Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

Zyskaj 20 zł rabatu na zakupy w Empik!

Promocja  Empik -  zrób zakupy na empik.com za min. 50 zł, wybierz metodę płatności Masterpass, zyskaj  20 zł na kolejne zakupy.

Ważne do dnia: 28/02/2019

Do 70% taniej na wyprzedaży + 10 zł na kolejne zakupy w Empik!

Promocja  Empik -  tysiące produktów do 70% taniej, dla posiadaczy karty Mój Empik kupon o wartości 10 zł do wykorzystania na kolejne zakupy.

Ważne do dnia: 29/01/2019

Do 70% taniej na wyprzedaży w Empik!

Promocja  Empik -  tysiące produktów do 70% taniej. Zobacz książki, elektronikę, muzykę, małe AGD, filmy, produkty dla dzieci, zabawki, kosmetyki, perfumy, produkty do domu i ogrodu, odzież i obuwie sportowe, multimedia, art. papiernicze, ebooki i audiobooki.

Ważne do dnia: 29/01/2019

Noclegi w promocyjnych cenach

Trudno sobie wyobrazić podróżowanie bez przewodnika i mapy. Jeśli jesteśmy na wycieczce zorganizowanej, nasz przewodnik ? osoba znająca dany teren – pokaże nam wszystko, co jest ciekawe i opowie o tym dokładnie. Gorzej, kiedy wyjazd zorganizowaliśmy sami i na własną rękę chcemy jak najwięcej zwiedzić. W takiej sytuacji niezbędny jest dobry przewodnik ? książka, dzięki której możemy najpierw przeczytać o dostępnych atrakcjach, a potem zdecydować, które koniecznie musimy widzieć. Do tego oczywiście konieczna jest dobra i dokładna mapa, taka która doprowadzi do wymarzonego celu bez dodatkowego błądzenia. W księgarniach można dostać wiele przewodników i map, które są czasem lepsze, czasem gorsze, ale na pewno wszystkie mają swoją cenę. Proponujemy skorzystanie z promocji przygotowanych specjalnie dla Was, dzięki którym wybór może stać się łatwiejszy i z pewnością tańszy.