7% rabatu na wszystko

Kod rabatowy iParts.pl – rabat dla zamówień za min. 150 zł, na wszystko z wyłączeniem następujących grup towarowych: akcesoria, koła dwumasowe i zamachowe, oleje, oleje przekładniowe, sprzęgła. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/03/2017

5% rabatu na wszystko

Kod rabatowy  NoweCzesci.pl – cały asortyment z rabatem 5% po wpisaniu kodu rabatowego. Minimalna kwota zamówienia 200 zł. Nie dotyczy:  sprzęgieł, kół dwumasowych, akcesoriów, olejów silnikowych oraz olejów przekładniowych.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Strona 1 z 21 2

Motoryzacja – jak niedrogo zaopatrzyć swojego pupila na czterech kółkach

Czym jest samochód lub motor dla jego właściciela? Dla niektórych to zwykły środek transportu, użyteczny i nic poza tym. Dla wielu jednak to coś więcej. Nie tylko sposób na przemieszczanie się, ale również symbol prestiżu, statusu społecznego, widoczny znak powodzenia w interesach, zasobności portfela. Czasem traktowany jak dobry przyjaciel, z którym spędza się dużo czasu, a czasem jak sposób na dobrą zabawę. Jak by na to nie patrzeć, każdy pojazd ma swoje potrzeby. A to trzeba żarówkę wymienić, a to znowu dokupić opony, wymienić olej, dla nowego członka rodziny dokupić fotelik itd. Cała masa niezbędnych wydatków, które mogą być mniejsze, jeśli skorzystamy z promocji lub kodów rabatowych.