Brak produktów w tej kategorii


Yamaha

Marka, którą zna każdy mężczyzna głównie za sprawą produkowanych motocykli. Jednak jej korzenie to branża muzyczna i historycznie jest związana z instrumentami.

Jak się zaczęło?

Dawno, ponieważ już w roku 1887, kiedy Tokurasu Yamaha założył w Hamamatsu firmę Nippon Gakki Company, Ltd. Jej produktami były pianina i organy. Dlatego każdy miłośnik motoryzacji do dziś może zaobserwować na motocyklach marki trzy skrzyżowane kamertony.
W roku 1900 firma Yamaha zbudowała pierwszy japoński fortepian. W 1904 pianina i organy Yamahy zostały nagrodzone Honorową Główną Nagrodą na Targach Światowych w Saint Louis. Dopiero po II wojnie światowej prezes firmy rozpoczął skup zniszczonych maszyn produkcyjnych i produkcję motocykli. Yamaha Motor Company zajmuje się produkcją jednośladów od roku 1955, ale nie oznacza to, że marka pożegnała się ze swoimi tradycjami związanymi z branżą muzyczną.

Yamaha dziś

Oprócz motocykli Yamaha dostarcza swoim klientom instrumentów, takich jak pianina, fortepiany, syntezatory, gitary czy zestawy perkusyjne. Do miłośników marki można zaliczyć wiele gwiazd muzyki jak Elton John, Billy Sheehan, James Blunt, Natalie Cole. W asortymencie marki istnieje też sporo produktów nagłaśniających, kina domowe, sprzęt rejestrujący dźwięk czy akcesoria do wyposażenia studia.

Promocje Yamaha

Produkty marki zaliczane są do drogich i jednocześnie jednych z najlepszych na rynku. Przeznaczone dla koneserów, poparte długoletnią tradycją i doświadczeniem i przede wszystkim japońską jakością. Posiadanie ich to pewność, że zainwestowało się w produkt pewny, który będzie służył długo i bez usterek. Jednak również najlepsi pozwalają swoim miłośnikom na tańsze zakupy. Wyprzedaże Yamaha są obecna w wielu dobrych sklepach oferujących sprzęt do domowego centrum rozrywki. Należy z nich korzystać szczególnie, jeśli chce się posiadać produkty najlepszej jakości niekoniecznie wydając na nie zbyt dużej ilości pieniędzy.