Setki produktów w promocyjnych cenach


Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

Do 50% taniej - szalone dni w eMAG!

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –  setki produktów nawet do -50%. W ofercie telewizory, tablety, akcesoria, małe  i duże AGD, TV, elektronika. foto, gaming, laptopy, komputery, peryferia, artykuły do domu i ogrodu, zdrowie i uroda, produkty dla dzieci, sport i motoryzacja.

Ważne do dnia: 28/01/2018

50 zł rabatu na produkty z promocji

Kod rabatowy Worldbox – wybrane produkty 50 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Minimalna wartość zamówienia 200 zł. Wpisz kod rabatowy. Dotyczy produktów z podstrony. Obowiązuje do 24 stycznia do godz. 11:00.

Ważne do dnia: 24/01/2018

Ekstra oferta na ferie w Avans!

Promocja Avans -  smartfonym, smartwatche i zegarki sportowe, tablety, laptopy, konsole i gry, akcesoria komputerowe, aparaty, kamery, drony, głośniki mobilne, słuchawki, wieże, power audio, telewizory, sprzęt fitness, sprzęt do sportów zimowych w obniżonych cenach.

Ferie z super ofertą w Electro!

Promocja  Electro.pl – smartfonym, smartwatche i zegarki sportowe, tablety, laptopy, konsole i gry, akcesoria komputerowe, aparaty, kamery, drony, głośniki mobilne, słuchawki, wieże, power audio, telewizory, sprzęt fitness, sprzęt do sportów zimowych w obniżonych cenach.

Gratisy do zakupu sprzętu fitness

Promocja Media Expert - wybrane akcesorium w prezencie do zakupu sprzętu fitness objętego promocją. Produkt gratisowy dodaje się automatycznie w koszyku zamówienia.

Ważne do dnia: 31/01/2018

Strona 1 z 161 2 3 16

Sport i wypoczynek – jak niedrogo spędzić wolny czas

Dla wielu z nas wypoczynek nierozerwalnie łączy się ze sportem. Ruch, świeże powietrze i dobra zabawa to elementy konieczne, by mieć pełną satysfakcję ze spędzonego wolnego czasu. Pełne przygód wycieczki, jazda na nartach, gra w tenisa, pływanie i wiele, wiele innych ? wszystko wymaga odpowiedniego sprzętu, ubioru, obuwia. Co z tego, że często rujnuje nas to finansowo. Zdrowie i relaks są warte wielu poświeceń. By im sprostać chwytamy się różnych sposobów, a jednym z nich jest skorzystanie z promocji, które pozwolą na tańsze zakupy.