Tally Weijl

Jest marką dla młodych kobiet i dziewcząt, ale to nie oznacza, że wyłącznie. W ofercie posiada dużo, różnych ubrań, które mogą też przypaść do gustu paniom w każdym wieku. Stawia na wyrazistość i oryginalność oraz podążanie za najnowszymi trendami. Jest szczególnie lubiana przez kobiety pewne siebie i energiczne, chcące podkreślić swoją urodę i uwypuklić indywidualny styl.

Jak powstała Tally Weijl

Jak to często bywa z markami odnoszącymi sukces, Tally Weijl również została stworzona trochę przypadkowo. W 1984 roku młoda studentka hotelarstwa zaprojektowała dla siebie własną kolekcję odzieży, w dodatku wszystko zaczęło się w garażu! Po pierwszej udanej próbie przyszedł czas na następną i na kolejną. Tally stworzyła aż dwanaście kolekcji i postanowiła poszukać dla nich nabywców. Podjęła współpracę ze szwajcarskimi butikami i szybko zaczęła osiągać sukcesy. Równie szybko zaczęła otwierać własne butiki, a następnie wyruszyła na podbój innych krajów.

W 1997 roku powstał pierwszy butik Tally Weijl w Niemczech, a zaledwie w dwa lata później w Polsce. Obecnie marka jest obecna w 40 krajach na świecie, ubiera młode kobiety i ciągle może się szczycić sukcesami, które świętuje przy każdej odsłonie nowej kolekcji.

Charakterystyczne cechy marki

Tally Weijl to przede wszystkim styl młodzieżowy. Kroje i fasony przeznaczone dla każdego typu sylwetki i materiały przyjazne dla skóry, dzięki którym poczucie komfortu towarzyszy kobiecie przez cały dzień. Kolekcje są dedykowane na różne okazje od casualowych po specjalne na oficjalne wyjścia. Wszystkie mają podstawową cechę, pozwalają na zachowanie indywidualnego stylu, są kobiece, często seksowne i zawsze podążają za najnowszymi, światowymi trendami.
W odzież Tally Weijl nie brak zróżnicowanej kolorystyki, ale przeważają barwy lubiane przez młodsze panie: pastelowe róże, czerwień, czerń. Połączone z połyskującymi tkaninami i nadrukami oraz charakterystycznymi dodatkami. Skierowane do kobiet czujących się pewnie, podchodzących do swojego wyglądu z pewną nonszalancją ,ale zdecydowanie zwracające dużo uwagi na to, co na sobie mają. Tally Weijl to moda idealna dla imprezowiczek i kobiet z charakterem. To również wiele modeli w stylu sportowym idealnych na codzienne spacery czy wypady za miasto.

Ceny i promocje Tally Weijl

Ceny kolekcji Tally Weijl nie odbiegają do propozycji wielu popularnych sieciówek. Z założenia skierowana do młodszych kobiet, będących na progu kariery zawodowej nie oferuje produktów, które nie byłyby dostępne dla każdej kieszeni. Wśród zróżnicowanego asortymentu można zawsze znaleźć coś odpowiedniego do swojej sylwetki i dopasowanego do gustu. Jest doskonałym pomysłem dla kobiet poszukujących dziewczęcego, lekkiego stylu, na który nie trzeba wydać fortuny.

W wielu sklepach w sieci można znaleźć produkty marki i często goszczą tam promocje lub wyprzedaże Tally Weijl. Końcówki kolekcji można znaleźć w dużo niższych cenach, każde wprowadzenie nowej kolekcji jest związane z obniżeniem cen kolekcji poprzedniej. Nie ma zatem problemu z oszczędzaniem na swojej garderobie, a można zyskać piękne produkty, w których z powodzeniem da się zabłysnąć w niejednej sytuacji.