Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

Do 50% tańsze mikołajkowe prezenty od Siedmiorog

Promocja Siedmiorog – książeczki o Świętym Mikołaju, ksiązki z pomysłami na świąteczne dekoracje, książki aktywizujące i na upominek i inne w niższych cenach.

Ważne do dnia: 06/12/2017

Do 50% taniej - Black Week w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –  telefony, tablety i akcesoria, laptopy, komputery, peryferia, telewizory, elektronika, gaming, małe i duże AGD, produkty dla zdrowia i urody, do domu i ogrodu, dla dzieci, sport i motoryzacja.

Ważne do dnia: 26/11/2017

50% rabatu na co drugi produkt w outlecie

Promocja  Ravelo – co drugi (tańszy) produkt  w outlecie 50% taniej. Rabat nalicza się automatycznie w koszyku i jest liczony od cen skreślonych. Dodatkowo opaska na rękę/kabel USB w prezencie. Tylko dziś.

Ważne do dnia: 23/11/2017

Najlepsze prezenty w najlepszych cenach w Lideria

Promocja Lideria – mikołajkowe i świąteczne upominki dla Niej, dla Niego, dla Dziecka: książki, zabawki, gadżety, kosmetyki, akcesoria, muzyka, film i inne.

Ważne do dnia: 23/12/2017

Do 85% tańsze końcówki serii

Promocja  Ravelo – ostatnie książki, komplety pościeli, akcesoria kuchenne i zastawa stołowa, domowe ozdoby, artykuły do łazienki, akcesoria dola zdrowia i urody, do samochodu, galanteria, odzież i dodatki, artykuły piśmiennicze, zabawki i gry, multimedia nawet do 85% taniej.

Strona 1 z 71 2 3 7

Tańsze książki

W ciągu roku tylko 40% Polaków ma kontakt z książką, a tylko 10% czyta regularnie. Można by pomyśleć, że to brak czasu powoduje „książkowstręt”, ale te same osoby mają czas na telewizję. Ci, co czytają nie robią tego tylko dla zabicia czasu czy rozrywki. Czytanie książek zapewnia rozwój intelektualny ćwicząc, niezależnie od lektury, jeden z najważniejszych naszych organów; nasz mózg. Niestety nie damy Ci więcej czasu, nie kupimy za ciebie książki, ale możemy dostarczyć ci okazji, które pozwolą na tańsze zakupy książek.