Do 67% rabatu na ponad 350 tytułów

Kod rabatowy Znak – wybrane tytuły z rabatem do 67% po wpisaniu kodu rabatowego. Zniżka nalicza się na 1 egzemplarz danego tytułu od cen katalogowych. Do jednorazowego wykorzystania.

Ważne do dnia: 01/03/2017

Wietrzenie magazynów w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –setki produktów w najniższych cenach: telewizory, elektronika, konsole, gry, urządzenia mobilne, komputery i akcesoria, duże i małe AGD, pielęgnacja, zdrowie i uroda, artykuły dla dzieci, do domu i ogrodu, sport, turystyka, motoryzacja. Zawsze darmowa dostawa.

Ważne do dnia: 02/03/2017

40% rabatu na 2 książki z 3 zamówionych

Kod rabatowy Znak – dwie, najtańsze książki w koszyku z rabatem 40% po wpisaniu kodu rabatowego. Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kod rabatowy. W promocji można zamówić tylko jeden egzemplarz tego samego tytułu.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Strona 1 z 121 2 3 12

Rozrywka – atrakcyjne i niedrogie spędzanie wolnego czasu

Rozrywka dla każdego z nas kojarzy się z czymś innym. Dla jednych to zabawa z przyjaciółmi, szaleństwo do białego rana przy dobrej muzyce, inni lubią zaszyć się w ukochanym fotelu z dobrą książką, jeszcze inni wybiorą łono natury, dobry film, czy pasjonującą grę. Każdy sposób jest dobry, o ile będzie satysfakcjonujący. Dla każdego znajdzie się też sposób na spędzenie wolnego czasu bez potrzeby wydawania na ten cel dużej ilości pieniędzy. Na naszej stronie zamieszczamy propozycje, dzięki którym nie wydasz za dużo na ulubioną płytę, książkę czy grę.