Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

Do 50% rabatu na wybrane książki i dostawa gratis!

Kod rabatowy Matras - ponad 200 tytułów do 50% taniej i dostawa do Kiosków Ruchu gratis. Wpisz kod rabatowy w koszyku zamówienia. Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kod rabatowy. Promocja jest aktywna dla 100 pierwszych osób.

Ważne do dnia: 26/04/2018

Do 50% tańsze zestawy w Sensus!

Promocja Sesus - wybrane zestawy w specjalnej ofercie: 30% zniżki na ksiązki drukowane i 50% tańsze ebooki. Sprawdź wszystkie możliwości i wybierz najlepszy dla siebie.

Wszystko na komunię na Allegro!

Promocja allegro –  zobacz okazyjne ceny na telefony, tablety, komputery, konsole, rowery, rolki, deskorolki, quady, zabawki, książki, biżuterię, zegarki, odzież, drony, miniwieże i inne..

Zbieraj monety Allegro i płać mniej za zakupy!

Promocja allegro – zbieraj Monety kupując produkty oznaczone specjalną ikonką, wymieniaj Monety na kupony, rób zakupy i płać mniej. Dotyczy zakupów opłaconych z góry przez Allegro Finanse.

Strona 1 z 61 2 3 6

Tańsze książki

W ciągu roku tylko 40% Polaków ma kontakt z książką, a tylko 10% czyta regularnie. Można by pomyśleć, że to brak czasu powoduje „książkowstręt”, ale te same osoby mają czas na telewizję. Ci, co czytają nie robią tego tylko dla zabicia czasu czy rozrywki. Czytanie książek zapewnia rozwój intelektualny ćwicząc, niezależnie od lektury, jeden z najważniejszych naszych organów; nasz mózg. Niestety nie damy Ci więcej czasu, nie kupimy za ciebie książki, ale możemy dostarczyć ci okazji, które pozwolą na tańsze zakupy książek.