Szklanka w McDonald's gratis!

Promocja  McDonald's  – wpadnij do McDonalds, kup dwie średnie lub dwie duże kawy McCaffe Coffee Specials albo McZestaw Powiększony albo Chicken Box albo Sałatkę Kurczak Premium i odbierz szklankę w prezencie! Promocja ważna od poniedziałku do piątku od 10:30 i w weekendy od 11:00.

5 % rabatu na zamówienie i trzy kody po 10 zł za polecenie

Kod rabatowy PizzaPortal  – zamów za min. 20 zł z rabatem 5% (kod rabatowy wpisz w koszyku) odbierz kod rabatowy na 15% zniżki dla znajomych, którzy jeszcze nie korzystali z portalu. Za każdą nową osobę, która złóży zamówienie otrzymasz kod rabatowy na 10 zł. Możesz zyskać aż 3 kody rabatowe (po jednym za każdego znajomego).

Ważne do dnia: 31/03/2017

10 % rabatu na dania azjatyckie w każda środę

Kod rabatowy PizzaPortal  – w każdą marcową środę dania azjatyckie (sushi, azjatyckie, indyjskie, chińskie, wietnamskie, tajskie)  10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko przy płatności online.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Kupony zniżkowe w restauracjach

Gotowanie w domu to przyjemność, ale nie zawsze i nie dla każdego. Już w starożytności odkryto, że jedzenie przygotowane przez specjalistów, podane i gotowe do spożycia jest doceniane przez wielu. Stąd pewnie w ruinach Pompei tak wiele pozostałości po kramikach, które dziś nazwalibyśmy fast foodami. Kto nie lubi wstąpić po drodze na smaczną kanapkę, frytki, sałatkę czy ciastko albo lody. Kto nie lubi wyskoczyć na małe co nieco z rodziną czy przyjaciółmi. Takie przyjemności to rozkosz dla podniebienia, ale też obciążenie dla finansów. Warto więc spróbować trochę zaoszczędzić i zaopatrzyć się, przed następną wizytą, w bony pozwalające na zniżki w różnych restauracjach.