Dołącz do Klubu VAN GRAAF i kupuj 20% taniej

VAN GRAAF – elegancka damska i męska moda, kolekcje na nadchodzący sezon, które robią wrażenie i są w najlepszym gatunku. Odzież nie tylko modna, wygodna, podążająca z najświeższymi trendami, ale również w atrakcyjnych cenach.

Teraz najlepszą jakość możecie mieć 20% taniej. W sklepie jest możliwość uzyskania zniżki, ale tylko dla tych, którzy zdecydują się przystąpić do Klubu, a przynależność do niego jest związana z posiadaniem karty klienta.

Przystąpienie do klubu jest niezwykle proste i sprowadza się do 3 czynności, które wykonujecie nie odchodząc od swojego komputera: logujecie się do sklepu na woje konto (ewentualnie zakładacie swoje konto), składacie wniosek o wydanie karty i zapisujecie jej numer.

Zaopatrzeni w numer karty możecie robić zakupy ze zniżką 20%. Procedura szybka i nie wymagająca wielkiego zaangażowania, natomiast zysk spory, bo możecie uzupełnić swoją szafę nie tylko w doskonałej jakości odzież, ale też zrobić to taniej. Kolekcja na jesień, dla Pań i Panów z rabatem 20% to okazja, żeby w nowym sezonie ubrać się modnie i w świetnym stylu.


Źródło zdjęć: http://www.vangraaf.com/pl


20% rabatu dla posiadaczy karty VAN GRAAF

Promocja  VAN GRAAF – wybrane produkty z damskiej i męskiej kolekcji  20% taniej dla posiadaczy karty VAN GRAAF.

Ważne do dnia: 23/10/2017

20% rabatu na wybrane produkty w Van Graaf

Promocja  VAN GRAAF – 20% rabatu na wybrane marki  dla posiadaczy karty VAN GRAAF.

Ważne do dnia: 23/10/2017

Do 70% taniej na wyprzedaży

Wyprzedaż VAN GRAAF – moda damska, męska, dla dzieci i młodzież nawet do 70% tańsza.


Podziel się z innymi: