50% rabatu na drugi produkt w DUKA

Kod rabatowy Duka – drugi produkt 50% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy mebli, AGD, kart podarunkowych, marek innych niż Duka  oraz produktów przecenionych.

Ważne do dnia: 26/02/2017

Wietrzenie magazynów w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –setki produktów w najniższych cenach: telewizory, elektronika, konsole, gry, urządzenia mobilne, komputery i akcesoria, duże i małe AGD, pielęgnacja, zdrowie i uroda, artykuły dla dzieci, do domu i ogrodu, sport, turystyka, motoryzacja. Zawsze darmowa dostawa.

Ważne do dnia: 02/03/2017

10% rabatu na wszystko lub 20 rat 0%

Promocja Salony Agata – ceny promocyjne Super Okazji zawierają rabat 10% w ramach promocji. Lub 20 rat 0%. Oferty nie łączą się. Sprawdź szczegóły na stronie.

Ważne do dnia: 05/03/2017

Strona 1 z 81 2 3 8

Dekorowanie wnętrza bez spustoszenia w portfelu

Nasze najbliższe otoczenie jest bardzo ważne dla samopoczucia każdego człowieka. Wszyscy chcemy się dobrze czuć w swoim domu, otaczać się pięknymi rzeczami, budzić zachwyt i zazdrość znajomych i sąsiadów. Niestety, wydatki na wyposażenie wnętrz bywają zabójcze, szczególnie gdy są eleganckie, stylowe, a do tego użyteczne i trwałe. Na tej stronie zamieszczamy promocje, które pozwolą spełnić te marzenia i nie doprowadzą do finansowej ruiny.