Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

20% rabatu na pizzę w poniedziałek!

Promocja  PizzaPortal  – Poniedziałek na Cienkim Cieście: dziś pizza 20% taniej . Tylko dla zamówień z płatnością online. Dotyczy restauracji  przypisanych do kategorii: Pizza oraz oznaczonych ofertą promocyjną Dzisiaj -20%.

Ważne do dnia: 17/06/2019

Kup Pepsi i zgarnij zniżkę w PizzaPortal!

Promocja PizzaPortal  – kup jeden z napojów Pepsi  objętych promocją, znajdź restaurację biorącą udział w akcji, wpisz kod spod nakrętki i zyskaj zniżkę. Dotyczy zamówień powyżej 20 zł opłaconych online.

Ważne do dnia: 31/07/2019

Zyskaj darmową dostawę przez cały rok jedynie za 49 zł na Allegro!

Promocja allegro – zapłać jeden raz i ciesz się darmową dostawą przez cały rok do Paczkomatów i punktów odbioru. Możesz też wybrać opcję na 6 miesięcy za 39 zł. Wypróbuj Allegro Smart!

Zbieraj monety Allegro i płać mniej za zakupy!

Promocja allegro – zbieraj Monety kupując produkty oznaczone specjalną ikonką, wymieniaj Monety na kupony, rób zakupy i płać mniej. Dotyczy zakupów opłaconych z góry przez Allegro Finanse.

Szklanka w McDonald's gratis!

Promocja  McDonald's  – wpadnij do McDonalds, kup dwie średnie lub dwie duże kawy McCaffe Coffee Specials albo McZestaw Powiększony albo Chicken Box albo Sałatkę Kurczak Premium i odbierz szklankę w prezencie! Promocja ważna od poniedziałku do piątku od 10:30 i w weekendy od 11:00.

Strona 1 z 21 2

Kupony zniżkowe w restauracjach

Gotowanie w domu to przyjemność, ale nie zawsze i nie dla każdego. Już w starożytności odkryto, że jedzenie przygotowane przez specjalistów, podane i gotowe do spożycia jest doceniane przez wielu. Stąd pewnie w ruinach Pompei tak wiele pozostałości po kramikach, które dziś nazwalibyśmy fast foodami. Kto nie lubi wstąpić po drodze na smaczną kanapkę, frytki, sałatkę czy ciastko albo lody. Kto nie lubi wyskoczyć na małe co nieco z rodziną czy przyjaciółmi. Takie przyjemności to rozkosz dla podniebienia, ale też obciążenie dla finansów. Warto więc spróbować trochę zaoszczędzić i zaopatrzyć się, przed następną wizytą, w bony pozwalające na zniżki w różnych restauracjach.