Kod rabatowy na fantastyczne wycieczki

Przeżyć podróż życia, zobaczyć niesamowite miejsca, spotkać ciekawych ludzi – to wszystko, a może nawet więcej oferuje TravelBird. Nie tylko to, bo oprócz przygód mamy pewność bezpieczeństwa i komfortu. Dla zwykłego turysty kwestie niezwykle ważne.

Jeśli nie jesteście wytrawnymi podróżnikami, znającymi inne kultury i języki, wypuszczenie się w egzotyczną podróż, może okazać się nie tylko kosztowne, ale zwyczajnie niebezpieczne. Dlatego korzystanie z profesjonalnych usług biur podróży jest koniecznością. Za takie usługi niestety musimy zapłacić i to czasem nawet duże pieniądze.

Jednak człowiek, istota z natury ciekawa świata, zrobi wiele, by poczuć dreszcz emocji i poszwędać się tam, gdzie niewielu było i widziało.

TravelBird – turystyczny portal internetowy oferuje egzotyczne wycieczki na wysokim poziomie, a przy tym w doskonałych i przystępnych cenach: Bali, Sri Lanka, Chiny, Brazylia, Tajlandia, Wietnam, Dubaj, Kambodża. Podróże w pełni zorganizowane, z przelotem, zakwaterowaniem, przewodnikiem i dodatkowymi atrakcjami w miejscu docelowym.

Do 1 października istnieje możliwość obniżenia kosztów egzotycznej podróży. Na naszej stronie znajdziecie kod rabatowy, dzięki któremu wycieczka będzie tańsza o 250 zł. Wystarczy wpisać go w odpowiednie miejsce i cieszyć się swoimi wakacjami.