76% rabatu na dwa tytuły z trzech

Kod rabatowy Znak – wybierz trzy książki z promocyjnej listy i zyskaj 76% rabatu na dwie (najtańsze) z nich. Do jednorazowego wykorzystania. Rabat naliczany jest od cen katalogowych.

Ważne do dnia: 24/08/2017

Wybrane tytuły za 15,90 zł

Kod rabatowy Chodnik Literacki – wybrane tytuły w super cenie po wpisaniu kodu rabatowego. Promocja ograniczona dla 100 pierwszych osób. Do jednorazowego wykorzystania. W promocji można kupić maksymalnie 5 książek i tylko jeden egzemplarz danego tytułu.

Ważne do dnia: 31/08/2017

Szokująco atrakcyjna oferta cenowa w Avans

Promocja  Avans – telewizory i RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, konsole, gry, aparaty, kamery,  AGD duże i małe,  artykuły do ogrodu,  rowery w super cenach.

Ważne do dnia: 11/09/2017

15 zł rabatu na ebooki wydawnictwa Helion

Kod rabatowy Ebookpoint –  wszystkie pozycje wydawnictwa z rabatem. Minimalna kwota zamówienia 40 zł. Wpisz kod rabatowy podczas realizacji zamówienia.

Ważne do dnia: 23/08/2017

42% rabatu na co drugą książkę

Promocja  Chodnik Literacki – co druga książka z rabatem 42%. Wpisz kod rabatowy ze strony sklepu w zależności od ilości zamawianych tytułów. Dotyczy pozycji z podstrony. Promocja ograniczona do 100 pierwszych osób.

Ważne do dnia: 24/08/2017

Do 50% taniej na letniej wyprzedaży w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – telewizory, elektronika, foto, gaming, telefony, tablety, akcesoria, duże i małe AGD, laptopy, komputery, peryferia, artykuły dla dzieci, zabawki, produkty do dmu, ogrodu, dla zwierząt, sport, motoryzacja, pielęgnacja, zdrowie i uroda nawet do 50% taniej. Zobacz produkty na letniej wyprzedaży.

Ważne do dnia: 25/08/2017

Strona 1 z 121 2 3 12

Rozrywka – atrakcyjne i niedrogie spędzanie wolnego czasu

Rozrywka dla każdego z nas kojarzy się z czymś innym. Dla jednych to zabawa z przyjaciółmi, szaleństwo do białego rana przy dobrej muzyce, inni lubią zaszyć się w ukochanym fotelu z dobrą książką, jeszcze inni wybiorą łono natury, dobry film, czy pasjonującą grę. Każdy sposób jest dobry, o ile będzie satysfakcjonujący. Dla każdego znajdzie się też sposób na spędzenie wolnego czasu bez potrzeby wydawania na ten cel dużej ilości pieniędzy. Na naszej stronie zamieszczamy propozycje, dzięki którym nie wydasz za dużo na ulubioną płytę, książkę czy grę.