Najprostszym sposobem na stworzenie pięknej stylizacji włosów bez konieczności wizyty w salonie fryzjerskim jest użycie odpowiedniego sprzętu. By uzyskać efekt eleganckich loków, które nigdy nie wychodzą z mody zdecyduj się na lokówkę!

Poszczególne modele lokówek różnią się między sobą parametrami, zastosowaną technologią, mocą, wyglądem oraz ceną. Możesz wybrać takie urządzenie, które pomoże Ci osiągnąć efekty jakich dokładnie oczekujesz. Średnicę końcówki powinnaś dostosować do gęstości włosów –cienką lokówką uformujesz dużą ilość kosmyków, jednak będzie to bardziej pracochłonne, natomiast trudno będzie osiągnąć dobry efekt używając grubej końcówki do lichych włosów. Ważny jest też kształt czy rodzaj lokówki, gdyż od niego zależy w jaki sposób będą wyglądać nasze loki. Jeśli jesteś posiadaczką długich włosów i chcesz, aby Twoje włosy miały większą średnicę u nasady głowy, a końcówki loków były cienkie, przez co zwiększysz objętość fryzury, zdecyduj się na lokówkę stożkową. Spiralna lokówka skręci włosy równomiernie i jest polecana do włosów gęstych. Do lokówek zaliczamy także falownice, karbownice i kręcarki oraz prostownico-lokówki. Niektóre modele posiadają regulację temperatury, wyświetlacz czy funkcję jonizacji.

Szukasz dobrej lokówki? Tanio możesz kupić ją w jednym z wielu doskonale wyposażonych sklepów internetowych. Specjalnie dla Ciebie gromadzimy w naszym portalu wszystkie ciekawe i warte Twojej uwagi promocje. Lokówki możesz kupić w obniżonych cenach dzięki kuponom rabatowym. Gdy tylko pojawią się świeże kody na lokówki, wyprzedaż sprzętu lub inne okazyjne oferty, na pewno znajdą się one w naszym serwisie!