Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

Gwarancja dostawy przed świętami w Electro.pl!

Promocja Electro.pl – wybierz produkty opatrzone specjalną etykietą, wybierz płatność gotówka przy odbiorze lub szybką płatność internetową i ciesz się zakupem jeszcze przed świętami. Obowiązuje do 18 kwietnia do godz. 22:00.

Ważne do dnia: 18/04/2019

Zyskaj darmową dostawę przez cały rok jedynie za 49 zł na Allegro!

Promocja allegro – zapłać jeden raz i ciesz się darmową dostawą przez cały rok do Paczkomatów i punktów odbioru. Możesz też wybrać opcję na 6 miesięcy za 39 zł. Wypróbuj Allegro Smart!

Zbieraj monety Allegro i płać mniej za zakupy!

Promocja allegro – zbieraj Monety kupując produkty oznaczone specjalną ikonką, wymieniaj Monety na kupony, rób zakupy i płać mniej. Dotyczy zakupów opłaconych z góry przez Allegro Finanse.

Strona 1 z 21 2

Filmy w atrakcyjnych cenach

Nie wyobrażamy już sobie życia bez możliwości oglądania filmów wtedy kiedy się chce i tego co się chce. Na szczęście bezpowrotnie minęły czasy uzależnienia od tego co proponuje telewizja czy kino. Współczesny kinomaniak zasiada przed własnym (obowiązkowo dużym) telewizorem i włącza taki film, na jaki ma dziś ochotę. Oglądamy zarówno nowości jak i stare filmy, bo są przecież pozycje, które nigdy się nie znudzą. Zakup płyty z każdym z nich też nie stanowi problemu, oferta jest ogromna. Jedyne, co może ograniczać to cena. Z nami jednak i to ograniczenie nie stanowi tak wielkiej przeszkody ? zerknij, a zobaczysz, że można filmy kupić taniej.