Totalna wyprzedaż w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –małe i duże AGD, telefony, tablety i akcesoria, telewizory, elektronika, foto, gaming, laptopy, komputery, peryferia, artykuły do domu i ogrodu, pielęgnacja, zdrowie, uroda, produkty dla dzieci, sport, turystyka, motoryzacja w wyjątkowych cenach.

Ważne do dnia: 26/05/2017

Mega okazje na sprzęt sportowy, artykuły do domu i ogrodu

Kod rabatowy Media Expert –   artykuły do domu i ogrodu,  rowery, motocykle  i skutery w niższych cenach + kod rabatowy na niektóre produkty.

Ważne do dnia: 24/05/2017

Do 30% taniej praca i relaks w ogrodzie

Kod rabatowy.Media Expert – kosiarki, kosy i podkaszarki, aeratory, wertykulatory, glebogryzarki, myjki, kompostowniki, pilarki, nożyce, sekatory, narzędzia, pojemniki, grille, meble ogrodowe, oświetlenie, architektura ogrodowa, zabawki ogrodowe, parasole i pawilony w atrakcyjnych cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Szokująco Niskie Ceny w Avans

Kod rabatowy Avans – telewizory i RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, konsole, gry, aparaty, kamery,  AGD duże i małe,  artykuły do ogrodu,  rowery w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 29/05/2017

Wiosna i lato na balkonie, tarasie, w ogrodzie

Promocja  Castorama - zobacz ofertę: relaks na świeżym powietrzu, projektowanie ogrodu, praca w ogrodzie, budowa tarasu, ogrodzenia i płoty, ogrodowe artykuły dla dzieci.

Do 60% taniej - Strefa okazji eMag

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – pełnowartościowe towary ze zwrotów lub uszkodzeniami opakowań i innymi drobnymi wadami nawet do 60% tańsze. W ofercie laptopy, tablety, telefony, PC, gaming, peryferia, elektronika. TV, foto, AGD, zdrowie i uroda, dom i ogród, motoryzacja, sport i turystyka, dziecko.

Strona 1 z 41 2 3 4

Ogród – pasja i zdrowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Ogród to wizytówka każdego domu. Wystarczy przejść ulicą, by stwierdzić, czy jest ładny, czy zaniedbany. Nie każdy lubi prace w ogrodzie, grzebanie się w ziemi, schylanie, pielenie, sadzenie, ale każdy zdaje sobie sprawę, że minimum prac należy wykonać, by otoczenie w którym żyje było sympatyczne i jeśli nie wzbudzało podziwu, to przynajmniej nie straszyło. Prace ogrodnicze nie tylko wymagają od właścicieli wkładu pracy, ale też (a może przede wszystkim) nakładów pieniężnych. Kosiarki, aeratory, glebogryzarki i inne cuda techniki, bez których ogrodnik nie może się obejść kosztują niemało. Do tego nawozy, sadzonki, płotki, środki ochrony roślin ? wszystko kosztuje. Przygotowaliśmy dla Was promocje i kody rabatowe, które sprawią, że prace w ogrodzie będą przyjemniejsze, bo tańsze.