Do 51% rabatu na ponad 200 tytułów

Kod rabatowy Znak – wybrane tytuły do 51% taniej . Wybieraj z ponad 200 pozycji. Dotyczy  tylko dla 1 egzemplarza danego tytułu. Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kod rabatowy.

Ważne do dnia: 27/04/2017

30% rabatu na "Sekrety urody babuszki"

Kod rabatowy Znak – "Sekrety urody babuszki" - słowiański elementarz pielęgnacji 30% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Promocja ograniczona do 100 pierwszych osób.

Ważne do dnia: 30/05/2017

63% rabatu + darmowa dostawa

Kod rabatowy Znak – 63% rabatu i dostawa gratis przy zakupie ci najmniej 3 tytułów. Wybieraj z ponad 150 pozycji. Dotyczy  tylko dla 1 egzemplarza danego tytułu. Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kod rabatowy. Kody rabatowe nie sumują się i nie obejmują pakietów książkowych.

Ważne do dnia: 30/05/2017

35% rabatu na drugą książkę

Promocja  Ravelo – rabat na drugą (tańszą) książkę.  Nalicza się automatycznie w koszyku i jest liczony od cen skreślonych. Nie dotyczy wyprzedaży, outletu, podręczników, wydawnictw naukowych i językowych, pakietów książek.

Ważne do dnia: 26/04/2017

2 za 1 w Onepress i dostawa do paczkomatów gratis

Promocja Onepress - przy zakupie dwóch tytułów tańsza książka/ebook gratis. Nie obejmuje oferty obcych wydawców. Dodatkowo dostawa do paczkomatów za darmo. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Strona 1 z 71 2 3 7

Tańsze książki

W ciągu roku tylko 40% Polaków ma kontakt z książką, a tylko 10% czyta regularnie. Można by pomyśleć, że to brak czasu powoduje „książkowstręt”, ale te same osoby mają czas na telewizję. Ci, co czytają nie robią tego tylko dla zabicia czasu czy rozrywki. Czytanie książek zapewnia rozwój intelektualny ćwicząc, niezależnie od lektury, jeden z najważniejszych naszych organów; nasz mózg. Niestety nie damy Ci więcej czasu, nie kupimy za ciebie książki, ale możemy dostarczyć ci okazji, które pozwolą na tańsze zakupy książek.

Dobra książka

Czy czytanie książki to rozrywka, czy może przymus, albo coś czym w ogóle nie warto sobie zawracać głowy? Pytania, które możemy sobie zadawać słuchając w wiadomościach statystyk dotyczących polskiego czytelnictwa (zresztą nie tylko polskiego, bo nie odbiegamy w tej kwestii znacząco od reszty świata). Ponad połowa Polaków nie ma żadnego kontaktu z książką po ukończeniu szkoły, czyli po wydostaniu się z miejsca, w którym ten kontakt był wymuszony. Zresztą nawet uczniowie robią wszystko co w ich mocy, żeby czytać jak najmniej i tylko to, co konieczne.

Pomimo tego, a może wbrew temu, w polskich księgarniach możemy znaleźć wiele ciekawych i wartościowych pozycji. Wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy nie poddają się wszechobecnej telewizji i internetowi, wydawcy ciągle proponują nowe książki z każdej dziedziny, która mogłaby zainteresować czytelnika.

Ciekawa książka to hasło, które każdy z nas rozumie inaczej. Dla jednych będzie to literatura faktu, dla innych fantastyka, czy fantazy, a dla jeszcze innych powieść historyczna lub biografia. Nie ma to większego znaczenia. Nie jest ważne co czytamy. Najważniejsze jest, żeby w ogóle czytać. Każdy z nas jest inny i dla każdego słowo „ciekawa”, będzie miało inne znaczenie. Literatura, którą jedni wyśmiewają dla kogoś innego może być pasjonująca i na odwrót.

Wszyscy „twardo stąpający po ziemi” będą sobie cenić pozycje omawiające sytuację polityczną, opisujące i przybliżające fakty. Jednym słowem całą naszą rzeczywistość. Inni, zniechęceni, czy nawet zniesmaczeni wydarzeniami dnia codziennego zwracają się ku fantazji, do świata baśni i magii, do tego co daje możliwość oderwania się od trosk i problemów.

Książka obyczajowa pozwala zrozumieć innego człowieka, poznać inne zakątki świata, a przede wszystkim daje pocieszenie, że każdy boryka się z podobnymi przeciwnościami losu.

Dla pasjonatów ciekawa książka to uzupełnienie hobby, poszerzenie horyzontów, czy dodatkowa wiedza.

Zdecydowanie ciekawa książka to taka, która trzyma w napięciu, zatyka dech w piersiach, elektryzuje czytelnika, kolejno odkrywa tajemnice, budzi kontrowersje. Taki jest dobry thriller, horror czy sensacja. Literatura ceniona przez ogromną rzeszę czytelników. Wśród niej perełki i czytadła, ale zarówno jedne jak i drugie, budzą ogromne zainteresowanie (co dla jednych będzie czytadłem, dla innych może stać się perłą). Książka, którą czytamy z wypiekami na twarzy, a po skończeniu odkładamy z żalem, że już się skończyła.

Ciekawe książki znajdziemy wśród nowości, o których mówi się najwięcej, zatem najlepiej wpadają w ucho i te zazwyczaj są częściej czytane. Nie zapominajmy jednak, że to co stare, czy tylko starsze też może być bardzo dobre. Polskie wydawnictwa proponują wiele pozycji, które wcześniej mogły nam nie wpaść w oko, co nie znaczy, że teraz nie warto po nie sięgnąć. Zresztą wszystko wokół nas się zmienia, zmieniamy się też my, a co za tym idzie to, co kiedyś nam się nie podobało, teraz może się okazać interesujące.