Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

Do 70% taniej - wielka czerwcowa wyprzedaż Allegro!

Promocja allegro – elektronika, dom i ogród, moda, produkty dla dzieci, uroda i zdrowie, motoryzacja, kultura i rozrywka, sport i supermarket nawet do 70% taniej..

Ważne do dnia: 30/06/2018

Do 30% rabatu na wakacje w Sun And Snow!

Promocja Sun And Snow  -  zarezerwuj do końca czerwca i zyskaj nawet 30% zniżki na rezerwację do końca lipca. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Niektóre lokalizacje są wyłączone z promocji.

Ważne do dnia: 30/06/2018

Do 40% taniej na letniej wyprzedaży w Hotels.com!

Promocja Hotels.com – Kopenhaga, Sztokholm, Paryż, Londyn, Istambuł, Barcelona, Rzym, Lizbona, Berlin, Praga i inne miejsca nawet do 40% taniej. Dotyczy podróży w terminach 1.06.2018 – 27.07.2018.

Ważne do dnia: 30/06/2018

Zbieraj monety Allegro i płać mniej za zakupy!

Promocja allegro – zbieraj Monety kupując produkty oznaczone specjalną ikonką, wymieniaj Monety na kupony, rób zakupy i płać mniej. Dotyczy zakupów opłaconych z góry przez Allegro Finanse.

Strona 1 z 21 2

Noclegi w promocyjnych cenach

Nocleg – rezerwować wcześniej czy zostawić na potem i rozejrzeć się na miejscu? Problem wielu podróżujących, którzy na własną rękę organizują swój wyjazd. W przypadku grupy młodych ludzi, pewnie alternatywa – zostawić sobie na potem – może być kusząca. Trudniej, gdy wyjeżdżamy z dziećmi lub nie jesteśmy już w wieku zachęcającym do nocowania na dworcu, pod chmurką czy innym tego typu „atrakcyjnym” miejscu. Zabezpieczenie sobie noclegu w miejscu docelowym nie sprawia w tej chwili żadnego problemu. Istniej wiele stron internetowych proponujących różnego typu zakwaterowania, do drogich hoteli, poprzez tańsze pensjonaty do najtańszych domków czy kempingów. Wybór nie jest łatwy, szczególnie gdy cena ma duże znacznie. Dlatego przygotowaliśmy dla Was propozycje, które mogą ułatwić zadanie. Promocje, kody rabatowe – to z czego można skorzystać i sprawić, że wymarzone wakacje staną się trochę tańsze.