępu do wypożyczalni i macie 5 książek w abonamencie
  • na 5 miesięcy za 99 zł – uzyskujecie 5 miesięcy dostępu do wypożyczalni i macie 25 książek w abonamencie.

Do wyboru jest ponad 15 000 tytułów z wielu dziedzin: pedagogika, prawo, historia, psychologia, socjologia, filozofia, matematyka, informatyka, medycyna, chemia, fizyka, ekonomia i inne.

Dodatkowo możecie też bezpłatnie, przez 7 dni, przetestować wypożyczalnię. Otrzymacie w tym czasie dostęp do 10% tresci wybranego ebooka.

Jeśli wypożyczanie podręczników nie jest dla Was, to księgarnia przygotowała również niezwykle atrakcyjną propozycję zakupu ebooków dla wszystkich studentów, e-podręczniki – tu również ogromny wybór, wszystkie możliwe dziedziny i wydawnictwa takie, jak: PWN, Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, Key Text, Wydawnictwo WSEIZ, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego, PZWL, IMPULS< Wiedza i Praktyka, Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej, Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne, Placet, Scholar, Wyd. WNT.