Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

20 zł rabatu na zakupy

Kod rabatowy Frisco -  zrób zakupy za min. 100 zł, wybierz opcję odbioru  w Coolomacie i zyskaj 20 zł zniżki. Wpisz kod rabatowy w koszyku zamówienia. Do jednorazowego wykorzystania. Nie dotyczy alkoholu.

Ważne do dnia: 28/02/2018

Darmowa dostawa i kod rabatowy na kolejne zakupy w Auchan Direct!

Kod rabatowy Auchan Direct – zrób zakupy za min. 300 zł do 26 stycznia, wpisz kod rabatowy i zyskaj darmową dostawę oraz kod rabatowy na 10,10 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

Ważne do dnia: 26/01/2018

Mieszanka czarnych herbat za 1 gr do zakupów

Kod rabatowy BDsklep –  zrób zakupy za min. 200 zł, wpisz kod rabatowy i odbierz w prezencie  mieszankę czarnych herbat  Earl Grey.

Ważne do dnia: 31/01/2018

Wina w promocji

Wielu spośród nas nie wyobraża sobie wieczornego posiłku bez tradycyjnej lampki wina. Podnosi smak spożywanych potraw, dobrze wpływa na trawienie, jest smaczne i w odpowiednich dawkach zdrowe. Smakosze wiedzą doskonale jakie wino wybrać do jakiego jedzenia. Nie jest to obojętne, bo nie każde odpowiednio się komponuje i źle dobrane nie podniesie walorów jedzenia. Lampka wina na wieczór może być afrodyzjakiem, niezłym sposobem na dobry sen, odpręża, relaksuje i pozwala zasnąć. Dobre wino to luksus, na który warto sobie pozwolić. Ceny win w naszych sklepach są różne. Wszystko zależy od gatunku, pochodzenia, rodzaju i oczywiście wieku. Poniżej zamieszczamy kody rabatowe i promocje które pomogą obniżyć ceny ulubionych trunków.