Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

25 zł rabatu na zakładkę Twoje Miasto i Travel

Kod rabatowy Groupon –  25 zł rabatu na wybrane zakładki po wpisaniu kodu rabatowego.  Minimalna wartość zamówienia  50 zł. Ważny na jedną ofertę Twoje Miasto lub Travel.

Ważne do dnia: 17/12/2017

Do 40% taniej na zimowej wyprzedaży w Hotels.com

Promocja Hotels.com – Paryż, Londyn, Rzym, Barcelona, Berlin,Lizbona, Dublin, Mediolan, Florencja, Rejkiawik inne miejsca nawet do 40% taniej. Dotyczy podróży w terminach 28.11.2017 – 4.02.2018.

Ważne do dnia: 29/12/2017

Noclegi w promocyjnych cenach

Nocleg – rezerwować wcześniej czy zostawić na potem i rozejrzeć się na miejscu? Problem wielu podróżujących, którzy na własną rękę organizują swój wyjazd. W przypadku grupy młodych ludzi, pewnie alternatywa – zostawić sobie na potem – może być kusząca. Trudniej, gdy wyjeżdżamy z dziećmi lub nie jesteśmy już w wieku zachęcającym do nocowania na dworcu, pod chmurką czy innym tego typu „atrakcyjnym” miejscu. Zabezpieczenie sobie noclegu w miejscu docelowym nie sprawia w tej chwili żadnego problemu. Istniej wiele stron internetowych proponujących różnego typu zakwaterowania, do drogich hoteli, poprzez tańsze pensjonaty do najtańszych domków czy kempingów. Wybór nie jest łatwy, szczególnie gdy cena ma duże znacznie. Dlatego przygotowaliśmy dla Was propozycje, które mogą ułatwić zadanie. Promocje, kody rabatowe – to z czego można skorzystać i sprawić, że wymarzone wakacje staną się trochę tańsze.