Do 400 zł taniej - tydzień niskich cen na AGD

Kod rabatowy Media Expert – duże i małe AGD, do zabudowy i wolno stojące, produkty dla higieny i urody w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 25/10/2017

Zyskaj bon do 250 zł na małe AGD

Promocja NEONET –  przy zakupie odkurzacza objętego promocją nawet do 250 zł na zakup małego AGD. Dotyczy zamówień z odbiorem w markecie.

Ważne do dnia: 25/10/2017

Do 50% taniej i dostawa gratis - Totalna Wyprzedaż w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –  setki produktów nawet do -50%. W ofercie urządzenia mobilne, komputery, peryferia IT, telewizory, RTV, elektronika, gaming, foto, duże i małe AGD,  artykuły do domu i ogrodu, zdrowie i uroda, urządzenia do pielęgnacji, produkty dla dzieci, zabawki, sport i motoryzacja.

Ważne do dnia: 20/10/2017

Bon do 250 zł na małe AGD przy zakupie odkurzacza

Promocja  NEONET –   kup odkurzacz  objęty promocją i odbierz bon nawet na  250 zł na następne zakupy małego AGD  w sklepie stacjonarnym.

Ważne do dnia: 25/10/2017

Strona 1 z 61 2 3 6

Małe AGD – pomocne w domu i w promocyjnej cenie

Wszystkie drobiazgi, większe i mniejsze, kosztowne i nieodzowne. Takie, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Niby nic wielkiego, ale bez tego ani rusz. W każdym gospodarstwie domowym jest ich całe mnóstwo. Niestety często nietrwałe, trzeba zastępować nowymi, bo się psują, albo zwyczajnie chcielibyśmy nowy model. Żeby nie przepłacać można skorzystać z ofert i promocji, tego typu produkty też znajdziemy w obniżonej cenie.