Do 50% taniej - Wielkanocne Wietrzenie Magazynów w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –    setki produktów nawet do -50%: małe i duże AGD, artykuły do domu i ogrodu, pielęgnacja, zdrowie i uroda, sport, turystyka i motoryzacja, urządzenia mobilne, komputery i akcesoria, TV, gaming, elektronika.

Ważne do dnia: 03/04/2017

Do 1600 zł taniej - wymiatamy magazyn

Promocja Komputronik –  laptopy, peryferia, monitory, akcesoria gamingowe, dyski, oprogramowanie, RTV, AGD, artykuły dla dzieci, kosmetyki, AGD i  wiele innych w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego widocznego przy produkcie.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Nawet o 50% taniej - Mega wyprzedaż w NEONET!

Promocja NEONET – telewizory i RTV, Duże AGD, małe AGD, laptopy i IP, smartfony i akcesoria, akcesoria AGD, foto i nawigacje w mega niższych cenach. Sprawdź wyprzedaż Neonet.

Ważne do dnia: 29/05/2017

3% rabatu dla zalogowanych

Kod rabatowy NEONET – 3% rabatu dla zalogowanych po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł. Zniżka obejmuje cały asortyment z wyjątkiem produktów: z aktualnej gazetki, z aktualnych reklam radiowo-telewizyjnych oraz z kategorii dysków SSD.

Ważne do dnia: 31/12/2017

Do 1100 zł rabatu na sprzęt komputerowy

Promocja Media Markt - marcowe kody rabatowe na  laptopy, tablety, komputery PC, monitory, drukarki i czytniki ebooków. Nawet do 1100 zł taniej. Kody rabatowe przy produktach.

Ważne do dnia: 30/03/2017

Do 1100 zł rabatu na sprzęt komputerowy

Promocja Saturn - kody rabatowe na laptopy, tablety, komputery PC i all-in-one, monitory, urządzenia drukujące i czytniki ebooków nawet do 1100 zł taniej. Kod rabatowy widoczny przy produkcie.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Do 80% taniej na wiosennej wyprzedaży MALL

Promocja MALL – małe i duże AGD, RTV, PC, Foto, GSM, sprzęt audio, rowery, artykuły do domu i ogrodu, zabawki, akcesoria dla dzieci, produkty dla zwierząt, gospodarstwo domowe, zdrowie  i uroda nawet do 80% taniej.

Ważne do dnia: 03/04/2017

Do 90% taniej w Komputronik!

Promocja Komputronik –  wymiatanie: myszki, głośniki, słuchawki, kontrolery, akcesoria, tablety, czytniki,  nawet do 90% taniej. Kody rabatowe obniżające ceny podane przy produktch.

Ważne do dnia: 27/04/2017

Strona 1 z 51 2 3 5

Kody rabatowe i promocje na komputery

Wystarczy obejrzeć trochę starsze filmy, aby przekonać się jak bardzo rzeczywistość odbiega od wyobrażeń ludzi na temat komputerów. Teraz nie są to już tylko urządzenia do edycji tekstów czy grania w proste gry. Komputer jest czymś więcej, oknem na szeroki świat, a internet bezpowrotnie go zmienił. Facebook, Tweetr, Google to tylko jedne z najbardziej znanych firm, które zmieniły naszą rzeczywistość. A gry bez możliwości rozgrywek on-line praktycznie przestają się liczyć. Komputer to też narzędzie do robienia zakupów, dosłownie każdych, a w dodatku tańszych. Dlaczego by nie zaoszczędzić na zakupie samego komputera, sprawdź aktualne oferty promocyjne i kody rabatowe na sprzęt komputerowy.

Ciekawy dokument o historii internetu