20% rabatu na wszystkie okulary

Kod rabatowy Kodano - okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek okularowych oraz outletu i nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 29/05/2017

20% rabatu na okulary marki Woodys Barcelona

Kod rabatowy Kodano - okulary wybranej marki 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek okularowych i nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 06/06/2017

10% rabatu na cały asortyment

Kod rabatowy Kodano - cały asortyment 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek kontaktowych, outletu i nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Strona 1 z 31 2 3

Okulary w promocyjnych cenach

Pomimo panującej mody na soczewki kontaktowe, wiele osób wybiera okulary. Okazuje się, że ich noszenie wcale nie musi być udręką, a już z pewnością nie przynosi ujmy naszej urodzie. Dobrze dobrana oprawka może nawet w znacznym stopniu poprawić wygląd użytkownika. Dzisiejsze okulary nie są też niewygodne. Współcześnie stosowane soczewki są lekkie, nie można ich tak łatwo narazić na uszkodzenie, nie powodują, że oczy wyglądają nie tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Za te i wciąż nowe udogodnienia trzeba jednak zapłacić i to czasem dość wysoką cenę. Oprawki, które dodadzą uroku, są wytrzymałe i posłużą kilka lat kosztują dość dużo, do tego soczewki – lekkie i cienki również nie są tanie. Dla wszystkich, którzy lubią siebie w okularach i nie chcą ich zamieniać na soczewki kontaktowe przygotowaliśmy promocje i kody rabatowe. Dzięki nim Wasze okulary nie będą rujnować Waszego portfela.