TP-Link

Światowe znaczenie w zaledwie 20 lat

TP-Link jest marką młodą, złożoną zaledwie 20 lat temu. W roku 1996 dwóch braci Zhao rozpoczęło w Chinach produkcję kart sieciowych, które błyskawicznie zyskały wielkie uznanie w kraju. Sukces szybko przeniósł się poza granice i bracia rozwinęli działalność na globalnych rynkach. Równie szybko zaczęła się powiększać produkcja i asortyment.

Urządzenia TP-Link są znane obecnie na całym świecie i mają doskonałe opinie, a na rynku azjatyckim marka jest numerem pierwszym w zakresie produktów zaliczanych do infrastruktury sieciowej.

Produkty marki

Sprzęt dostarczany przez chińskiego producenta można podzielić na dwa podstawowe segmenty. Są to produkty przeznaczone do użytku domowego oraz urządzenia dla biznesu.

W asortymencie skierowanym do potrzeb gospodarstw domowych, który jest podstawowym polem działalności marki, TP-Link posiada routery, karty sieciowe, anteny, przełączniki SOHO. Produkty, które mają wspomagać szybkie i sprawne skonfigurowanie domowych sieci i wzmacniać sygnał. W ofercie są również akcesoria niezbędne do konfigurowania sieci bezprzewodowych.

TP-Link to również wiele sprzętu przeznaczonego dla małych i dużych przedsiębiorstw: przełączniki sieciowe, konwertery, których zadaniem jest wsparcie dla biznesu i ułatwienie jego prowadzenia.

Nie wolno zapominać o dodatkowym segmencie działalności marki, którym są telefony komórkowe. Smartfony TP-Link Neffos zdobywają coraz większą rzeszę zadowolonych klientów, są produkowane w oparciu o najnowsze zdobycze techniki, ciągle udoskonalane i posiadają doskonały stosunek ceny do jakości. Każdy kolejny model jest wyposażany w bardziej zaawansowane technologie, mocniejszy procesor i zdobywa serca nabywców eleganckim wyglądem.

We wszystkich produktach marki widać, że stawia ona na dwie podstawowe cechy: niezawodność i wydajność. Dlatego zdobywa zaufanie klientów i jest widoczna na wszystkich sklepowych półkach, ciągle dostarczając najnowszych zdobyczy techniki w swoich rozwiązaniach.

Ceny i promocje TP-Link

Jak już wcześniej wspomniano, produkty marki mają doskonałą relację ceny do jakości. Asortyment jest też bardzo zróżnicowany, co pozwala na wybór spośród wielu urządzeń, wśród których każdy może znaleźć to, które będzie najlepiej spełniało wszystkie wymagania, zarówno użytkowe, jak i cenowe. TP-Link to też najlepsze rozwiązania sieciowe na rynku i warto za nie zapłacić, aby mieć pewność, że domowe czy biznesowe sieci będą szybkie, sprawne i wydajne. Produkty marki są stabilne i gwarantują bezpieczeństwo, wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne, za które są cenione na całym świecie i z pewnością warto w nie zainwestować.

Nie znaczy jednak, że nie należy poszukiwać oszczędności, jeśli jest to tylko możliwe. Urządzenia TP-Link są obecne we wszystkich większych i mniejszych sklepach oraz w sieci. Ich znalezienie nie stanowi żadnego problemu, nie ma również kłopotów ze znalezieniem niższych cen. Wyprzedaże TP-Link, liczne promocje na produkty marki są obecne w wielu miejscach i należy z nich korzystać.