Do 10 zł rabatu na planszówki przy płatności BLIKiem

Promocja CDP –przy płatności Blinkiem naliczy się rabat w koszyku: 5 zł przy zamówieniu do 99 zł, 10 zł dla zakupów powyżej 99 zł.

Przebijamy niskimi cenami

Kod rabatowy Avans – telewizory i RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, konsole, gry, aparaty, kamery, wideorejestratory i nawigacje, AGD duże i małe,  artykuły do ogrodu, narzędzia,rowery w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 04/04/2017

Szok cenowy w Electro

Kod rabatowy Electro.pl – setki produktów w niższych cenach. W ofercie telewizory, radia samochodowe, laptopy i tablety, smartfony, smartwatche, aparaty, kamery, wideorejestratory, nawigacje, konsole, AGD, akcesoria do warsztatu i ogrodu, rowery. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 03/04/2017

Strona 1 z 31 2 3

Gry komputerowe promocje

O grach komputerowych można mówić dużo i długo. Budzą kontrowersje, emocje i zachwyt. Wszystko zależy od pokolenia osób mówiących, ale i od ich poglądów. Jedno jest pewne: nie można już się bez nich obejść. Grają nie tylko nastolatki. Wielu dorosłych, statecznych i odpowiedzialnych panów w domu przeistacza się w krwawych pogromców, wile pań dla rozrywki rozwiązuje problemy detektywistyczne. Niezależnie od wieku lubimy zagłębić się w inny, często pełen fantazji i magii, świat; oderwać się od rzeczywistości i przeżywać przygody. Dobra gra wciąga i pozostawia niezapomniane wrażenia na długo. Nie jest też tania. Nowości ? te na które czeka się często miesiącami potrafią wręcz wypalić dziurę w kieszeni. Sposobem na oszczędności są proponowane różnego rodzaju promocje i kody rabatowe zamieszczane poniżej.