23% zwrotu przy zakupie produktów kuchennych Philips

Promocja Media Markt  – kup produkt kuchenny Philips z kategorii blendery kielichowe, blendery ręczne, wyciskarki wolnoobrotowe i sokowirówki, zarejestruj zakup i odbierz zwrot podatku VAT.

Ważne do dnia: 16/04/2017

23% zwrotu przy zakupie produktów kuchennych Philips

Promocja Saturn - kup produkt kuchenny Philips z kategorii blendery kielichowe, blendery ręczne, wyciskarki wolnoobrotowe i sokowirówki, zarejestruj zakup i odbierz zwrot podatku VAT.

Ważne do dnia: 16/04/2017

Nawet do 30 zł zniżki przy płatności BLIKIEM

Promocja  Ravelo – zapłać BLIKIEM za swoje zakupy i odbierz zniżkę 10 zł przy zakupach za min. 49 zł, 20 zł przy zakupach za min. 99 zł, 30 zł przy zakupach za min. 149 zł. Zniżka naliczy się automatycznie w koszyku.

Ważne do dnia: 31/08/2017

Do 50% taniej - Wielkanocne Wietrzenie Magazynów w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –    setki produktów nawet do -50%: małe i duże AGD, artykuły do domu i ogrodu, pielęgnacja, zdrowie i uroda, sport, turystyka i motoryzacja, urządzenia mobilne, komputery i akcesoria, TV, gaming, elektronika.

Ważne do dnia: 03/04/2017

Do 1600 zł taniej - wymiatamy magazyn

Promocja Komputronik –  laptopy, peryferia, monitory, akcesoria gamingowe, dyski, oprogramowanie, RTV, AGD, artykuły dla dzieci, kosmetyki, AGD i  wiele innych w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego widocznego przy produkcie.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Sprzątnij super niskie ceny w domu i w ogrodzie

Promocja  Electro.pl – wertykulatory, aeratory, glebogryzarki, myjki, pilarki, rozdrabniacze, zamiatarki, kompostowniki, pojemniki gospodarcze, skrzynie, kosiarki, podkaszarki, nożyce, architektura ogrodowa, odkurzacze, żelazka, generatory pary, deski do prasowania, mopy parowe, myjki, szczotki i mopy, suszarki, pralki, zmywarki w super cenach na wiosnę.

Do 250 zł zwrotu przy zakupie robota Bosch

Promocja NEONET – kup jeden z objętych promocją robotów kuchennych, wypełnij kupon zgłoszeniowy i odbierz nawet do 250 zł zwrotu,.

Ważne do dnia: 12/05/2017

23% zwrotu przy zakupie wybranych produktów kuchennych Philips

Promocja NEONET – kup produkt kuchenny Philips z kategorii blendery kielichowe, blendery ręczne, wyciskarki wolnoobrotowe i sokowirówki, zarejestruj zakup i odbierz zwrot podatku VAT.

Ważne do dnia: 16/04/2017

Nawet o 50% taniej - Mega wyprzedaż w NEONET!

Promocja NEONET – telewizory i RTV, Duże AGD, małe AGD, laptopy i IP, smartfony i akcesoria, akcesoria AGD, foto i nawigacje w mega niższych cenach. Sprawdź wyprzedaż Neonet.

Ważne do dnia: 29/05/2017

3% rabatu dla zalogowanych

Kod rabatowy NEONET – 3% rabatu dla zalogowanych po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł. Zniżka obejmuje cały asortyment z wyjątkiem produktów: z aktualnej gazetki, z aktualnych reklam radiowo-telewizyjnych oraz z kategorii dysków SSD.

Ważne do dnia: 31/12/2017

Do 80% taniej na wiosennej wyprzedaży MALL

Promocja MALL – małe i duże AGD, RTV, PC, Foto, GSM, sprzęt audio, rowery, artykuły do domu i ogrodu, zabawki, akcesoria dla dzieci, produkty dla zwierząt, gospodarstwo domowe, zdrowie  i uroda nawet do 80% taniej.

Ważne do dnia: 03/04/2017

Strona 1 z 61 2 3 6

Małe AGD – pomocne w domu i w promocyjnej cenie

Wszystkie drobiazgi, większe i mniejsze, kosztowne i nieodzowne. Takie, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Niby nic wielkiego, ale bez tego ani rusz. W każdym gospodarstwie domowym jest ich całe mnóstwo. Niestety często nietrwałe, trzeba zastępować nowymi, bo się psują, albo zwyczajnie chcielibyśmy nowy model. Żeby nie przepłacać można skorzystać z ofert i promocji, tego typu produkty też znajdziemy w obniżonej cenie.