W Vision Express 11% tańsze soczewki

Słaby wzrok to plaga naszych czasów. Prawie każdy potrzebuje jakiegoś wspomagania dla swoich oczu. I, nieliczni szczęśliwcy, którzy nie potrzebują korekty wzroku, muszą się przynajmniej liczyć z koniecznością ochrony przed słońcem.

Zatem każdy musi zdawać sobie sprawę z tego, że powinien zarezerwować w swoim portfelu jakieś zasoby, które przeznaczy na okulary lub soczewki kontaktowe. Noszenie soczewek wymaga stałej pozycji w domowym budżecie, która będzie tylko na to przeznaczona, noszenie okularów o również wydatek, któremu raz na jakiś czas musimy stawić czoła.

Dlatego polowanie na tańsze akcesoria dla naszych oczu mają znaczenie dla wielu klientów.

Jeśli chcecie kupować oszczędniej i zdobyć swoje soczewki lub okulary przeciw słoneczne z zniżką, to zapraszamy na naszą stronę i do sklepu Vision Express.

Teraz możecie kupować wszystko w sklepie z rabatem 11%. Jest to możliwe po przejściu do sklepu Vision Express z przez ten link.

Znajdziecie wtedy w sklepie nowe, niższe o 11% ceny na cały asortyment. Prawda, że zupełnie inaczej robi się wtedy zakupy. Nie przepłacajcie, bądźcie sprytni i zyskujcie, jeśli tylko się da. A można zyskać całe 11% zniżki.


30% rabatu na drugie opakowanie soczewek

Kod rabatowy Vision Express – kup dwa opakowania soczewek, wpisz kod rabatowy i odbierz 30% rabatu na drugie (tańsze) opakowanie.

Ważne do dnia: 31/10/2017

Karta podarunkowa do 60 zł w Empik w prezencie

Kod rabatowy Vision Express –przy zakupie dwupaku lub czteropaku soczewek Acuvue Moist.

Darmowa dostawa

Promocja  Vision Express – dostawa gratis dla wszystkich zamówień od 149 zł.


Podziel się z innymi: