Totalna wyprzedaż w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –małe i duże AGD, telefony, tablety i akcesoria, telewizory, elektronika, foto, gaming, laptopy, komputery, peryferia, artykuły do domu i ogrodu, pielęgnacja, zdrowie, uroda, produkty dla dzieci, sport, turystyka, motoryzacja w wyjątkowych cenach.

Ważne do dnia: 26/05/2017

Prezenty dla Mamy już od 19 zł w Sferis

Kod rabatowy Sferis – wiele pomysłów na upominek z okazji Dnia Mamy. Wybrane produkty w niższych cenach po wpisaniu kodu  rarabtowego.

Ważne do dnia: 26/05/2017

20% rabatu na wszystkie okulary

Kod rabatowy Kodano - okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek okularowych oraz outletu i nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 29/05/2017

Prezenty na Dzień Mamy w promocyjnych cenach

Kod rabatowy NEONET – wybrane prezentowe inspiracje taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Sprawdź świetne pomysły na prezent dla Mamy.

Ważne do dnia: 26/05/2017

Prezenty na Dzień Mamy już od 39 zł

Kod rabatowy Avans –pielęgnacja włosów i ciała, produkty do kuchni, smartfony, smartwatche, laptopy i tablety, foto i kamery, audio, rowery i fitness w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 26/05/2017

Prezenty na Dzień Mamy w super cenach

Promocja Media Expert – depilatory. lokówki, prostownice, suszarki, lokówki, urządzenia do pielęgnacji ciała, sokowirówki, wyciskarki, blendery, szczoteczki, wagi, ekspresy, smartfony, smartwatche, tablety, laptopy, aparaty, kamery, słuchawki, głośniki, wieże, rowery w super cenach.

Ważne do dnia: 26/06/2017

Dla Mamy wszystko, co najlepsze

Kod rabatowy Electro.pl – urządzenia do pielęgnacji włosów, ciała, produkty do kuchni, smartfony, smartwatche, laptopy i tablety, foto i kamery, audio, rowery i fitness w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 26/05/2017

Strona 1 z 41 2 3 4

Święto wszystkich Mam

Dzień Matki to święto nie tyko wszystkich Mam, to również święto dla ich dzieci. By było udane trzeba pamiętać o tym, że najważniejsza jest nasza obecność. To wizyta dzieci jest najważniejszym i najbardziej wyczekiwanym prezentem dla Mamy, ich pamięć o niej, ich miłość i zainteresowanie. Prezenty, kwiaty są miłe, ale zawsze będą tylko dodatkiem. Mama nie wymaga byśmy się wykosztowywali, ale byśmy o niej pamiętali. Dla dzieci to moment, kiedy mogą odwdzięczyć się za troskę, poświęcenie, wyrazić swój szacunek i uczucia. W naszym serwisie znajdziecie spory wybór podarunków, z których każda Mama z pewnością będzie zadowolona.