Coco nut water Woda kokosowa 100% za 1 grosz do zamówienia

Kod rabatowy BDsklep – Coco nut water Woda kokosowa 100% 490 ml) w prezencie do zamówienia za minimum 250 zł. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Krem do smarowania o smaku batonika Twix za 1 grosz do zamówienia

Kod rabatowy BDsklep – Krem do smarowania o smaku batonika Twix  (200 gram) w prezencie do zamówienia za minimum 250 zł. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Wina w promocji

Wielu spośród nas nie wyobraża sobie wieczornego posiłku bez tradycyjnej lampki wina. Podnosi smak spożywanych potraw, dobrze wpływa na trawienie, jest smaczne i w odpowiednich dawkach zdrowe. Smakosze wiedzą doskonale jakie wino wybrać do jakiego jedzenia. Nie jest to obojętne, bo nie każde odpowiednio się komponuje i źle dobrane nie podniesie walorów jedzenia. Lampka wina na wieczór może być afrodyzjakiem, niezłym sposobem na dobry sen, odpręża, relaksuje i pozwala zasnąć. Dobre wino to luksus, na który warto sobie pozwolić. Ceny win w naszych sklepach są różne. Wszystko zależy od gatunku, pochodzenia, rodzaju i oczywiście wieku. Poniżej zamieszczamy kody rabatowe i promocje które pomogą obniżyć ceny ulubionych trunków.