Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

Super oferta na majówkę w Avans!

Promocja Avans - aparaty i kamery, hi-fi audio, sport i rekreacja, smartfony i smartwatche, konsole, laptopy, tablety, radia samochodowe, produkty do ogrodu, myjki, turystyczne małe AGD w super cenach.

Ważne do dnia: 10/05/2019

Do 40% taniej - polowanie na wielkanocne ceny eMAG!

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –   setki produktów w obniżonych cenach. Zobacz dom i ogród, sport i motoryzację, zdrowie i urodę, dziecko i zabawki, telefony, laptopy,  tablety, komputery, peryferia, gaming,  telewizory, audio, małe i duże AGD.

Ważne do dnia: 22/04/2019

20% rabatu na zakładkę Twoje Miasto i Travel w Groupon!

Kod rabatowy Groupon –  oferty z wybranych zakładek z rabatem 20% po wpisaniu kodu rabatowego.  Maksymalna kwota zniżki to 50 zł. Kod  można wykorzystać 2 razy. Niektóre oferty mogą być wyłączone z promocji.

Ważne do dnia: 22/04/2019

Prezenty na komunię w super cenach w Media Expert!

Promocja Media Expert -  smarftony, głośniki, konsole, audio, deskorolki elektryczne, smartwatche, hulajnogi, fotele gamingowe, gry, akcesoria, drony, tablety, laptopy, aparaty, pojazdy i inne w super canach.

Odbierz 10% rachunku na Karcie podarunkowej w OBI!

Promocja  OBI - zrób zakupy za minimum 5000 zł i zyskaj premię na Karcie Podarunkowej o równowartości 10% rachunku. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 31/12/2019

20 zł rabatu na zakupy w BDsklep i dostawa gratis!

Kod rabatowy BDsklep –  20 zł rabatu na zamówienie  za min. 320 zł + darmowa dostawa. Wpisz kod rabatowy w koszyku zamówienia.

Ważne do dnia: 06/05/2019

Ceny kurczą się na Wielkanoc w Electro.pl!

Promocja Electro.pl – setki produktów w super cenach:  telewizory i RTV, radia samochodowe, laptopy i tablety, smartfony, smartwatche,  aparaty, kamery, drony, konsole i gry, akcesoria, AGD duże i małe, dom i ogród, sport i rekreacja.

Ważne do dnia: 22/04/2019

Strona 1 z 71 2 3 7

Różne czyli to, co nie da się nigdzie zakwalifikować

W życiu spotykamy się z wieloma potrzebami, które należy zaspokoić, choć nie do końca można je sprecyzować. Sprzedawcy stają na głowach, by nas wspomóc. Wymyślają rzeczy potrzebne i użyteczne, które choć pomysłowe nie dają się zakwalifikować do żadnej z kategorii. W tym katalogu znajdziecie właśnie takie towary, które nigdzie indziej nie pasują, ale przy bliższym poznaniu mogą okazać się zbawienne w pracy, zabawie, uprawianiu sportów, odpoczynku, pielęgnacji czy zwyczajnie na co dzień. Dodatkowo warto z tych pomysłów skorzystać nie płacąc za nie zbyt wygórowanych cen.