Do 50% taniej - Wielkanocne Wietrzenie Magazynów w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –    setki produktów nawet do -50%: małe i duże AGD, artykuły do domu i ogrodu, pielęgnacja, zdrowie i uroda, sport, turystyka i motoryzacja, urządzenia mobilne, komputery i akcesoria, TV, gaming, elektronika.

Ważne do dnia: 03/04/2017

8% rabatu na wszystko - Nocny rabat w Saturn

Kod rabatowy Saturn - rabat na zamówienie powyżej 500 zł. Ważny w dniach 27 do 29 marca w godzinach 20:00 do 9:00. Niektóre produkty mogą być wyłączone.

Ważne do dnia: 30/03/2017

8% rabatu na wszystko - hardcory cenowe nocą

Kod rabatowy Media Markt -  wszystkie produkty 8% taniej przy zakupach powyżej  500 zł. Oferta ważna w dniach 27 do  29 marca w godzinach od 20:00 do 9:00. Z promocji można  skorzystać jeden raz.

Ważne do dnia: 30/03/2017

Do 1600 zł taniej - wymiatamy magazyn

Promocja Komputronik –  laptopy, peryferia, monitory, akcesoria gamingowe, dyski, oprogramowanie, RTV, AGD, artykuły dla dzieci, kosmetyki, AGD i  wiele innych w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego widocznego przy produkcie.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Nawet o 50% taniej - Mega wyprzedaż w NEONET!

Promocja NEONET – telewizory i RTV, Duże AGD, małe AGD, laptopy i IP, smartfony i akcesoria, akcesoria AGD, foto i nawigacje w mega niższych cenach. Sprawdź wyprzedaż Neonet.

Ważne do dnia: 29/05/2017

3% rabatu dla zalogowanych

Kod rabatowy NEONET – 3% rabatu dla zalogowanych po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł. Zniżka obejmuje cały asortyment z wyjątkiem produktów: z aktualnej gazetki, z aktualnych reklam radiowo-telewizyjnych oraz z kategorii dysków SSD.

Ważne do dnia: 31/12/2017

Do 80% taniej na wiosennej wyprzedaży MALL

Promocja MALL – małe i duże AGD, RTV, PC, Foto, GSM, sprzęt audio, rowery, artykuły do domu i ogrodu, zabawki, akcesoria dla dzieci, produkty dla zwierząt, gospodarstwo domowe, zdrowie  i uroda nawet do 80% taniej.

Ważne do dnia: 03/04/2017

Do 90% taniej w Komputronik!

Promocja Komputronik –  wymiatanie: myszki, głośniki, słuchawki, kontrolery, akcesoria, tablety, czytniki,  nawet do 90% taniej. Kody rabatowe obniżające ceny podane przy produktch.

Ważne do dnia: 27/04/2017

Wiosenny rozkwit promocji w Sferis

Promocja Sferis –inteligentne zegarki i opaski, akcesoria do smartfonów i  telefonów, akcesoria do tabletów, pamięci masowe, urządzenia wskazujące, słuchawki, akcesoria kuchenne, narzędzia i urządzenia do ogrodu, foto. motoryzacja w super cenach na wiosnę.

Zadbaj o siebie na wiosnę w super cenie

Promocja  Electro.pl – blendery sportowe, parowary, sokowirówki, wyciskarki wolnoobrotowe, depilatory, golarki, strzyżarki,  lokówki, suszarki, prostownice, szczoteczki elektryczne, wagi, sprzęt do oczyszczania powietrza, nawilżacze, masażery, ciśnieniomierze, rowery, akcesoria fitness, smartwatche i zegarki sportowe, głośniki mobilne, wieże, odtwarzacze MP3/MP4, słuchawki w super cenach na wiosnę.

Przebijamy niskimi cenami

Kod rabatowy Avans – telewizory i RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, konsole, gry, aparaty, kamery, wideorejestratory i nawigacje, AGD duże i małe,  artykuły do ogrodu, narzędzia,rowery w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 04/04/2017

Szok cenowy w Electro

Kod rabatowy Electro.pl – setki produktów w niższych cenach. W ofercie telewizory, radia samochodowe, laptopy i tablety, smartfony, smartwatche, aparaty, kamery, wideorejestratory, nawigacje, konsole, AGD, akcesoria do warsztatu i ogrodu, rowery. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 03/04/2017

Trzy promocje na telewizory Samsung w Komutronik

Promocja Komputronik – jedna z trzech promocji do wyboru przy zakupie telewizora Samsung:  Xbox w cenie lub 50% taniej, rabat do 750 zł lub mini komputer Intel nawet za 1 zł.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Strona 1 z 41 2 3 4

Promocje i kody rabatowe na telewizory, wieże, kamery, kino domowe

Telewizor stał się centralnym elementem niejednego wnętrza. Duża przekątna ekranu, doskonałe kolory pozwalają cieszyć się zarówno relacjami sportowymi jak i seansami filmowymi we własnym fotelu. Jeżeli dodamy do tego zestaw kina domowego, samodzielnie zrobiony popcorn, to okazuje się, że jest nawet lepiej i taniej niż w kinie. Poniżej znajdziesz aktualne oferty promocyjne na telewizory, kamery, kino domowe i inne sprzęty RTV.