50% zapłać teraz i resztę za pół roku

Promocja Media Expert – wybierz produkt z oferty promocyjnej i zapłać jego połowę ceny. Resztę dopłacisz w kredycie za pół roku. W ofercie telewizory, laptopy, tablety, smartfony i GPS, aparaty i kamery, konsole i gry, AGD duże i małe, akcesoria dla zdrowia i urody, rowery. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 10/09/2017

Do 10% rabatu na zakup produktów AGD

Promocja Media Markt  – 5% rabatu przy zakupie 2 produktów AGD, 10% rabatu przy zakupie 3 i więcej produktów AGD. Dotyczy AGD wolnostojącego, do zabudowy i małego AGD.

Ważne do dnia: 20/08/2017

Małe AGD w niższych cenach z kodem rabatowym

Kod rabatowy Neo24 – blendery, czajniki, roboty, miksery, grille elektryczne i inne wybrane małe AGD w niższej cenie po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 27/08/2017

Niskie ceny do szkoły w Media Expert

Promocja Media Expert – laptopy, tablety, komputery, monitory, drukarki, sprzęt biurowy, dyski i pamięci, routery, peryferia, smartfony, smartwatche, konsole, gry, telewizory, aparaty, kamery, sprzęt sportowy i rekreacyjny, artykuły szkolne, audio, małe AGD w okazyjnych cenach na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Ważne do dnia: 06/09/2017

Do 70% taniej na wyprzedaży w MALL

Promocja MALL –   małe AGD, duże AGD, klimatyzacja i wentylatory, baseny i zabawki wodne, zabawki ogrodowe, akcesoria do domu i ogrodu, odzież i obuwie, sprzęt sportowy nawet do 70% taniej. Wiele produktów w super cenach na letniej wyprzedaży.

100 zł w prezencie do Answear za każde wydane 1000 zł

Promocja OleOle - zrób zakupy za min. 1000 zł i odbierz kod rabatowy na zakupy do answear.pl. Za każde wydane 1000 zł otrzymasz kod na 100 z Maxymalna ilość kodów -3.  Kod rabatowy będzie ważny do 25 września.

Ważne do dnia: 21/08/2017

Do 500 zł zwrotu przy zakupach Electrolux

Promocja OleOle – kup oczyszczacz powietrza Oxygen i odkurzacz UltraSilence Zen marki Electrolux, zarejestruj zakup i odbierz nawet do 500 zł premii.

Ważne do dnia: 31/08/2017

Rażąco atrakcyjna oferta na lato w Avans

Kod rabatowy Avans – telewizory i RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, konsole, gry, aparaty, kamery,  AGD duże i małe,  artykuły do ogrodu,  rowery w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 21/08/2017

Letni szał niskich cen w Electro!

Kod rabatowy Electro.pl – setki produktów w niższych cenach. W ofercie telewizory, radia samochodowe, laptopy i tablety, smartfony, aparaty, kamery,  konsole, gry, AGD małe i duże, akcesoria do warsztatu i ogrodu, rowery. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 21/08/2017

Małe AGD do kuchni w super cenach

Promocja Media Expert – zdrowo, szybko i smacznie: niższe ceny na blendery kielichowe, sportowe, blendery, roboty wieloczynnościowe, miksery, wyciskarki wolnoobrotowe, sokowirówki, parowary, grille elektryczne, airfryery, multicookery.

Do 50 zł rabatu na produkty do pielęgnacji marki Philips

Kod rabatowy NEONET – wybrane depilatory, prostownice, lokówki, suszarki nawet 50 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 23/08/2017

Strona 1 z 61 2 3 6

Małe AGD – pomocne w domu i w promocyjnej cenie

Wszystkie drobiazgi, większe i mniejsze, kosztowne i nieodzowne. Takie, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Niby nic wielkiego, ale bez tego ani rusz. W każdym gospodarstwie domowym jest ich całe mnóstwo. Niestety często nietrwałe, trzeba zastępować nowymi, bo się psują, albo zwyczajnie chcielibyśmy nowy model. Żeby nie przepłacać można skorzystać z ofert i promocji, tego typu produkty też znajdziemy w obniżonej cenie.