10% rabatu na wszystkie okulary

Kod rabatowy Kodano – wszystkie okulary 15% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy outletu oraz soczewek kontaktowych. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/10/2017

Drugie oprawki Loretto za 1 zł

Kod rabatowy Kodano –przy zakupie pełnej pary okularów korekcyjnych Loretto, druga (tańsza) oprawka Loretto  za 1 zł. Wpisz kod rabatowy. Rabat nie łączy się z innymi rabatami oraz nie dotyczy soczewek okularowych..

Ważne do dnia: 08/10/2017

80 zł rabatu na okulary Ray-Ban

Kod rabatowy Kodano - okulary marki Ray-Ban 80 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek okularowych oraz produktów z outletu. Nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 30/09/2017

80 zł rabatu na okulary Ray-Ban

Kod rabatowy Kodano - okulary marki Ray-Ban 80 zł  taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek okularowych oraz produktów z outletu.

Ważne do dnia: 30/09/2017

Oprawki Santino już od 1 zł

Promocja Kodano - wybrane oprawki Santino w najlepszych cenach. Już od złotówki! Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupy pełnych okularów (oprawki+soczewki korekcyjne).

Strona 1 z 31 2 3

Okulary w promocyjnych cenach

Pomimo panującej mody na soczewki kontaktowe, wiele osób wybiera okulary. Okazuje się, że ich noszenie wcale nie musi być udręką, a już z pewnością nie przynosi ujmy naszej urodzie. Dobrze dobrana oprawka może nawet w znacznym stopniu poprawić wygląd użytkownika. Dzisiejsze okulary nie są też niewygodne. Współcześnie stosowane soczewki są lekkie, nie można ich tak łatwo narazić na uszkodzenie, nie powodują, że oczy wyglądają nie tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Za te i wciąż nowe udogodnienia trzeba jednak zapłacić i to czasem dość wysoką cenę. Oprawki, które dodadzą uroku, są wytrzymałe i posłużą kilka lat kosztują dość dużo, do tego soczewki – lekkie i cienki również nie są tanie. Dla wszystkich, którzy lubią siebie w okularach i nie chcą ich zamieniać na soczewki kontaktowe przygotowaliśmy promocje i kody rabatowe. Dzięki nim Wasze okulary nie będą rujnować Waszego portfela.