Mega wyprzedaż w NEONET!

Promocja NEONET – telewizory i RTV, Duże AGD, małe AGD, laptopy i IP, smartfony i akcesoria, akcesoria AGD, foto i nawigacje w mega niższych cenach. Sprawdź wyprzedaż Neonet.

Ważne do dnia: 29/05/2017

3% rabatu dla zalogowanych

Kod rabatowy NEONET – 3% rabatu dla zalogowanych po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł. Zniżka obejmuje cały asortyment z wyjątkiem produktów: z aktualnej gazetki, z aktualnych reklam radiowo-telewizyjnych oraz z kategorii dysków SSD.

Ważne do dnia: 31/12/2017

Małe AGD w prezencie do zakupu kuchni Amica

Promocja Neo24 – do wybranych modeli kuchenek Amica w prezencie czajnik, blender, mikser lub toster. Sprawdź kuchenki objęte promocją i przypadające im prezenty.

1090 zł rabatu na odkurzacz automatyczny Samsung przy zakupie chłodziarki

Kod rabatowy OleOle – przy zakupie chłodziarki Samsung Premium  Chef Collection powerbot za 500 zł.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Przez pół roku oszczędzaj z Media Markt

Promocja Media Markt  – półroczny zapas kapsułek do pralki, tabletek do zmywarki, 5 kg kawy do ekspresów automatycznych. Tylko z odbiorem i płatnością w sklepie.

Ważne do dnia: 23/03/2017

Małe AGD w prezencie do zakupu kuchni Amica

Promocja NEONET –do wybranych modeli kuchenek Amica w prezencie czajnik, blender, mikser lub toster. Sprawdź kuchenki objęte promocją i przypadające im prezenty.

Do 300 zł zwrotu przy zakupie produktów Amica

Promocja Mycenter.pl – kup zestaw piekarnik + płyta indukcyjna marki Amica, a otrzymasz zwrot w wysokości 300 zł,  przy zakupie zestawu piekarnik + płyta gazowa otrzymasz  250 zł zrotu.

Ważne do dnia: 15/05/2017

Nawet do 1786 zł taniej duże AGD

Promocja Avans – 3 % rabatu  przy zakupie 2 produktów AGD i 5% rabatu  przy zakupie min. 3 produktów AGD. Oferta dotyczy AGD wolnostojącego oraz AGD do zabudowy oznaczonych ikoną `DUŻY RABAT`. Zniżka nalicza się automatycznie w koszyku zamówienia.

Ważne do dnia: 23/03/2017

Włączamy niskie ceny na AGD

Kod rabatowy Media Expert – duże i małe AGD, do zabudowy i wolno stojące, produkty dla higieny i urody w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 29/03/2017

Przebijamy niskimi cenami

Kod rabatowy Avans – telewizory i RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, konsole, gry, aparaty, kamery, wideorejestratory i nawigacje, AGD duże i małe,  artykuły do ogrodu, narzędzia,rowery w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 04/04/2017

Strona 1 z 51 2 3 5

Promocje na sprzęt AGD w sklepach internetowych

Pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka do naczyń – rzeczy, które kupujemy stosunkowo rzadko, jednakże zawsze wiąże się to z jednorazowym, dość dużym, wydatkiem. Trudno jednak wyobrazić sobie nasz dom bez pralki, coraz trudniej bez zmywarki, a bez lodówki – to chyba nie jest już możliwe. Korzystając z kodów rabatowych i promocji można kupić te sprzęty w niższych cenach. Z tego też powodu, przed zakupem, zawsze warto sprawdzić aktualne oferty na stronach serwisu kuponiarnia.pl