Gadżety na wakacje w super cenach

Kod rabatowy Electro.pl –smartfony, smartwatche, tablety, czytniki, aparaty, kamery, drony, powerbanki, dyski, routery, głośniki, słuchawki, laptopy, nawigacje,alkomaty, foteliki samochodowe, rowery, lodówki, gry,rolki, deskorolki, małe AGD,grille, rowery, baseny, narzędzia, akcesoria do domu i ogrodu i inne w promocji. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 05/07/2017

Do 600 zł taniej lato w ogrodzie

Promocja OleOle – kosiarki, nożyce do żywopłotów, kosy, podkaszarki, myjki wysokociśnieniowe, akcesoria ogrodowe, nawadnianie, kompostowniki, rozdrabniarki do gałęzi w okazyjnych cenach

Ważne do dnia: 07/07/2017

10 rat 0% na wakacyjne zakupy w Mall

Promocja MALL – zakupy na raty bez żadnych kosztów: bez prowizji, bez odsetek, bez wpłaty własnej. Minimalna kwota kredytowanego zakupu wynosi 100 zł. Obiwiązuje do 23 czerwca do godz. 18:00.

Ważne do dnia: 23/06/2017

Wakacyjne okazje cenowe w Avans

Kod rabatowy Avans – telewizory i RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, konsole, gry, aparaty, kamery,  AGD duże i małe,  artykuły do ogrodu,  rowery w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 10/07/2017

10 zł rabatu na zakupy

Kod rabatowy Ravelo – 10 zł rabatu przy zakupach od  99 zł. Wpisz kod rabatowy. Zniżka nie dotyczy perfum, mebli, oświetlenia, książek naukowych, językowych, podręczników, pakietów, outletu, wyprzedaży, ebooków.

Ważne do dnia: 26/06/2017

Wkacyjny niezbędnik w Media Expert

Kod rabatowy Media Expert – wiele produkty do podróży i wypoczynku na miejscu w super cenach: smartfony, smartwatche, tablety, czytniki, aparaty, kamery, drony, powerbanki, dyski zewnętrzne, routery mobilne, głośniki mobilne, słuchawki, laptopy, nawigacje, wideorejestratory, odbiorniki CB, radia i głośniki samochodowe, foteliki dla dzieci, rowery,lodówki turystyczne, konsole i gry,deskorolki, grille, baseny, trampoliny, meble ogrodowe i inne. Wybrane produkty w niższej cenie pow pisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 27/06/2017

Do 80% taniej na wyprzedaży w MALL

Promocja MALL –wyjątkowe okazje na setki produktów: małe i duże AGD, TV i audio, foto, komputery, telefony, dom i ogród gospodarstwo domowe, dla zwierząt, dla dziecka, zabawki, sport i outdoor,rowery, zdrowie i uroda i inne.

Grillowanie w super cenie

Kod rabatowy Media Expert –   grille węglowe, grille betonowe, grille gazowe, wędzarnie, grille elektryczne, akcesoria do grillowania, lodówki turystyczne, pojemniki spożywcze, zestawy mebli, stoły, ławki, parasole w okazyjnych cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 28/06/2017

Strona 1 z 51 2 3 5

Ogród – pasja i zdrowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Ogród to wizytówka każdego domu. Wystarczy przejść ulicą, by stwierdzić, czy jest ładny, czy zaniedbany. Nie każdy lubi prace w ogrodzie, grzebanie się w ziemi, schylanie, pielenie, sadzenie, ale każdy zdaje sobie sprawę, że minimum prac należy wykonać, by otoczenie w którym żyje było sympatyczne i jeśli nie wzbudzało podziwu, to przynajmniej nie straszyło. Prace ogrodnicze nie tylko wymagają od właścicieli wkładu pracy, ale też (a może przede wszystkim) nakładów pieniężnych. Kosiarki, aeratory, glebogryzarki i inne cuda techniki, bez których ogrodnik nie może się obejść kosztują niemało. Do tego nawozy, sadzonki, płotki, środki ochrony roślin ? wszystko kosztuje. Przygotowaliśmy dla Was promocje i kody rabatowe, które sprawią, że prace w ogrodzie będą przyjemniejsze, bo tańsze.