10% rabatu na nieprzecenione produkty w Deichmann

Kod rabatowy Deichmann – rabat na wszystkie nieprzecenione produkty po wpisaniu kodu rabatowego. Minimalna kwota zamówienia po rabacie musi wynieść 49 zł.

Ważne do dnia: 05/07/2017

15% dodatkowego rabatu na przeceny

Kod rabatowy Zalando  – przecenione produkty 15% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Minimalna kwota zamówienia 250 zł. Wpisz kod rabatowy. Niektóre produkty mogą być wyłączone z promocji

Ważne do dnia: 27/06/2017

10% dodatkowego rabatu na wybrane wyprzedaże

Kod rabatowy  Spartoo  – dodatkowy rabat na wyprzedaż marek: Kickers, Perlato, Kangaroos, Carlington, Selected, Teddy Smith, Aigle, Little Marcel i Adidas Performance. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 28/06/2017

15% dodatkowego rabatu na produkty z wyprzedaży

Kod rabatowy Gino Rossi – wszystkie produkty z wyprzedaży, damskie i męskie obuwie oraz torby i torebki jeszcze 15% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Rabat dla Klubowiczów.

Ważne do dnia: 30/06/2017

Dodatkowe 15% rabatu na przecenione do 50% obuwie i torebki na lato

Kod rabatowy Mivo – damskie, męskie i dziecięce obuwie oraz torby, torebki i plecaki nawet do 50% taniej. Dodatkowo 15% zniżki po wpisaniu kodu rabatowego. Ofertą objęte są wybrane modele.

Strona 1 z 121 2 3 12

Torebki w promocyjnych cenach

Nie tylko ciuchy stroją kobietę. Dopełnieniem całego ubrania jest torebka, będąca niewątpliwym symbolem kobiecości. W niejednej, a może nawet w każdej, damskiej szafie można znaleźć kilka różnych torebek. Na zimę, na lato, na imprezę i zwykły spacer. Torebek nigdy dość, choćby z tego powodu, że zmienia się moda, za którą należy podążać. Kupując następną warto skorzystać z ofert promocyjnych w naszym serwisie.

Damskie torebki

Z punktu widzenia encyklopedii torebkę damską należy uznać za przedmiot służący do przechowywania i przenoszenia różnych rzeczy. Czy tak jest w rzeczywistości? Śmiem twierdzić, że nie. Owszem torebka damska, z racji swojej konstrukcji, jest do tego używana, ale czy taka jest jej główna rola? Przecież, można by w tym celu używać zwykłą reklamówkę, płócienny worek lub coś równie obrzydliwego. No i z jakiego powodu, niejedna kobieta, ma całą kolekcje torebek w swojej szafie? Jedno jest pewne, nie w celu dobierania torebki do wielkości przenoszonych przedmiotów.

Czy wychodząc do pracy, na spacer, na imprezę czy do teatru, wybierasz torebkę z punktu widzenia jej praktyczności? Oczywiście, że nie. Torebkę dobierasz do stroju, butów, pory roku a niejednokrotnie także do nastroju.

Torebka a buty

Panuje ogólnie przyjęta zasada aby dobierać torebkę do butów lub, jak kto woli, buty do torebki. Jednakże nie jest to reguła, którą należy zawsze przestrzegać.

Obecnie panuje tendencja aby wszystkie dodatki, którym jest także torebka, dobierać do całego ubrania a nie tylko do jednego elementu, czyli w naszym przypadku do butów. W przypadku prostego i stonowanego stroju to właśnie torebka może stanowić jedyny barwny akcent całego ubioru.

Czasami należy stanowczo unikać dobrania torebki do butów.

Torebka a okoliczności

Tu także istnieje pewien kanon. Im późniejsza pora i/lub bardziej oficjalne okoliczności tym torebka mniejsza. Do pracy można wybrać torebkę większą, która pomieści nie tylko portfel i szminkę ale także parasolkę i książkę do poczytania w drodze. Taka sama torebka na randkę, do teatru czy imprezę (niezależnie od tego czy firmową czy prywatną) może wyglądać co najmniej dziwnie.

Torebka a figura

Często niedoceniane a jakże ważny element doboru torebki. Jak ze wszystkim, wszystkie elementy powinny do siebie pasować, w tym przypadku także. Wielkość torebki powinna pasować do wzrostu i wagi kobiety. Mała kobieta z dużą torbą lub na odwrót jest to coś czego należy unikać.

Torebka a moda - generalna zasada

Niezależnie od wyżej wymienionych „klasycznych” zasad moda może wszystko zmienić. I to od aktualnych trendów, będzie zależeć jaką torebkę dzisiaj wybierzesz.