30% rabatu na drugi produkt + 5% rabatu za polubienie

Promocja GaleriaMarek.pl -  cały asortyment (również wyprzedaż) w specjalnej promocji: 30% rabatu na drugi produkt i dodatkowo 5% zniżki za polubienie na karcie produktu. Obie zniżki naliczają się w koszyku zamówienia.

Ważne do dnia: 25/07/2017

7% rabatu na zawsze

Promocja  Martes Sport – zakupy w sklepie online lub stacjonarnym za kwotę  min. 250 zł, zarejestruj się w sklepie, odbierz Kartę Stałego Klienta  i zyskaj stały rabat 7% na wszystkie produkty z wyjątkiem przecenionego sprzętu narciarskiego i rowerów.

Strona 1 z 91 2 3 9

Tańsza bielizna damska, męska oraz erotyczna

Może się wydawać, że to co mamy pod spodem nie ma większego znaczenia dla naszego wyglądu. Nic bardziej mylnego. To co nosimy pod ubraniem jest niezwykle istotne dla nas, a więc dla naszego samopoczucia, które odbija się na naszym wyglądzie. Nie ma nic gorszego od skrzywionego osobnika, który ma na sobie niewygodne „gacie”. Bielizna, która nie daje nam poczucia komfortu, nie jest noszona z przyjemnością, powoduje, że czujemy się źle, a to z kolei prowadzi do pogorszenia naszego wizerunku. Warto więc zainwestować w coś co jest wygodne, miękkie w dotyku i dobre jakościowo. Dlatego proponujemy promocje i kody rabatowe na dodatkową poprawę humoru.