Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

Do 50% tańsze zestawy w Sensus!

Promocja Sesus - wybrane zestawy w specjalnej ofercie: 30% zniżki na ksiązki drukowane i 50% tańsze ebooki. Sprawdź wszystkie możliwości i wybierz najlepszy dla siebie.

Zbieraj monety Allegro i płać mniej za zakupy!

Promocja allegro – zbieraj Monety kupując produkty oznaczone specjalną ikonką, wymieniaj Monety na kupony, rób zakupy i płać mniej. Dotyczy zakupów opłaconych z góry przez Allegro Finanse.

Strona 1 z 31 2 3

Ebooki, alternatywa dla tradycyjnej książki

Eooki stają się coraz popularniejsze wśród wszystkich miłośników czytania na całym świecie. Książka w formacie mobi, epub, pdf jest wgrywana na tablet, czytnik, komputer lub nawet smartfona i gotowa do czytania. Można ją zabrać ze sobą wszędzie, a w komórce czy w czytniku praktycznie nic nie waży. Dodatkowo wszędzie możemy zabrać nie jedną książkę, ale kilka lub kilkanaście. Znika problem, którą pozycję zabrać na wakacje czy w podróż – bierzemy wszystko na co mamy ochotę. Również zakupy ebooków są łatwiejsze. Nie ma kosztów dostawy, bo książkę ściągamy prosto na swój komputer w chwilę po jej zakupieniu. Ceny też są atrakcyjniejsze niż książek tradycyjnych. Mimo tego, dla fanów czytania mogą stanowić dość dużą przeszkodę przy zdobywaniu ukochanych pozycji, szczególnie bestsellerów czy nowości. Skorzystanie z promocji i kodów rabatowych zamieszczonych poniżej pozwoli w pewnym stopniu zaoszczędzić pieniądze i taniej kupić wymarzonego ebooka, a wtedy ….. można pozwolić sobie na następnego, również w promocyjnej cenie.