Wytnij z gazetki Tesco kupon na 30 zł

Tańsze zakupy w Tesco?

Teraz to możliwe: tylko od 29 września do 2 października w papierowej gazetce marketu znajdziecie kupon, dzięki któremu możecie oszczędzić 30 zł na swoich zakupach.

Wszystkie sklepy sieci Tesco są znane z tego, że można zrobić w nich codzienne zakupy w doskonałych cenach. Cała spożywka, chemia gospodarcza, kosmetyki, artykuły dla dzieci i wiele innych produktów w jednym miejscu i do tego promocje oraz zniżki.

A teraz robić zakupy za minimum 199 zł możecie jeszcze oszczędzić 30 zł. Wystarczy, że z papierowej gazetki wytniecie kupon i pokażecie go przy kasie. Zobacz elektroniczną wersję gazetki.

Dla wszystkich, którzy do tej pory traktowali gazetki supermarketów po macoszemu, uznając je za reklamę, której i tak mamy nadmiar z każdej strony – nauczka, że nie zawsze trzeba się od nich trzymać z daleka. Można zyskać nawet sporą kwotę, jeśli się do niej zajrzy i przeczyta.

Wycinajcie i oszczędzajcie i pamiętajcie, że nie zrealizujecie swojego kuponu w Tesco Express i online, nie dotyczy on zakupu: paliw, doładowań do telefonu, kart podarunkowych, napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych, mleka początkowego dla niemowląt oraz zakupów hurtowych.


15 zł rabatu na pierwsze zakupy w Tesco

Promocja TESCO – rabat na Twoje pierwsze zamówienie. Minimalna wartość zakupów 100 zł. Kod rabatowy jednorazowego użytku.

Ważne do dnia: 31/10/2017

Aktualne gazetki promocyjne

Gazetka promocyjna TESCO - aktualne gazetki promocyjne w hipermarketach TESCO. Gazetka obowiązuje w wybranych sklepach, lista sklepów do sprawdzenia na stronie TESCO


Podziel się z innymi: