Tydzień Mega przecen w Media Expert

Promocja Media Expert – do 500 zł rabatu na telewizory, do 300 rabatu na laptopy, do 50 zł rabatu na komputery i peryferia, do 200 zł rabatu na lodówki, do 300 zł rabatu na pralki, do 300 zł rabatu na AGD, do 200 zł rabatu na ekspresy, do 200 zł rabatu na male AGD, do 700 zł rabatu na smartfony i nawigacje, do 300 zł  rabatu na foto i kamery, do 200 zł rabatu na audio i kina domowe. Promocją są objęte produkty z zawieszką ZYSKAJ EXTRA RABAT.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Prezenty na Dzień Dziecka już od 39,99 zł

Kod rabatowy Avans –smartwatche, smartfony, głośniki mobilne, słuchawki, kamery sportowe, drony, aparaty, wieże, power audio, radioodtwarzacze, gry, akcesoria gamingowe, konsole, tablety, czytniki ebooków, laptopy, szczoteczki elektryczne, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Czyszczenie magazynów telewizory, laptopy, tablety, smartfony w super cenie

Kod rabatowy Media Expert –telewizory, laptopy, tablety, smartfony  i akcesoria, aparaty i kamery, konsole i gry w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Nawet do 800 zł taniej - Tydzień Wielkich Rabatów w Neonet

Kod rabatowy NEONET – małe i duże AGD, telewizory i kina domowe, laptopy i akcesoria IT, smartfony, foto, navi i inne nawet do 800 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Sprawdź produkty objęte promocją.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Prezenty na Dzień Dziecka w super cenach

Kod rabatowy Electro.pl – smartwatche, smartfony, głośniki mobilne, słuchawki,  kamery sportowe, drony, aparaty, wieże, power audio, radioodtwarzacze, gry, akcesoria gamingowe, konsole, tablety, czytniki ebooków, laptopy, szczoteczki elektryczne, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Prezenty na Dzień Dziecka w super promocji

Kod rabatowy Media Expert –   smartwatche, smartfony, głośniki mobilne, słuchawki, dyski, kamery sportowe, drony, aparaty, wieże, power audio, radioodtwarzacze, gry, akcesoria gamingowe, konsole, tablety, czytniki ebooków, laptopy, szczoteczki elektryczne, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Prezenty na Dzień Mamy w super cenach

Promocja Media Expert – depilatory. lokówki, prostownice, suszarki, lokówki, urządzenia do pielęgnacji ciała, sokowirówki, wyciskarki, blendery, szczoteczki, wagi, ekspresy, smartfony, smartwatche, tablety, laptopy, aparaty, kamery, słuchawki, głośniki, wieże, rowery w super cenach.

Ważne do dnia: 26/06/2017

Do 8% rabatu w Media Markt

Promocja Media Markt – zatankuj na BP 20 litrów dowolnego paliwa i zyskaj rabat na zakupy: do 3000 zł - otrzymasz 5% rabatu, powyżej 3000 zł otrzymasz 8% rabatu. Promocja dotyczy płatności i odbioru w sklepie stacjonarnym.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Majowe promocje w RTV Euro AGD i 50 rat 0%

Promocja RTV Euro AGD – telewizory, duże i małe AGD, komputery i IT, gry  i konsole, foto i kamery, telefony, audio w super cenach i z możliwością skorzystania w rat.

Ważne do dnia: 12/06/2017

Prezent za 1 zł przy zakupie telewizora

Promocja Zadowolenie.pl –  kup jeden z telewizorów w promocyjnej cenie i dobierz do niego prezent za złotówkę. Do wyboru uchwyt do TV, golarka, żelazko, czajnik, maszynka do strzyżenia i inne.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Strefa Super Cen w Electro

Kod rabatowy Electro.pl – setki produktów w niższych cenach. W ofercie telewizory, radia samochodowe, laptopy i tablety, smartfony, aparaty, kamery,  konsole, gry, AGD małe i duże, akcesoria do warsztatu i ogrodu, rowery. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 29/05/2017

Strona 1 z 41 2 3 4

Promocje i kody rabatowe na telewizory, wieże, kamery, kino domowe

Telewizor stał się centralnym elementem niejednego wnętrza. Duża przekątna ekranu, doskonałe kolory pozwalają cieszyć się zarówno relacjami sportowymi jak i seansami filmowymi we własnym fotelu. Jeżeli dodamy do tego zestaw kina domowego, samodzielnie zrobiony popcorn, to okazuje się, że jest nawet lepiej i taniej niż w kinie. Poniżej znajdziesz aktualne oferty promocyjne na telewizory, kamery, kino domowe i inne sprzęty RTV.