5% rabatu na zamówienie i wyzwanie G2A

Kod rabatowy PizzaPortal  – rabat na zamówienie opłacone online. Wpisz kod rabatowy. Dodatkowo za każde wydane 10 zł otrzymujesz 10 pkt. w konkursie G2A. Do wygrania nagrody dedykowane dla graczy.

Ważne do dnia: 01/08/2017

5% rabatu na pierwsze zamówienie, 15 na drugie i 30% na trzecie

Kod rabatowy PizzaPortal  – złóż zamówienie o min. wartości 20 zł z wykorzystaniem kodu rabatowego do końca czerwca, otrzymasz kod rabatowy na 15% zniżki  drogą mailową na drugie zamówienie, gdy złozysz zamówienie z wykorzystaniem drugiego kodu, otrzymasz kod na 30%. Każde zamówienie musi być o wartości min. 20 zł i opłacone online.

Ważne do dnia: 30/06/2017

Szklanka w McDonald's gratis!

Promocja  McDonald's  – wpadnij do McDonalds, kup dwie średnie lub dwie duże kawy McCaffe Coffee Specials albo McZestaw Powiększony albo Chicken Box albo Sałatkę Kurczak Premium i odbierz szklankę w prezencie! Promocja ważna od poniedziałku do piątku od 10:30 i w weekendy od 11:00.

Kupony zniżkowe w restauracjach

Gotowanie w domu to przyjemność, ale nie zawsze i nie dla każdego. Już w starożytności odkryto, że jedzenie przygotowane przez specjalistów, podane i gotowe do spożycia jest doceniane przez wielu. Stąd pewnie w ruinach Pompei tak wiele pozostałości po kramikach, które dziś nazwalibyśmy fast foodami. Kto nie lubi wstąpić po drodze na smaczną kanapkę, frytki, sałatkę czy ciastko albo lody. Kto nie lubi wyskoczyć na małe co nieco z rodziną czy przyjaciółmi. Takie przyjemności to rozkosz dla podniebienia, ale też obciążenie dla finansów. Warto więc spróbować trochę zaoszczędzić i zaopatrzyć się, przed następną wizytą, w bony pozwalające na zniżki w różnych restauracjach.