Tom Tailor

Marka założona w roku 1962 w Hamburgu. Holding składa się właściwie z dwóch głównych marek: Tom Tailor oraz Bonita i jest esencją klasycznej estetyki połączonej z nowoczesnym, miejskim stylem.
Tom Tailor to moda damska, męska i dziecięca i dodatkowo linia denim. Jest sprzedawana w ponad 80 krajach na całym świecie i ceniona za dobrą jakość połączoną z przystępnymi cenami. Skierowana do ludzi młodych w wieku od 25 do 40 lat, energicznych i wiedzących czego oczekują: wygody na co dzień i dobrego wyglądu w każdej sytuacji. Ubrania Tom Tailor są praktyczne, hołdują prostocie i powściągliwości, co jednak nie oznacza, że nie ma wśród nich projektów bardziej oryginalnych i fantazyjnych. Sprawdzają się zarówno w pracy, jak i w czasie spędzania wolnego czasu.

Tom Tailor denim to ponadczasowe kolekcje, które doskonale sprawdzają się na co dzień. Są wygodne i pozostają ze swoim właścicielem przez długi czas. Spodnie, T-shirty, koszule, kurtki, bluzy i obuwie. Produkty dla niej, dla niego, dla dziecka. Modele, które łatwo można ze sobą połączyć i stworzyć doskonałą stylizację na każdy dzień.

Projekty Tom Tailor są przemyślane i dzięki temu można się w nich czuć swobodnie. Z jednej strony dostosowane do najnowszych modowych trendów, z drugiej uniwersalne, co jest możliwe dzięki powściągliwości i prostocie, która jest charakterystyczna we wszystkich kolekcjach marki.

Promocje Tom Tailor

Ceny produktów nie odbiegają od przeciętnych cen w modzie. Produkty są dobrej jakości, a ich najważniejszą przewagą jest fakt, że fasony są modne przez długi czas. To właśnie wyróżnia markę i sprawia, że jest doceniana przez miliony fanów na świecie. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, ze stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry w przypadku produktów Tom Tailor i warto wydać odrobinę więcej, by zyskać komfortową odzież, wygodne buty czy modne akcesoria.

Wyprzedaże Tom Tailor goszczą w wielu miejscach w sieci i nie ma problemu ze znalezieniem niższych cen. Dotyczy to zarówno odzieży, jak i obuwia, kolekcji letnich i zimowych. Promocje i obniżki są często związane z wprowadzaniem nowych produktów na nowy sezon. Warto na nie zerknąć i nawet latem kupić zimową kurtkę, która z pewnością będzie modna za parę miesięcy.