Do 85% tańsze końcówki serii

Promocja  Ravelo – ostatnie książki, komplety pościeli, akcesoria kuchenne i zastawa stołowa, domowe ozdoby, artykuły do łazienki, akcesoria dola zdrowia i urody, do samochodu, galanteria, odzież i dodatki, artykuły piśmiennicze, zabawki i gry, multimedia nawet do 85% taniej.

Eksplozja Niskich cen w Electro.pl

Promocja  Electro.pl –  telewizory, radia samochodowe, laptopy i tablety, smartfony, aparaty, kamery,  konsole, gry, AGD małe i duże, produkty do  ogrodu, rekreacja i fitness w niższych cenach.

Ważne do dnia: 23/10/2017

Zostań klientem VIP i korzystaj z unikatowych zniżek

Promocja Komputronik – dołączając  do strefy klienta VIP zyskujesz dostęp do ekskluzywnych promocji, rabatów i warunków zakupowych. zobacz korzyści na stronie sklepu.

5% rabatu na wszystko

Kod rabatowy  NoweCzesci.pl – cały asortyment z rabatem 5% po wpisaniu kodu rabatowego. Minimalna kwota zamówienia 200 zł. Nie dotyczy:  sprzęgieł, kół dwumasowych, akcesoriów, olejów silnikowych oraz olejów przekładniowych.

Ważne do dnia: 31/10/2017

Strona 1 z 21 2

Motoryzacja – jak niedrogo zaopatrzyć swojego pupila na czterech kółkach

Czym jest samochód lub motor dla jego właściciela? Dla niektórych to zwykły środek transportu, użyteczny i nic poza tym. Dla wielu jednak to coś więcej. Nie tylko sposób na przemieszczanie się, ale również symbol prestiżu, statusu społecznego, widoczny znak powodzenia w interesach, zasobności portfela. Czasem traktowany jak dobry przyjaciel, z którym spędza się dużo czasu, a czasem jak sposób na dobrą zabawę. Jak by na to nie patrzeć, każdy pojazd ma swoje potrzeby. A to trzeba żarówkę wymienić, a to znowu dokupić opony, wymienić olej, dla nowego członka rodziny dokupić fotelik itd. Cała masa niezbędnych wydatków, które mogą być mniejsze, jeśli skorzystamy z promocji lub kodów rabatowych.