Szokująco atrakcyjna oferta cenowa w Avans

Promocja  Avans – telewizory i RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, konsole, gry, aparaty, kamery,  AGD duże i małe,  artykuły do ogrodu,  rowery w super cenach.

Ważne do dnia: 11/09/2017

Setki produktów w niskich cenach

Promocja  Electro.pl –  telewizory, radia samochodowe, laptopy i tablety, smartfony, aparaty, kamery,  konsole, gry, AGD małe i duże, akcesoria do warsztatu i ogrodu, rowery w niższych cenach.

Ważne do dnia: 11/09/2017

Do 50% taniej na letniej wyprzedaży w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – telewizory, elektronika, foto, gaming, telefony, tablety, akcesoria, duże i małe AGD, laptopy, komputery, peryferia, artykuły dla dzieci, zabawki, produkty do dmu, ogrodu, dla zwierząt, sport, motoryzacja, pielęgnacja, zdrowie i uroda nawet do 50% taniej. Zobacz produkty na letniej wyprzedaży.

Ważne do dnia: 25/08/2017

Do 400 zł taniej sprzęt do ogrodu

Promocja OleOle – kosiarki, kosy, podkaszarki, nożyce, pompy, piły,  akcesoria ogrodowe, nawadnianie, sekatory i inne  w promocyjnych cenach.

Ważne do dnia: 23/08/2017

Do 70% taniej na wyprzedaży w MALL

Promocja MALL –   małe AGD, duże AGD, klimatyzacja i wentylatory, baseny i zabawki wodne, zabawki ogrodowe, akcesoria do domu i ogrodu, odzież i obuwie, sprzęt sportowy nawet do 70% taniej. Wiele produktów w super cenach na letniej wyprzedaży.

Ogrodowa wyprzedaż w Avans

Promocja  Avans – praca  i relaks w ogrodzie w wyprzedaży: kosiarki, kosy, aeratory, wertykulatory, glebogryzarki, myjki, kompostowniki, pilarki, narzędzia, grille, meble ogrodowe, oświetlenie, architektura ogrodowa w promocyjnych cenach.

Ważne do dnia: 27/08/2017

Do 28% taniej na wyprzedaży ogrodu

Promocja   Electro.pl – praca i relaks w ogrodzie w super cenach. Sprawdź kosiarki, kosy, aeratory, wertykulatory, glebogryzarki, myjki, kompostowniki, pilarki, nożyce, sekatory, narzędzia, grille, meble ogrodowe, oświetlenie i inne.

Ważne do dnia: 27/08/2017

Strona 1 z 51 2 3 5

Ogród – pasja i zdrowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Ogród to wizytówka każdego domu. Wystarczy przejść ulicą, by stwierdzić, czy jest ładny, czy zaniedbany. Nie każdy lubi prace w ogrodzie, grzebanie się w ziemi, schylanie, pielenie, sadzenie, ale każdy zdaje sobie sprawę, że minimum prac należy wykonać, by otoczenie w którym żyje było sympatyczne i jeśli nie wzbudzało podziwu, to przynajmniej nie straszyło. Prace ogrodnicze nie tylko wymagają od właścicieli wkładu pracy, ale też (a może przede wszystkim) nakładów pieniężnych. Kosiarki, aeratory, glebogryzarki i inne cuda techniki, bez których ogrodnik nie może się obejść kosztują niemało. Do tego nawozy, sadzonki, płotki, środki ochrony roślin ? wszystko kosztuje. Przygotowaliśmy dla Was promocje i kody rabatowe, które sprawią, że prace w ogrodzie będą przyjemniejsze, bo tańsze.