Do 350 zł taniej jesień w ogrodzie

Promocja OleOle – glebogryzarki, piły łańcuchowe, nożyce, odkurzacze ogrodowe, rozdrabniacze, wertykulatory , aeratory, kompostowniki, pompy, kosiarki, kosy, podkaszarki, siekiery, sekatory, przedłużacze  - wiele produktów w promocyjnych cenach.

Ważne do dnia: 04/10/2017

Do 57% tańsze prezenty na Dzień Chłopaka

Promocja  Ravelo – książki, komiksy, zapachy, akcesoria i gadżety, notesy, kalendarze, planszówki, muzyka, film, ebooki. Super prezenty dla Niego w super cenach.

Ważne do dnia: 30/09/2017

16,90 zł zamiast 32,90 zł za 1 bilet na seans w sieci kin Multikino

Promocja Groupon – bilet na dowolnie wybrany film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino od poniedziałku do niedzieli w całej Polsce.

Ważne do dnia: 30/11/2017

Strona 1 z 71 2 3 7

Różne czyli to, co nie da się nigdzie zakwalifikować

W życiu spotykamy się z wieloma potrzebami, które należy zaspokoić, choć nie do końca można je sprecyzować. Sprzedawcy stają na głowach, by nas wspomóc. Wymyślają rzeczy potrzebne i użyteczne, które choć pomysłowe nie dają się zakwalifikować do żadnej z kategorii. W tym katalogu znajdziecie właśnie takie towary, które nigdzie indziej nie pasują, ale przy bliższym poznaniu mogą okazać się zbawienne w pracy, zabawie, uprawianiu sportów, odpoczynku, pielęgnacji czy zwyczajnie na co dzień. Dodatkowo warto z tych pomysłów skorzystać nie płacąc za nie zbyt wygórowanych cen.