Totalna wyprzedaż w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –małe i duże AGD, telefony, tablety i akcesoria, telewizory, elektronika, foto, gaming, laptopy, komputery, peryferia, artykuły do domu i ogrodu, pielęgnacja, zdrowie, uroda, produkty dla dzieci, sport, turystyka, motoryzacja w wyjątkowych cenach.

Ważne do dnia: 26/05/2017

Prezenty dla Mamy już od 19 zł w Sferis

Kod rabatowy Sferis – wiele pomysłów na upominek z okazji Dnia Mamy. Wybrane produkty w niższych cenach po wpisaniu kodu  rarabtowego.

Ważne do dnia: 26/05/2017

30% zniżki na akcesoria przy zakupie smartfona Smasung

Promocja  Redcoon  – kup smartfona Samsung J3, J5 lub A5 i odbierz 10% zniżki na etui, 20% zniżki na etui i kartę pamięci, 30% zniżki na etui, kartę pamięci i powerbank.

Prezenty na Dzień Mamy w promocyjnych cenach

Kod rabatowy NEONET – wybrane prezentowe inspiracje taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Sprawdź świetne pomysły na prezent dla Mamy.

Ważne do dnia: 26/05/2017

10% rabatu na AGD

Kod rabatowy NEONET – sprzęt AGD: pralki, lodówki, piekarniki, zmywarki, kuchnie, płyty, odkurzacze, kuchenki mikrofalowe 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 24/05/2017

Prezenty na Dzień Mamy już od 39 zł

Kod rabatowy Avans –pielęgnacja włosów i ciała, produkty do kuchni, smartfony, smartwatche, laptopy i tablety, foto i kamery, audio, rowery i fitness w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 26/05/2017

Do 300 zł zniżki na zakup lodówek Beko

Promocja Saturn - lodówki marki Beko z funkcją nNeoFrost nawet do 300 zł tańsze. Wysokość rabatu uzależniona od modelu. Promocja obowiązuje tylko z płatnością  i odbiorem w sklepie.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Pierwsza rata gratis + zero odsetek w Neonet

Promocja NEONET – promocja  dotyczy produktów oznaczonych ikoną `Pierwsza rata gratis` Tylko przy odbiorze produktów w sklepie stacjonarnym.

Ważne do dnia: 24/05/2017

Prezenty na Dzień Mamy w super cenach

Promocja Media Expert – depilatory. lokówki, prostownice, suszarki, lokówki, urządzenia do pielęgnacji ciała, sokowirówki, wyciskarki, blendery, szczoteczki, wagi, ekspresy, smartfony, smartwatche, tablety, laptopy, aparaty, kamery, słuchawki, głośniki, wieże, rowery w super cenach.

Ważne do dnia: 26/06/2017

Dla Mamy wszystko, co najlepsze

Kod rabatowy Electro.pl – urządzenia do pielęgnacji włosów, ciała, produkty do kuchni, smartfony, smartwatche, laptopy i tablety, foto i kamery, audio, rowery i fitness w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 26/05/2017

Do 500 zł rabatu na nowe technologie

Kod rabatowy RTV Euro AGD – laptopy, tablety, drukarki, monitory, dyski i urządzenia sieciowe, smartfony, smartwatche, nawigacje, rejestratory, konsole, akcesoria nawet do 500 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 25/05/2017

50 zł rabatu na zestaw konsola Microsoft xbox one + gra FIFA 17 + Xbox Live Gold 6 miesięcy

Promocja Vobis - zestaw konsola Microsoft xbox one S 500GB biała z grą  FIFA 17 i Xbox Live Gold 6 miesięcy 50 z ł taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Do 8% rabatu w Media Markt

Promocja Media Markt – zatankuj na BP 20 litrów dowolnego paliwa i zyskaj rabat na zakupy: do 3000 zł - otrzymasz 5% rabatu, powyżej 3000 zł otrzymasz 8% rabatu. Promocja dotyczy płatności i odbioru w sklepie stacjonarnym.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Najlepsze prezenty na Dzień Mamy w super cenach

Promocja OleOle – smartfony, depilatory, prostownice, lokówki, suszarki, ekspresy, roboty kuchenne, blendery, wyciskarki w niższych cenach z okazji Dnia Mamy.

Ważne do dnia: 26/05/2017

Strona 1 z 101 2 3 10

Elektronika z kuponem promocyjnym

Czy ktokolwiek wyobraża sobie życie bez pralki, lodówki, telewizora, radia czy komórki, a może przede wszystkim bez komórki. Sprzęty tego rodzaju znajdują się praktycznie w każdym domu. Kiedyś pralka Frania była marzeniem, teraz pralka automatyczna jest standardem. Zmywarka przestaje być luksusem, a staje się codziennością, telewizor LED czy plazmowy to już norma. O komórkach nie ma nawet co wspominać. Na wszystko znajdziesz promocje.