Wpaniałe prezenty na Komunię w super cenach

Promocja MALL –inspiracje prezentowe w super cenach. W ofercie: rowery, deskorolki, rolki, wrotki, trampoliny, kosze i bramki sportowe, hulajnogi, zegarki i smartwatche, notebooki, tablety, czytniki, smartfony, boomboxy i miniwieże, słuchawki, aparaty, gry i konsole, drony i gadżety, klocki Lego.

Prezenty komunijne w super cenach

Kod rabatowy Avans – smartfony, smartwatche, konsole, gry, akcesoria dla graczy, drony, tablety, laptopy, głośniki mobilne, słuchawki, aparaty, kamery, wieże, audio, rowery i hulajnogi w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Prezenty komunijne w ekstra niskich cenach

Kod rabatowy Electro.pl – wiele produktów idealnych na komunijny prezent: tablety już od już od 149 zł, smartfony już od 249 zł, laptopy już od 599 zł, rowery od 699 zł. W ofercie również smartwatche, kamery sportowe, akcesoria, gry, konsole, drony, hulajnogi. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Do 600 zł tańsze prezenty na Komunię

Promocja Media Expert – smartfony, smartwatche, konsole, drony, gry, akcesoria dla graczy, drony,  tablety, laptopy, aparaty, głośniki,  słuchawki, kamery sportowe, wieże, rowery, deskorolki, hulajnogi i inne produkty idealne na komunijny prezent w okazyjnych cenach.

Idealne prezenty od Komputronik

Promocja Komputronik –prezenty komunijne i nie tylko w okazyjnych cenach. Sprawdź laptopy, tablety, sprzęt gamingowy, peryferia, smartfony, RTV, pojazdy elektryczne iinne.

Ważne do dnia: 03/05/2017

Nawet do 30 zł zniżki przy płatności BLIKIEM

Promocja  Ravelo – zapłać BLIKIEM za swoje zakupy i odbierz zniżkę 10 zł przy zakupach za min. 49 zł, 20 zł przy zakupach za min. 99 zł, 30 zł przy zakupach za min. 149 zł. Zniżka naliczy się automatycznie w koszyku.

Ważne do dnia: 31/08/2017

Strona 1 z 41 2 3 4

Pomysły na prezent – niedroga przyjemność dla ukochanej osoby

Każdy z nas lubi robić przyjemność innym, szczególnie bliskim i kochanym osobom. W ciągu roku jest wiele specjalnych dni, które wymagają, by pamiętać o Babciach, Dziadkach, Żonie, Mężu, Narzeczonej, czy naszych pociechach. Bywają też chwile kiedy, ot tak, bez okazji chcemy komuś coś podarować. Wtedy zazwyczaj zaczyna się problem. Co kupić, gdzie kupić, ile przeznaczyć na to pieniędzy. Sprzedawcy proponują, oferują, zachęcają i często potrafią nam doradzić, czy pomóc w wyborze prezentu. Nie zawsze jednak są to pomysły na kieszeń zwykłego śmiertelnika. Wychodząc naprzeciw tym rozterkom zebraliśmy promocje i bony rabatowe, które poratują kieszenie i portfele ofiarodawców.