Do 76% taniej - mega wyprzedaż w Feedo

Promocja Feedo  -pieluchy i przewijanie, żywienie dzieci, troska o dziecko, artykuły dla mamy, kosmetyki, zabawki, meble i akcesoria podróżne, wózki, foteliki i inne do 76% taniej.

Coco nut water Woda kokosowa 100% za 1 grosz do zamówienia

Kod rabatowy BDsklep – Coco nut water Woda kokosowa 100% 490 ml) w prezencie do zamówienia za minimum 250 zł. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Krem do smarowania o smaku batonika Twix za 1 grosz do zamówienia

Kod rabatowy BDsklep – Krem do smarowania o smaku batonika Twix  (200 gram) w prezencie do zamówienia za minimum 250 zł. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/05/2017

35 zł za groupon wart 50 zł na wszystkie wyroby w cukierniach i wybranych kawiarniach A.Blikle

Promocja Groupon – do wykorzystania na wszystkie wyroby z firmy A.Blikle (z wyłączeniem tortów specjalnych i alkoholi). Możesz też skorzystać z: 69 zł za groupon wart 100 zł lub 129 zł za groupon wart 200 zł.

Strona 1 z 21 2

Artykuły spożywcze w super cenach

Robienie zakupów spożywczych to zadanie raczej nudne i niezbyt wdzięczne, niemniej konieczne. Pół biedy w tygodniu, kiedy supermarkety nie są tak bardzo zaludnione. Koszmar natomiast zaczyna się w sobotę rano, kiedy wszyscy wylegają do sklepów, bo coś w weekend trzeba przecież jeść, a każdy chce zakupy mieć jak najszybciej za sobą. Tłumy wśród półek, kolejki do kasy, każdy zniecierpliwiony i zły. Alternatywą dla zmagań sklepowych są zakupy przez internet. Bez wychodzenia z domu, bez stresu ? zamawiamy, płacimy i odbieramy pod drzwiami mieszkania. Łatwo, szybko i przyjemnie. Aby takie zakupy stały się jeszcze atrakcyjniejsze, wystarczy zerknąć na propozycje zamieszczone poniżej. Promocje i kody rabatowe udostępniane przez supermarkety obowiązują również przy zakupach online, dzięki nim można każdego dnia zaoszczędzić na wielu artykułach spożywczych.