15% rabatu na kosmetyki wybranych marek

Kod rabatowy iStyl.pl –kosmetyki marek: Thalgo, Nuxe, L'Occitane, Elizabeth Arden, Collistar, Clinique, Biotherm, Nanolash 15% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Do jednorazowego wykorzystania.

Ważne do dnia: 08/03/2017

20% rabatu na kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Kod rabatowy Douglas – produkty do pielęgnacji twarzy 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy kategorii Sale i nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 06/03/2017

15% rabatu na wybrane marki

Kod rabatowy  Trena.pl – marki : Thalgo, Nuxe, L’Occitane, Elizabeth Arden, Collistar, Clinique, Biotherm, Nanolash 15% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Do jednorazowego wykorzystania.

Ważne do dnia: 08/03/2017

Strona 1 z 151 2 3 15

Zdrowie i uroda – jak o nie dbać, bez zbędnych wydatków

Dbanie o zdrowie i urodę nie jest takie proste, jak mogłoby się zdawać. Na rynku jest taka ilość preparatów, kosmetyków, suplementów, akcesoriów, że przeciętnemu konsumentowi może się zakręcić w głowie. Co wybrać dla siebie, co będzie najskuteczniejsze, co mi pomoże, a na co bez sensu tylko wydam pieniądze. Producenci reklamują i zachęcają, wybór należy do Klientów. Na dopasowanie odpowiedniego dla siebie artykułu trzeba poświęcić trochę czasu, na to nie ma rady. My możemy tylko pomóc Wam w wyborze, gdzie daną rzecz można kupić taniej.