Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

131 zł rabatu w SnowTrex!

Promocja SnowTrex –  sezon zimowy 2018/2019: 131 zł rabatu na osobę przy rezerwacji do końca kwietnia. Oferta obowiązuje również na najpopularniejsze terminy w roku, takie jak Boże Narodzenie, Sylwester, ferie zimowe, czy Wielkanoc.

Ważne do dnia: 30/04/2018

Do 40% taniej na wiosennej wyprzedaży w Hotels.com!

Promocja Hotels.com – Paryż, Londyn, Rzym, Barcelona, Sztokholm, Madryt, Lizbona, Berlin, Dublin, Monachium i inne miejsca nawet do 40% taniej. Dotyczy podróży w terminach 1.04.2018 – 27.05.2018.

Ważne do dnia: 30/04/2018

5% rabatu dla grup

Promocja SnowTrex – rabat dla grup liczących powyżej 30. Nie dotyczy 15-osobowych i większych domków typu chalet, nie łączy się z innymi rabatami lub akcjami promocyjnymi (za wyjątkiem last minute).

3% rabatu dla grup

Promocja SnowTrex – rabat dla grup liczących od 15 do 29. Nie dotyczy 15-osobowych i większych domków typu chalet, nie łączy się z innymi rabatami lub akcjami promocyjnymi (za wyjątkiem last minute).

Strona 1 z 21 2

Wczasy w najlepszych cenach

Wakacje, wczasy – na ten czas czekamy często cały rok. Planujemy jak je spędzić, gdzie wyjechać, bo są zazwyczaj krótkie, więc trzeba sprawić, by były magiczne i niezapomniane. Biura podróży prześcigają się z propozycjami. Wczasy w kraju, wycieczki za granicą, kraje bliskie i egzotyczne. Wybór jest tak duży, że często trudno się przez to przebić i wybrać coś, co będzie najlepsze, najbardziej ekscytujące, pozostawiające w pamięci niezatarte wspomnienia, a przy tym bezpieczne i nie sprawiające żadnych problemów w miejscu docelowym, bo nie ma nic gorszego niż wakacje z kłopotami. Nie ma szans, byśmy Wam pomogli z wyborem, gdzie jechać, jakiego organizatora wybrać i ile przeznaczyć na to pieniędzy, ale możemy pomóc przy wyborze tańszych wakacji ? wystarczy zerknąć poniżej i wybrać jeden z proponowanych kodów rabatowych lub jedną z promocji. Wymarzony wyjazd może wcale nie być taki drogi.