Brak produktów w tej kategorii


Sergio Leone

Marka obecna na polskim runku od lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Jest znanym i cenionym producentem obuwia damskiego, które zaspokaja potrzeby kobiet w różnym wieku i o zróżnicowanych potrzebach.
Asortyment marki to doskonałej jakości buty na wiele okazji. Od eleganckich modeli na specjalne wyjścia, poprze wygodne i klasyczne obuwie do pracy do butów w stylu sportowym na spacer czy chodzenie po mieście.

Sergio Leone ma dość długa tradycję i doświadczenie w produkcji i dystrybucji obuwia, ale przede wszystkim w odkrywaniu i dopasowywaniu swoich produktów do potrzeb kobiet. Każda nowa kolekcja jest odpowiedzią na panujące w światowej modzie trendy i dzięki temu klientki marki otrzymują modne i oryginalne propozycje na każdy sezon.

Najciekawsze wzory, które można znaleźć w ofercie marki to czółenka. Ich niesłabnąca popularność i obecność w każdej kobiecej szafie jest nie tylko wyrazem mody, ale też komfortu użytkowania i dopasowaniem do wielu sytuacji. Sergio Leone oferuje wiele modeli czółenek w zróżnicowanej kolorystyce, z ciekawymi dodatkami czy wstawkami.
Na lato Sergio Leone proponuje szeroki wybór sandałów, od modeli klasycznych przeznaczonych na wyjście do pracy, po modele idealne na wakacyjne szaleństwa. Na zimę w asortymencie znajdziemy botki, sztyblety, kozaki, które zaspokoją potrzeby każdej kobiety.
Dla aktywnych i kochających wygodę kobiet Sergio Leone proponuje sneakersy, mokasyny, trapery. Obuwie przydatna na każdą pogodę i na wyjścia wymagające dłuższego chodzenia.

Promocje Sergio Leone

Dla kobiet lubiących oszczędności i kupujących buty z wykorzystaniem dostępnych zniżek marka ma wiele promocji. Każde wprowadzenie na rynek nowej kolekcji jest związane z wyprzedażą Sergio Leone. Jest to doskonały moment na zakup obuwia w niższej cenie, a rabaty mogą sięgać nawet 40 czy 50%. Zawsze warto zerknąć do outletu, w wielu miejscach ostatnie sztuki marki, końcówki kolekcji potrafią być przecenione nawet do 80%.

Sergio Leone jest znaną i lubiana marka, ponieważ obuwie jest dobrej jakości, a ceny zawsze przystępne i dopasowane do każdej kieszeni. Zakupy z nawet niewielką zniżką, w sezonowej promocji nie są dużym nadwyrężeniem budżetu, a zadowolenie z zakupu jest gwarantowane.