Tydzień Mega przecen w Media Expert

Promocja Media Expert – do 500 zł rabatu na telewizory, do 300 rabatu na laptopy, do 50 zł rabatu na komputery i peryferia, do 200 zł rabatu na lodówki, do 300 zł rabatu na pralki, do 300 zł rabatu na AGD, do 200 zł rabatu na ekspresy, do 200 zł rabatu na male AGD, do 700 zł rabatu na smartfony i nawigacje, do 300 zł  rabatu na foto i kamery, do 200 zł rabatu na audio i kina domowe. Promocją są objęte produkty z zawieszką ZYSKAJ EXTRA RABAT.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Prezenty na Dzień Dziecka już od 39,99 zł

Kod rabatowy Avans –smartwatche, smartfony, głośniki mobilne, słuchawki, kamery sportowe, drony, aparaty, wieże, power audio, radioodtwarzacze, gry, akcesoria gamingowe, konsole, tablety, czytniki ebooków, laptopy, szczoteczki elektryczne, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Nawet do 800 zł taniej - Tydzień Wielkich Rabatów w Neonet

Kod rabatowy NEONET – małe i duże AGD, telewizory i kina domowe, laptopy i akcesoria IT, smartfony, foto, navi i inne nawet do 800 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Sprawdź produkty objęte promocją.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Prezenty na Dzień Dziecka w super cenach

Kod rabatowy Electro.pl – smartwatche, smartfony, głośniki mobilne, słuchawki,  kamery sportowe, drony, aparaty, wieże, power audio, radioodtwarzacze, gry, akcesoria gamingowe, konsole, tablety, czytniki ebooków, laptopy, szczoteczki elektryczne, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Prezenty na Dzień Dziecka w super promocji

Kod rabatowy Media Expert –   smartwatche, smartfony, głośniki mobilne, słuchawki, dyski, kamery sportowe, drony, aparaty, wieże, power audio, radioodtwarzacze, gry, akcesoria gamingowe, konsole, tablety, czytniki ebooków, laptopy, szczoteczki elektryczne, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Prezenty na Dzień Mamy w super cenach

Promocja Media Expert – depilatory. lokówki, prostownice, suszarki, lokówki, urządzenia do pielęgnacji ciała, sokowirówki, wyciskarki, blendery, szczoteczki, wagi, ekspresy, smartfony, smartwatche, tablety, laptopy, aparaty, kamery, słuchawki, głośniki, wieże, rowery w super cenach.

Ważne do dnia: 26/06/2017

Do 8% rabatu w Media Markt

Promocja Media Markt – zatankuj na BP 20 litrów dowolnego paliwa i zyskaj rabat na zakupy: do 3000 zł - otrzymasz 5% rabatu, powyżej 3000 zł otrzymasz 8% rabatu. Promocja dotyczy płatności i odbioru w sklepie stacjonarnym.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Majowe promocje w RTV Euro AGD i 50 rat 0%

Promocja RTV Euro AGD – telewizory, duże i małe AGD, komputery i IT, gry  i konsole, foto i kamery, telefony, audio w super cenach i z możliwością skorzystania w rat.

Ważne do dnia: 12/06/2017

Strefa Super Cen w Electro

Kod rabatowy Electro.pl – setki produktów w niższych cenach. W ofercie telewizory, radia samochodowe, laptopy i tablety, smartfony, aparaty, kamery,  konsole, gry, AGD małe i duże, akcesoria do warsztatu i ogrodu, rowery. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 29/05/2017

3% rabatu dla zalogowanych

Kod rabatowy NEONET – 3% rabatu dla zalogowanych po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł. Zniżka obejmuje cały asortyment z wyjątkiem produktów: z aktualnej gazetki, z aktualnych reklam radiowo-telewizyjnych oraz z kategorii dysków SSD.

Ważne do dnia: 31/12/2017

Prezenty komunijne w extra cenach

Promocja Media Expert – smartfony, smartwatche, konsole, gry, akcesoria, drony, tablety, laptopy, głośniki, słuchawki,  aparaty,kamery sportowe, wieże, rowery, deskorolki, hulajnogi i inne prezenty w okazyjnych cenach.

Szokująco Niskie Ceny w Avans

Kod rabatowy Avans – telewizory i RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, konsole, gry, aparaty, kamery,  AGD duże i małe,  artykuły do ogrodu,  rowery w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 29/05/2017

Wpaniałe prezenty na Komunię w super cenach

Promocja MALL –inspiracje prezentowe w super cenach. W ofercie: rowery, deskorolki, rolki, wrotki, trampoliny, kosze i bramki sportowe, hulajnogi, zegarki i smartwatche, notebooki, tablety, czytniki, smartfony, boomboxy i miniwieże, słuchawki, aparaty, gry i konsole, drony i gadżety, klocki Lego.

Prezenty komunijne w super cenach

Kod rabatowy Avans – smartfony, smartwatche, konsole, gry, akcesoria dla graczy, drony, tablety, laptopy, głośniki mobilne, słuchawki, aparaty, kamery, wieże, audio, rowery i hulajnogi w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Prezenty komunijne w ekstra niskich cenach

Kod rabatowy Electro.pl – wiele produktów idealnych na komunijny prezent: tablety już od już od 149 zł, smartfony już od 249 zł, laptopy już od 599 zł, rowery od 699 zł. W ofercie również smartwatche, kamery sportowe, akcesoria, gry, konsole, drony, hulajnogi. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Do 60% taniej - Strefa okazji eMag

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – pełnowartościowe towary ze zwrotów lub uszkodzeniami opakowań i innymi drobnymi wadami nawet do 60% tańsze. W ofercie laptopy, tablety, telefony, PC, gaming, peryferia, elektronika. TV, foto, AGD, zdrowie i uroda, dom i ogród, motoryzacja, sport i turystyka, dziecko.

Strona 1 z 31 2 3