Do 100 zł taniej top 10 prezentów dla dziecka

Promocja Vobis - wybrane produkty na Dzień Dziecka nawet do 100 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Kody widoczne przy produktach.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Do 70% taniej Dzień Dziecka w Smyku

Promocja Smyk  – zabawki, gry, zabawki z reklam, zabawa na dworze, akcesoria dla dzieci i inne nawet do 70% taniej z okazji Dnia Dziecka.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Nawet do 50% tańsze prezenty na Dzień Dziecka

Promocja CDP – dla małych i dużych: gry wideo, gry planszowe, gadżety, sprzęt, książki, filmy nawet do 50% taniej. Znajdź prezent dla swojego dziecka.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Super ceny na prezenty z okazji Dnia Dziecka w Komputronik

Promocja Komputronik – gry, plecaki, tornistry, pojazdy, pistolety, wózki i foteliki, zabawki edukacyjne, smartfony, artykuły plastyczne w okazyjnych cenahch.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Prezenty na Dzień Dziecka już od 39,99 zł

Kod rabatowy Avans –smartwatche, smartfony, głośniki mobilne, słuchawki, kamery sportowe, drony, aparaty, wieże, power audio, radioodtwarzacze, gry, akcesoria gamingowe, konsole, tablety, czytniki ebooków, laptopy, szczoteczki elektryczne, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/06/2017

30% rabatu przy zakupie min. 2 produktów JUNIOR

Kod rabatowy 4f – 30% rabatu przy zakupie min. 2 produktów Junior. Wpisz kod rabatowy. Rabat naliczany jest od cen pierwszych.

Ważne do dnia: 04/06/2017

Nawet do 100 zł rabatu na zabawki i dziecięce akcesoria w Zadowolenie

Promocja Zadowolenie.pl – wiele zabawek, wózki i foteliki samochodowe nawet do 100 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego. kody na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 04/06/2017

Prezenty na Dzień Dziecka w super cenach

Kod rabatowy Electro.pl – smartwatche, smartfony, głośniki mobilne, słuchawki,  kamery sportowe, drony, aparaty, wieże, power audio, radioodtwarzacze, gry, akcesoria gamingowe, konsole, tablety, czytniki ebooków, laptopy, szczoteczki elektryczne, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Prezenty na Dzień Dziecka w super promocji

Kod rabatowy Media Expert –   smartwatche, smartfony, głośniki mobilne, słuchawki, dyski, kamery sportowe, drony, aparaty, wieże, power audio, radioodtwarzacze, gry, akcesoria gamingowe, konsole, tablety, czytniki ebooków, laptopy, szczoteczki elektryczne, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Strona 1 z 41 2 3 4

Najważniejszy dzień roku dla każdego dziecka

Pierwszy czerwca – ulubiony dzień w roku dla wszystkich maluchów i nie tylko. Bo kto nie chciałby się w tym szczególnym czasie znowu poczuć jak dziecko. Święto obchodzone od wielu lat prawie na całym świecie, często spędza sen z powiek rodzicom wile tygodni wcześniej. Nasze pociechy potrafią mieć wymagania. I trudno im się dziwić. Skoro dorośli wymyślili Dzień Dziecka, to trzeba z tego wyciągnąć jak najwięcej, następna taka okazja dopiero za rok. Trudny wybór z prezentem, jeszcze trudniejszy z decyzją gdzie i jak spędzić ten czas. Do tego oczywiście pytanie ile będzie nas to kosztowało (bo dziecku trudno odmówić). Na naszej stronie znajdziecie pomysły na różne prezenty, które mogą się spodobać milusińskim i do tego są w atrakcyjnych cenach.