Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

25 zł rabatu na zakładkę Twoje Miasto i Travel

Kod rabatowy Groupon –  25 zł rabatu na wybrane zakładki po wpisaniu kodu rabatowego.  Minimalna wartość zamówienia  50 zł. Ważny na jedną ofertę Twoje Miasto lub Travel.

Ważne do dnia: 17/12/2017

400 najlepszych pomysłów na prezent od BDsklep

Promocja BDsklep –  zestawy kosmetyków i zapachów dla Niej i dla Niego, zabawki, produkty dla domowych pupili, akcesoria do domu, delikatesy i inne w promocyjnych cenach.

Ważne do dnia: 23/12/2017

Do 80 zł na zakupy w prezencie na święta

Promocja BDsklep – złóż zamówienie i zgarnij bon na kolejne zakupy: 30 zł przy zakupach od 150 zł do 199,99 zł, 50 zł przy zakupach od 200 zł do 299,99 zł, 80 zł przy zakupach powyżej 300 zł.

Ważne do dnia: 22/12/2017

Voucher 100 zł na zakupy BDsklep

Promocja BDsklep – zamawiaj w BDsklep przez  3 kolejne miesiące (min. 1 zakup o wartości 200 zł na miesiąc). Odbierz voucher 100 zł na czwarte zakupy powyżej 200 zł. Bon otrzymasz na swój adres mailowy. Promocja tylko dla zapisanych do  newslettera.

Do 50% tańsze produkty ekologiczne

Promocja BDsklep – produkty ekologiczne: mąki, cukier, makarony, produkty sypkie, słodycze, przekąski, bakalie, orzechy, kawa i herbata, przetwory, syropy, miody, przyprawy, ocet, olej, soki i napoje, produkty dla dzieci, kosmetyki naturalne, środki czystości nawet do 50% taniej.

Strona 1 z 21 2

Artykuły spożywcze w super cenach

Robienie zakupów spożywczych to zadanie raczej nudne i niezbyt wdzięczne, niemniej konieczne. Pół biedy w tygodniu, kiedy supermarkety nie są tak bardzo zaludnione. Koszmar natomiast zaczyna się w sobotę rano, kiedy wszyscy wylegają do sklepów, bo coś w weekend trzeba przecież jeść, a każdy chce zakupy mieć jak najszybciej za sobą. Tłumy wśród półek, kolejki do kasy, każdy zniecierpliwiony i zły. Alternatywą dla zmagań sklepowych są zakupy przez internet. Bez wychodzenia z domu, bez stresu ? zamawiamy, płacimy i odbieramy pod drzwiami mieszkania. Łatwo, szybko i przyjemnie. Aby takie zakupy stały się jeszcze atrakcyjniejsze, wystarczy zerknąć na propozycje zamieszczone poniżej. Promocje i kody rabatowe udostępniane przez supermarkety obowiązują również przy zakupach online, dzięki nim można każdego dnia zaoszczędzić na wielu artykułach spożywczych.