Oferta specjalna GeforceCup

Promocja Komputronik – wybrane laptopy, karty graficzne i monitory w niższych cenach nawet do 510 zł taniej. Wybrane produkty ze zniżką po wpisaniu kodu rabatowego widocznego na stronie.

Ważne do dnia: 04/06/2017

Do 100 zł taniej top 10 prezentów dla dziecka

Promocja Vobis - wybrane produkty na Dzień Dziecka nawet do 100 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Kody widoczne przy produktach.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Tydzień Mega przecen w Media Expert

Promocja Media Expert – do 500 zł rabatu na telewizory, do 300 rabatu na laptopy, do 50 zł rabatu na komputery i peryferia, do 200 zł rabatu na lodówki, do 300 zł rabatu na pralki, do 300 zł rabatu na AGD, do 200 zł rabatu na ekspresy, do 200 zł rabatu na male AGD, do 700 zł rabatu na smartfony i nawigacje, do 300 zł  rabatu na foto i kamery, do 200 zł rabatu na audio i kina domowe. Promocją są objęte produkty z zawieszką ZYSKAJ EXTRA RABAT.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Prezenty na Dzień Dziecka już od 39,99 zł

Kod rabatowy Avans –smartwatche, smartfony, głośniki mobilne, słuchawki, kamery sportowe, drony, aparaty, wieże, power audio, radioodtwarzacze, gry, akcesoria gamingowe, konsole, tablety, czytniki ebooków, laptopy, szczoteczki elektryczne, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Czyszczenie magazynów telewizory, laptopy, tablety, smartfony w super cenie

Kod rabatowy Media Expert –telewizory, laptopy, tablety, smartfony  i akcesoria, aparaty i kamery, konsole i gry w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Tablet 7" Silver Joy z modemem do laptopów lub komputerów

Promocja Media Markt  – przy zakupie laptopa lub komputera z procesorem Intel Core m lub Intel Core i3, i5, i7 w prezencie tablet 7" Silver Joy.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Nawet do 800 zł taniej - Tydzień Wielkich Rabatów w Neonet

Kod rabatowy NEONET – małe i duże AGD, telewizory i kina domowe, laptopy i akcesoria IT, smartfony, foto, navi i inne nawet do 800 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Sprawdź produkty objęte promocją.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Prezenty na Dzień Dziecka w super cenach

Kod rabatowy Electro.pl – smartwatche, smartfony, głośniki mobilne, słuchawki,  kamery sportowe, drony, aparaty, wieże, power audio, radioodtwarzacze, gry, akcesoria gamingowe, konsole, tablety, czytniki ebooków, laptopy, szczoteczki elektryczne, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Prezenty na Dzień Dziecka w super promocji

Kod rabatowy Media Expert –   smartwatche, smartfony, głośniki mobilne, słuchawki, dyski, kamery sportowe, drony, aparaty, wieże, power audio, radioodtwarzacze, gry, akcesoria gamingowe, konsole, tablety, czytniki ebooków, laptopy, szczoteczki elektryczne, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/06/2017

PlayStation VR i PlayStation 4 w zestawach

Promocja  Redcoon  – kup PlayStation 4 i wybierz dodatkowy pad Dualshock za 1 zł.  Kup gogle PlayStation VR i wybierz dodatkową grę lub kontroler AIM z grą.

Ważne do dnia: 28/05/2017

Prezenty na Dzień Mamy w super cenach

Promocja Media Expert – depilatory. lokówki, prostownice, suszarki, lokówki, urządzenia do pielęgnacji ciała, sokowirówki, wyciskarki, blendery, szczoteczki, wagi, ekspresy, smartfony, smartwatche, tablety, laptopy, aparaty, kamery, słuchawki, głośniki, wieże, rowery w super cenach.

Ważne do dnia: 26/06/2017

Strona 1 z 61 2 3 6

Kody rabatowe i promocje na komputery

Wystarczy obejrzeć trochę starsze filmy, aby przekonać się jak bardzo rzeczywistość odbiega od wyobrażeń ludzi na temat komputerów. Teraz nie są to już tylko urządzenia do edycji tekstów czy grania w proste gry. Komputer jest czymś więcej, oknem na szeroki świat, a internet bezpowrotnie go zmienił. Facebook, Tweetr, Google to tylko jedne z najbardziej znanych firm, które zmieniły naszą rzeczywistość. A gry bez możliwości rozgrywek on-line praktycznie przestają się liczyć. Komputer to też narzędzie do robienia zakupów, dosłownie każdych, a w dodatku tańszych. Dlaczego by nie zaoszczędzić na zakupie samego komputera, sprawdź aktualne oferty promocyjne i kody rabatowe na sprzęt komputerowy.

Ciekawy dokument o historii internetu