Telewizory Samsung w promocji

Wiecie jak to jest, kiedy chcecie obejrzeć ulubiony serial, albo mecz, a w tym czasie dzieci oglądają bajki? Albo kiedy mąż ogląda politykę, a żona musi koniecznie zobaczyć magazyn o modzie?

Jeśli już to przerabialiście to z pewnością zdajecie sobie sprawę, że albo jest gotowa domowa awantura, albo jedna ze stron musi ustąpić.

Tak nie musi być. Wystarczy, że by w domu był drugi telewizor. Każdy będzie zadowolony i może usiąść przed swoim ulubionym programem. Problemem może jedynie być fakt, że telewizory nie są tanie i nie każdego stać na to, żeby za jednym zamachem kupić dwie sztuki.

Właśnie mamy dla Was dobrą wiadomość, która jest w stanie złagodzić domowe niesnaski i pozwoli na zakup dwóch urządzeń. A w dodatku wydacie tylko 1 zł.

W NEONET ruszyła akcja, dzięki której możecie mieć dwa telewizory w jednej cenie. Wystarczy, że zdecydujecie się na zakup jednego z objętych promocją odbiorników marki Samsung.

Do 30 września do każdego z nich możecie dołożyć drugi, również marki Samsung za 1 zł.

Ustawiony w drugim pokoju, będzie się doskonale sprawdzał w sytuacji, kiedy rodzina nie może dojść do porozumienia, co chciałaby oglądać w tym samym czasie. Jeden z problemów z głowy i świat zdecydowanie nabiera jaśniejszych kolorów.

Macie różne zainteresowania dotyczące oglądanych programów telewizyjnych, chcecie mieć odbiornik w kuchnie, żeby obejrzeć wiadomości w czasie posiłku – musicie zobaczyć promocję NEONET i marki Samsung. Drugi telewizor przyda się w każdym domu.


3% rabatu dla zalogowanych

Kod rabatowy NEONET – 3% rabatu dla zalogowanych po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł. Zniżka obejmuje cały asortyment z wyjątkiem produktów: z aktualnej gazetki, z aktualnych reklam radiowo-telewizyjnych.

Ważne do dnia: 31/03/2017

50 zł rabatu na na robota Zelmer

Kod rabatowy NEONET –wybrany robot marki Zelmer 50 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Raty 0% na wszystko

Promocja NEONET – raty bez prowizji, bez odsetek, bez pierwszej wpłaty na cały asortyment. tylko z odbiorem w markecie. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 01/03/2017


Podziel się z innymi: