Do 1700 zł rabatu na drugi produkt przy zakupie AGD

Promocja Media Expert – przy zakupie produktów z kategorii AGD w cenie powyżej  1000 zł oznaczonych specjalną zawieszką rabat na drugi produkt z kategorii telewizory i RTV, komputery i tablety, foto i kamery, smartfony i telefony lub konsole i gry.

Ważne do dnia: 15/03/2017

Nawet 1616 zł rabatu przy zakupie dużego AGD

Promocja  Electro.pl – 3% rabatu przy zakupie 2 produktów AGD ze specjalną zawieszką, 5% rabatu przy zakupie min. 3 produktów AGD ze specjalną zawieszką.

Ważne do dnia: 13/03/2017

Alarm cenowy w Neonet!

Promocja  NEONET –setki produktów w obniżonych cenach.  Sprawdź promocję na telewizory, duże i małe AGD, smartfony, komputery, konsole i gry, foto, nawigacje.

Ważne do dnia: 12/03/2017

Tydzień niskich cen na AGD

Kod rabatowy Media Expert – duże i małe AGD, do zabudowy i wolno stojące, produkty dla higieny i urody w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 15/03/2017

7 dni super okazji - setki produktów taniej z kodem rabatowym

Kod rabatowy RTV Euro AGD  - telewizory i RTV, AGD, gry i konsole, komputery, telefony, foto i kamery, GPS, audio, kina domowe, artykuły sportowe, narzędzia inne w niższych cenach po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 16/03/2017

Przebudzenie wiosennej mocy w Komputronik

Promocja Komputronik – sprawdź promocje na wiele produktów i kody rabatowe na wybrane. Nowa gazetka promocyjna z nowymi zniżkami. Dodatkowo możliowość zakupów na 21 rat 0%.

Ważne do dnia: 22/03/2017

Do 600 zł tańszy zestaw do zabudowy Amica

Kod rabatowy RTV Euro AGD – przy zakupie zestawu do zabudowy Amika nawet do 600 zł rabatu. Wysokość zniżki uzależniona od kwoty zakupów. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Do 750 zł zwrotu przy zakupie urządzeń Hotpoint

Promocja   Electro.pl – przy zakupie zestawu urządzeń Hotpoint złożonego z piekarnika i innych dowolnych sprzętów do zabudowy nawet do 750 zł zwrotu. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 30/04/2017

Wielki zestaw do prania w prezencie

Promocja OleOle –przy zakupie pralki Eco Bubble z dodatkowymi drzwiami AddWash w prezencie kosz na pranie, pojemnik na proszek i zapas płynów do prania i płukania gratis.

Ważne do dnia: 07/04/2017

Do 750 zł zwrotu przy zakupie urządzeń Hotpoint

Promocja Avans – przy zakupie zestawu urządzeń Hotpoint złożonego z piekarnika i innych dowolnych sprzętów do zabudowy. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 30/04/2017

Strona 1 z 41 2 3 4

Promocje na sprzęt AGD w sklepach internetowych

Pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka do naczyń – rzeczy, które kupujemy stosunkowo rzadko, jednakże zawsze wiąże się to z jednorazowym, dość dużym, wydatkiem. Trudno jednak wyobrazić sobie nasz dom bez pralki, coraz trudniej bez zmywarki, a bez lodówki – to chyba nie jest już możliwe. Korzystając z kodów rabatowych i promocji można kupić te sprzęty w niższych cenach. Z tego też powodu, przed zakupem, zawsze warto sprawdzić aktualne oferty na stronach serwisu kuponiarnia.pl