Totalna wyprzedaż w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –małe i duże AGD, telefony, tablety i akcesoria, telewizory, elektronika, foto, gaming, laptopy, komputery, peryferia, artykuły do domu i ogrodu, pielęgnacja, zdrowie, uroda, produkty dla dzieci, sport, turystyka, motoryzacja w wyjątkowych cenach.

Ważne do dnia: 26/05/2017

Nawet do 42% rabatu na ponad 150 książek dla dzieci

Kod rabatowy Znak – Z okazji Dnia Dziecka do 42% rabatu na wybraną literaturę dziecięcą. Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kod rabatowy. Rabat naliczy się na automatycznie. W promocji można zamówić tylko jeden egzemplarz tego samego tytułu.

Ważne do dnia: 01/06/2017

33% rabatu na książki z serii OMGBooks

Kod rabatowy Znak – wybrane ksiązki 33% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Promocja ograniczona do 100 pierwszych osób. Jedna osoba może wykorzystać 3krotnie kod rabatowy. W jednym zamówieniu można zamówić tylko jeden egzemplarz danego tytułu z rabatem 33%.

Ważne do dnia: 10/06/2017

75% rabatu na wybrane tytuły

Kod rabatowy Chodnik Literacki – wybrane tytuły 75% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Promocja ograniczona do 100 pierwszych osób. Dotyczy tytułów z podstrony. W ramach promocji można kupić max. 5 książek i tylko jeden egzemplarz danego tytułu.

Ważne do dnia: 25/05/2017

Wymarzone prezenty na Dzień Dziecka w super cenach

Promocja MALL – klocki Lego, zabawki ogrodowe, pojazdy i rowerki, zabawki dla dziewczynek i chłopców, zabawki dla najmłodszych, gry i puzzle, foteliki samochodowe, rolki i wrotki, trampoliny w specjalnej ofercie z okazji Dnia Dziecka.

Ważne do dnia: 01/06/2017

63% rabatu + darmowa dostawa

Kod rabatowy Znak – 63% rabatu i dostawa gratis przy zakupie ci najmniej 3 tytułów. Wybieraj z ponad 150 pozycji. Dotyczy  tylko dla 1 egzemplarza danego tytułu. Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kod rabatowy. Kody rabatowe nie sumują się i nie obejmują pakietów książkowych.

Ważne do dnia: 30/05/2017

Strona 1 z 111 2 3 11

Rozrywka – atrakcyjne i niedrogie spędzanie wolnego czasu

Rozrywka dla każdego z nas kojarzy się z czymś innym. Dla jednych to zabawa z przyjaciółmi, szaleństwo do białego rana przy dobrej muzyce, inni lubią zaszyć się w ukochanym fotelu z dobrą książką, jeszcze inni wybiorą łono natury, dobry film, czy pasjonującą grę. Każdy sposób jest dobry, o ile będzie satysfakcjonujący. Dla każdego znajdzie się też sposób na spędzenie wolnego czasu bez potrzeby wydawania na ten cel dużej ilości pieniędzy. Na naszej stronie zamieszczamy propozycje, dzięki którym nie wydasz za dużo na ulubioną płytę, książkę czy grę.