Zamów usługę i odbierz kody na darmowe przejazdy Uber’em

Jak się okazuje Orange to nie tylko możliwość korzystania z tanich rozmów, SMS-ów, internetu i kupienia w promocji telefonu czy tabletu.

Jeśli zdecydujecie się na usługi Orange, możecie też zyskać na przejazdach z Uberem.

A jak to zrobić? Wystarczy wybrać Orange jako swojego dostawcę usług telekomunikacyjnych. Macie do wyboru ofertę z telefonem, ofertę z internetem mobilnym lub Orange Światłowód. Do każdej z tych usług teraz, w promocji, będzie mogli za darmo przejechać się z Uberem.

Jeśli znacie już tego przewoźnika, to wiecie że jest wspaniałą alternatywą w przypadku awarii auta, komunikacji czy służbowej podróży. Niedrogi i solidny, a przy tam doskonale zorganizowany. Tych , którzy go jeszcze nie poznali zachęcamy do ściągnięcia aplikacji i wypróbowania.

Decydując się na jedną z opcji proponowanych przez Orange usług z zakresu objętego promocją otrzymacie kody, dzięki którym dwa przejazdy Uberem będą całkowicie darmowe. Pamiętajcie o jednym: każdy z nich jest ograniczony do 50 zł. Zatem zaszaleć możecie, ale w pewnych granicach.

Chcecie posiadać bufor bezpieczeństwa i mieć pewność, że w razie nieprzewidzianych kłopotów komunikacyjnych dotrzecie na miejsce, o czasie i za darmo – skorzystajcie z oferty Orange i Ubera i nie przejmujcie się drogim transportem publicznym.


Hybrydowa ładowarka w prezencie

Promocja  Orange – przy zakupie smartfona LG G5 ładowarka gratis.

Kupony promocyjne w Orange

Promocja  Orange – 5 kuponów promocyjnych do wyboru, a w nich abonament z rabatem 20% albo za 0 zł. Sprawdź najlepszą okazję dl siebie.

Rok TV za darmo z superszybkim światłowodem

Promocja  Orange – teraz w Fun Packu (telewizja+ Internet + Telefon) telewizja za 0 zł przez 12 miesięcy.


Podziel się z innymi: