Setki produktów w promocyjnych cenach


Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

20% rabatu na jesienne nowości w Douglas!

Kod rabatowy Douglas – jesienne nowości 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Obowiązuje dla zamówień za min. 259 zł. Promocje i rabaty nie łączą się.

Ważne do dnia: 24/09/2018

Do 60% taniej - Happy Days w iPerfumy!

Promocja iPerfumy.pl – kosmetyczne i zapachowe bestsellery w obniżonych cenach. Topowe marki i setki produktów nawet do 60% taniej. Sprawdź też jakie prezenty otrzymasz do swoich zakupów. Skorzystaj z największych okazji tego roku.

20% rabatu na zakupy w Clarins!

Kod rabatowy Clarins –  wszystkie produkty  20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Promocja obejmuje cały asortyment i łączy się z bonami lojalnościowymi.

Ważne do dnia: 27/09/2018

Matująco-Wygładzające Serum na Dzień 30 ml w prezencie!

Promocja Dr Irena Eris –  prezent przy zakupie minimum  2 dowolnych  kosmetyków z serii Dr Irena Eris Vitaceric.

Ważne do dnia: 30/09/2018

Strona 1 z 161 2 3 16

Zdrowie i uroda – jak o nie dbać, bez zbędnych wydatków

Dbanie o zdrowie i urodę nie jest takie proste, jak mogłoby się zdawać. Na rynku jest taka ilość preparatów, kosmetyków, suplementów, akcesoriów, że przeciętnemu konsumentowi może się zakręcić w głowie. Co wybrać dla siebie, co będzie najskuteczniejsze, co mi pomoże, a na co bez sensu tylko wydam pieniądze. Producenci reklamują i zachęcają, wybór należy do Klientów. Na dopasowanie odpowiedniego dla siebie artykułu trzeba poświęcić trochę czasu, na to nie ma rady. My możemy tylko pomóc Wam w wyborze, gdzie daną rzecz można kupić taniej.