Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

20 zł rabatu na zakupy

Kod rabatowy Frisco -  zrób zakupy za min. 100 zł, wybierz opcję odbioru  w Coolomacie i zyskaj 20 zł zniżki. Wpisz kod rabatowy w koszyku zamówienia. Do jednorazowego wykorzystania. Nie dotyczy alkoholu.

Ważne do dnia: 28/02/2018

15% rabatu na zakładkę Twoje Miasto i Travel!

Kod rabatowy Groupon –  wszystko z wybranych zakładek z rabatem 15% po wpisaniu kodu rabatowego.  Maksymalna kwota zniżki  50 zł. Nie dotyczy oferty Multikino.

Ważne do dnia: 24/01/2018

Darmowa dostawa i kod rabatowy na kolejne zakupy w Auchan Direct!

Kod rabatowy Auchan Direct – zrób zakupy za min. 300 zł do 26 stycznia, wpisz kod rabatowy i zyskaj darmową dostawę oraz kod rabatowy na 10,10 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

Ważne do dnia: 26/01/2018

Mieszanka czarnych herbat za 1 gr do zakupów

Kod rabatowy BDsklep –  zrób zakupy za min. 200 zł, wpisz kod rabatowy i odbierz w prezencie  mieszankę czarnych herbat  Earl Grey.

Ważne do dnia: 31/01/2018

Voucher 100 zł na zakupy BDsklep

Promocja BDsklep – zamawiaj w BDsklep przez  3 kolejne miesiące (min. 1 zakup o wartości 200 zł na miesiąc). Odbierz voucher 100 zł na czwarte zakupy powyżej 200 zł. Bon otrzymasz na swój adres mailowy. Promocja tylko dla zapisanych do  newslettera.

Do 50% tańsze produkty ekologiczne

Promocja BDsklep – produkty ekologiczne: mąki, cukier, makarony, produkty sypkie, słodycze, przekąski, bakalie, orzechy, kawa i herbata, przetwory, syropy, miody, przyprawy, ocet, olej, soki i napoje, produkty dla dzieci, kosmetyki naturalne, środki czystości nawet do 50% taniej.

Strona 1 z 21 2

Artykuły spożywcze w super cenach

Robienie zakupów spożywczych to zadanie raczej nudne i niezbyt wdzięczne, niemniej konieczne. Pół biedy w tygodniu, kiedy supermarkety nie są tak bardzo zaludnione. Koszmar natomiast zaczyna się w sobotę rano, kiedy wszyscy wylegają do sklepów, bo coś w weekend trzeba przecież jeść, a każdy chce zakupy mieć jak najszybciej za sobą. Tłumy wśród półek, kolejki do kasy, każdy zniecierpliwiony i zły. Alternatywą dla zmagań sklepowych są zakupy przez internet. Bez wychodzenia z domu, bez stresu ? zamawiamy, płacimy i odbieramy pod drzwiami mieszkania. Łatwo, szybko i przyjemnie. Aby takie zakupy stały się jeszcze atrakcyjniejsze, wystarczy zerknąć na propozycje zamieszczone poniżej. Promocje i kody rabatowe udostępniane przez supermarkety obowiązują również przy zakupach online, dzięki nim można każdego dnia zaoszczędzić na wielu artykułach spożywczych.