Wiosenny zestaw w kosmetyczce o wartości 99 zł w prezencie

Promocja Clarins –zrób zakupy za mi. 199 zł i wybierz swój wiosenny zestaw w prezencie. Do wyboru dwa warianty kosmetyczek oraz woda pielęgnacyjna i olejek do ust.

Ważne do dnia: 07/06/2017

15% rabatu na wszystko i upominek do zamówienia

Promocja Aurore.pl – z okzji Dnia Matki cały asortyment 15% taniej i dodatkowo do każdego zamówienia upominek: kubek termiczny, wysokiej jakości ściereczka do czyszczenia okularów, czyścik w aerozolu oraz bon na serwis okularów.

Ważne do dnia: 28/05/2017

Do 76% taniej - mega wyprzedaż w Feedo

Promocja Feedo  -pieluchy i przewijanie, żywienie dzieci, troska o dziecko, artykuły dla mamy, kosmetyki, zabawki, meble i akcesoria podróżne, wózki, foteliki i inne do 76% taniej.

Strona 1 z 151 2 3 15

Zdrowie i uroda – jak o nie dbać, bez zbędnych wydatków

Dbanie o zdrowie i urodę nie jest takie proste, jak mogłoby się zdawać. Na rynku jest taka ilość preparatów, kosmetyków, suplementów, akcesoriów, że przeciętnemu konsumentowi może się zakręcić w głowie. Co wybrać dla siebie, co będzie najskuteczniejsze, co mi pomoże, a na co bez sensu tylko wydam pieniądze. Producenci reklamują i zachęcają, wybór należy do Klientów. Na dopasowanie odpowiedniego dla siebie artykułu trzeba poświęcić trochę czasu, na to nie ma rady. My możemy tylko pomóc Wam w wyborze, gdzie daną rzecz można kupić taniej.