Wietrzenie magazynów w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –setki produktów w najniższych cenach: telewizory, elektronika, konsole, gry, urządzenia mobilne, komputery i akcesoria, duże i małe AGD, pielęgnacja, zdrowie i uroda, artykuły dla dzieci, do domu i ogrodu, sport, turystyka, motoryzacja. Zawsze darmowa dostawa.

Ważne do dnia: 02/03/2017

9,99 zł zamiast 75 zł na 3 przejazdy z Uber

Promocja Groupon –  jazda z Uberem w niższej cenie na terenie: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Trójmiasto i Aglomeracja Śląska.

Ważne do dnia: 28/02/2017

Sprzęt i akcesoria turystyczne w specjalnej ofercie

Promocja MALL – namioty, śpiwory, materace, karimaty, naczynia turystyczne, meble campingowe, plecaki, obuwie sportowe, odzież, akcesoria w niższej cenie.

Strona 1 z 61 2 3 6

Różne czyli to, co nie da się nigdzie zakwalifikować

W życiu spotykamy się z wieloma potrzebami, które należy zaspokoić, choć nie do końca można je sprecyzować. Sprzedawcy stają na głowach, by nas wspomóc. Wymyślają rzeczy potrzebne i użyteczne, które choć pomysłowe nie dają się zakwalifikować do żadnej z kategorii. W tym katalogu znajdziecie właśnie takie towary, które nigdzie indziej nie pasują, ale przy bliższym poznaniu mogą okazać się zbawienne w pracy, zabawie, uprawianiu sportów, odpoczynku, pielęgnacji czy zwyczajnie na co dzień. Dodatkowo warto z tych pomysłów skorzystać nie płacąc za nie zbyt wygórowanych cen.