Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

Do 50% taniej- Cybertydzień w Hotelc.com

Promocja Hotels.com – Paryż, Londyn, Rzym, Barcelona, Sztokholm,  Berlin, Mediolan, Wiedeń, Budapeszt, Edynburg - noclegi nawet za połowę ceny. Tylko do czwartku.

Ważne do dnia: 23/11/2017

15% rabatu na wszystko

Kod rabatowy Groupon –  wszystkie oferty   z rabatem 15% po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł. Nie dotyczy oferty Zalando i Multikino.

Ważne do dnia: 29/11/2017

Do 40% taniej na zimowej wyprzedaży w Hotels.com

Promocja Hotels.com – Paryż, Londyn, Rzym, Barcelona, Berlin,Lizbona, Dublin, Mediolan, Florencja, Rejkiawik inne miejsca nawet do 40% taniej. Dotyczy podróży w terminach 31.10.2017 - 7.01.2018.

Ważne do dnia: 27/11/2017

5% rabatu dla grup

Promocja SnowTrex – rabat dla grup liczących powyżej 30. Nie dotyczy 15-osobowych i większych domków typu chalet, nie łączy się z innymi rabatami lub akcjami promocyjnymi (za wyjątkiem last minute).

3% rabatu dla grup

Promocja SnowTrex – rabat dla grup liczących od 15 do 29. Nie dotyczy 15-osobowych i większych domków typu chalet, nie łączy się z innymi rabatami lub akcjami promocyjnymi (za wyjątkiem last minute).

Strona 1 z 21 2

Wczasy w najlepszych cenach

Wakacje, wczasy – na ten czas czekamy często cały rok. Planujemy jak je spędzić, gdzie wyjechać, bo są zazwyczaj krótkie, więc trzeba sprawić, by były magiczne i niezapomniane. Biura podróży prześcigają się z propozycjami. Wczasy w kraju, wycieczki za granicą, kraje bliskie i egzotyczne. Wybór jest tak duży, że często trudno się przez to przebić i wybrać coś, co będzie najlepsze, najbardziej ekscytujące, pozostawiające w pamięci niezatarte wspomnienia, a przy tym bezpieczne i nie sprawiające żadnych problemów w miejscu docelowym, bo nie ma nic gorszego niż wakacje z kłopotami. Nie ma szans, byśmy Wam pomogli z wyborem, gdzie jechać, jakiego organizatora wybrać i ile przeznaczyć na to pieniędzy, ale możemy pomóc przy wyborze tańszych wakacji ? wystarczy zerknąć poniżej i wybrać jeden z proponowanych kodów rabatowych lub jedną z promocji. Wymarzony wyjazd może wcale nie być taki drogi.