Aktualne kody rabatowe i akcje promocyjne

25 zł rabatu na zakładkę Twoje Miasto i Travel

Kod rabatowy Groupon –  25 zł rabatu na wybrane zakładki po wpisaniu kodu rabatowego.  Minimalna wartość zamówienia  50 zł. Ważny na jedną ofertę Twoje Miasto lub Travel.

Ważne do dnia: 17/12/2017

Kalendarz Adwentowy w LOT

Promocja LOT -  w grudniu codziennie inna promocja. Odkryj bilety lotnicze w dużo niższych cenach. Zaglądaj każdego dnie, by nie przegapić okazji.

Ważne do dnia: 26/12/2017

Promocyjne ceny biletów lotniczych

Bez wątpienia bilety lotnicze są drogie. Wybór takiej formy podróżowania, to wydatek rzędu nawet kilku tysięcy złotych. Pomimo tego, samolot jest zdecydowanie najwygodniejszym i najszybszym sposobem na przemieszczanie się, szczególnie gdy cel podróży jest dość odległy. Wybierając podróż tym środkiem transportu od samego początku wiemy, że trzeba się przygotować na dość duże koszty. Prawda jest jednak taka, że nie ma nic bardziej mylnego. Jeśli poświęci się odrobinę więcej czasu na znalezienie odpowiedniego przewoźnika i dogodnej promocji, bilet lotniczy wcale nie musi być drogi, a nawet bywa tańszy od alternatywnych sposobów podróżowania. Jeśli dodatkowo zarezerwujemy go odpowiednio wcześnie (lub tuż przed samym odlotem) może być wręcz śmiesznie tani. Aby ułatwić Wam jeszcze bardziej poszukiwania tanich lotów, zamieszczamy oferty różnych przewoźników, którzy proponują promocje na bilety lotnicze, albo kody rabatowe, dzięki którym można zaoszczędzić i cieszyć się wymarzoną podróżą z pełniejszym portfelem.