Produkty na Dzień Chłopaka w niższych cenach z kodem rabatowym

Kod rabatowy Neo24 – słuchawki, akcesoria samochodowe, dyski zewnętrzne, akcesoria pielęgnacyjne, kamery sportowe, smartfony w niższej cenie po wpisaniu kodu rabatowego. Zobacz upominki dla Niego w promocji.

Ważne do dnia: 02/10/2017

Prezenty do zakupów produktów marki Samsung

Promocja Komputronik – takie prezenty, jak karta podarunkowa do realizacji w salonach Komputronik, prezent jubilerski o wartości 200 zł do wykorzystania na apart.pl, powerbank lub karta pamięci za 1 zł przy zakupie wybranych smartfonów czy tabletów marki Samsung. Sprawdź wszystkie możliwości na stroni sklepu.

Wyższa Szkoła Dodawania - kup wybrany komputer i odbierz prezenty

Promocja  Saturn –przy zakupie komputera objętego promocją  McAfee lub urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG2550S oraz McAfee w preznecie. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 27/09/2017

Nawet 400 zł na kolejne zakupy przy zakupie laptopa

Promocja Media Expert – przy zakupie laptopa objętego promocją bon do 400 zł na kolejne zakupy. Kod rabatowy upoważniający do zniżki na kolejne zakupy wysłany zostanie drogą mailową po 16.10.2017 r. Czas na wykorzystanie kodu to 14 dni od daty jego wysyłki.

Ważne do dnia: 27/09/2017

Fifa 18 za 1 zł przy zakupie laptopa

Promocja NEONET –  przy zakupie laptopa objętego promocją, FIFA 18 za złotówkę. Zamówienie będzie zrealizowane w dniu premiery gry - 29.09.

Ważne do dnia: 28/09/2017

Do -50% - Totalna wyprzedaż w eMAG i dostawa gratis

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – duże AGD, małe AGD, telefony, tablety, akcesoria, telewizory, elektronika, foto i gaming, laptopy, komputery, peryferia, artykuły do domu i ogrodu, zdrowie i uroda, produkty dla dzieci, sport i motoryzacja. Setki produktów nawet za połowę ceny dodatkowo darmowa dostawa dla wszystkich zamówień.

Ważne do dnia: 24/09/2017

Niskie ceny dla studentów

Promocja  Avans – laptopy i tablety, komputery stacjonarne, monitory, drukarki, sprzęt biurowy, dyski i pamięci, routery, peryferia, smartfony, smartwatche, konsole i gry, telewizory, aparaty i kamery, sport i rekreacja, plecaki i torby, sprzęt audio, małe AGD w świetnych cenach na rozpoczęcie roku akademickiego.

Ważne do dnia: 10/10/2017

Studencka oferta na piątkę w Electro.pl

Promocja  Electro.pl –  laptopy  i tablety, komputery stacjonarne, monitory, drukarki, sprzęt biurowy, dyski i pamięci, routery, peryferia, smartfony, smartwatche, konsole i gry, telewizory, aparaty i kamery, sport i rekreacja, plecaki i torby, sprzęt audio, małe AGD w fantastycznych cenach.

Ważne do dnia: 10/10/2017

Mega oferta dla studentów!

Promocja  Media Expert – laptopy, tablety, komputery stacjonarne, drukarki, monitory, sprzęt biurowy, dyski i pamięci, peryferia, smartfony, smartwatche,  konsole, telewizory, aparaty, kamery, plecaki, torby, sprzęt audio, małe AGD i inne produkty w okazyjnych cenach,

Ważne do dnia: 09/10/2017

Katalog niskich cen w Avans

Promocja  Avans – telewizory i RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, aparaty i kamery,  konsole, gry,  AGD duże i małe,  artykuły do ogrodu,  rowery w super cenach.

Ważne do dnia: 02/10/2017

Ekstra niskie ceny w Electro.pl

Promocja  Electro.pl –  telewizory, radia samochodowe, laptopy i tablety, smartfony, aparaty, kamery,  konsole, gry, AGD małe i duże, akcesoria do warsztatu i ogrodu, rowery w niższych cenach.

400 zł na zakupy w OleOle

Promocja OleOle - złóż wniosek o Kartę Kredytową Citi Simplicity i odbierz kod rabatowy na dowolne zakupy. Sprawdź szczegóły promocji na stronie sklepu..

Ważne do dnia: 31/10/2017

Back to school w Sferis

Promocja  Sferis – tablety, czytniki ebooków, oprogramowanie, peryferia, akcesoria dla graczy, sprzęt optyczny, akcesoria kuchenne, artykuły szkolne, zabawki, oświetlenie biurka i inne w okazyjnych cenach.

Strona 1 z 41 2 3 4

Kody rabatowe i promocje na komputery

Wystarczy obejrzeć trochę starsze filmy, aby przekonać się jak bardzo rzeczywistość odbiega od wyobrażeń ludzi na temat komputerów. Teraz nie są to już tylko urządzenia do edycji tekstów czy grania w proste gry. Komputer jest czymś więcej, oknem na szeroki świat, a internet bezpowrotnie go zmienił. Facebook, Tweetr, Google to tylko jedne z najbardziej znanych firm, które zmieniły naszą rzeczywistość. A gry bez możliwości rozgrywek on-line praktycznie przestają się liczyć. Komputer to też narzędzie do robienia zakupów, dosłownie każdych, a w dodatku tańszych. Dlaczego by nie zaoszczędzić na zakupie samego komputera, sprawdź aktualne oferty promocyjne i kody rabatowe na sprzęt komputerowy.

Ciekawy dokument o historii internetu