Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

15% rabatu na zakładkę Twoje Miasto i Travel!

Kod rabatowy Groupon –  wszystko z wybranych zakładek z rabatem 15% po wpisaniu kodu rabatowego.  Maksymalna kwota zniżki  50 zł. Nie dotyczy oferty Multikino.

Ważne do dnia: 24/01/2018

Ekstra oferta na ferie w Avans!

Promocja Avans -  smartfonym, smartwatche i zegarki sportowe, tablety, laptopy, konsole i gry, akcesoria komputerowe, aparaty, kamery, drony, głośniki mobilne, słuchawki, wieże, power audio, telewizory, sprzęt fitness, sprzęt do sportów zimowych w obniżonych cenach.

Wielki finał wyprzedaży w Media Expert!

Promocja Media Expert - telewizory i RTV, laptopy i tablety, smartfony i GPS, aparaty, kamery, drony, konsole, gry, akcesoria, AGD duże i małe, produkty do domu, do pielęgnacji i urody w najlepszych cenach. Zobacz ostatnie dni wyprzedazy.

Ważne do dnia: 24/01/2018

Ferie z super ofertą w Electro!

Promocja  Electro.pl – smartfonym, smartwatche i zegarki sportowe, tablety, laptopy, konsole i gry, akcesoria komputerowe, aparaty, kamery, drony, głośniki mobilne, słuchawki, wieże, power audio, telewizory, sprzęt fitness, sprzęt do sportów zimowych w obniżonych cenach.

Ferie z super cenami w MediaExpert!

Promocja Media Expert - smartfony, smartwatche, zegarki sportowe, tablety, laptopy, konsole i gry, akcesoria komputerowe, aparaty, kamery, drony, głośniki, słuchawki, wieże, power audio,  telewizory, sprzęt fitness, sporty zimowe  w super cenach.

Mieszanka czarnych herbat za 1 gr do zakupów

Kod rabatowy BDsklep –  zrób zakupy za min. 200 zł, wpisz kod rabatowy i odbierz w prezencie  mieszankę czarnych herbat  Earl Grey.

Ważne do dnia: 31/01/2018

Super ceny na dobry początek roku w Electro

Promocja  Electro.pl – telewizory i RTV, sprzęt komputerowy, smartfony, aparaty, kamery, drony, gry i akcesoria, AGD duże i małe, produkty dla higieny i urody, do domu i ogrodu, sprzęt sportowy i rekreacyjny super cenach.

Ważne do dnia: 29/01/2018

Strona 1 z 71 2 3 7

Różne czyli to, co nie da się nigdzie zakwalifikować

W życiu spotykamy się z wieloma potrzebami, które należy zaspokoić, choć nie do końca można je sprecyzować. Sprzedawcy stają na głowach, by nas wspomóc. Wymyślają rzeczy potrzebne i użyteczne, które choć pomysłowe nie dają się zakwalifikować do żadnej z kategorii. W tym katalogu znajdziecie właśnie takie towary, które nigdzie indziej nie pasują, ale przy bliższym poznaniu mogą okazać się zbawienne w pracy, zabawie, uprawianiu sportów, odpoczynku, pielęgnacji czy zwyczajnie na co dzień. Dodatkowo warto z tych pomysłów skorzystać nie płacąc za nie zbyt wygórowanych cen.