Brak produktów w tej kategorii


Promocja Pampers

Jak powstała jednorazowa pieluszka

Choć nazwa Pampers jest synonimem pieluszki jednorazowej i właściwie każdą, niezależnie od marki nazywamy pampersem, to pomysł na jej stworzenie pojawił się wcześniej niż najsłynniejsze dziś produkty dla dzieci. Pierwsza w historii mama, która wpadła na pomysł stworzenia czegoś bardziej doskonałego dla swoich pociech i pomocy dla siebie w czasie opieki nad nimi, była Marion Donovan. Posiadając dwójkę dzieci i jednocześnie pochodząc z rodziny wynalazców, postanowiła stworzyć produkt, który pomoże matkom na całym świecie. Uszyła pokrowiec na pieluszkę z bawełny, początkowo z plastikowej zasłony i zapinany na agrafki. Kolejny model był bardziej wyrafinowany, z nylonu i posiadał zatrzaski. Tak powstała pierwsza pieluszka jednorazowa.

Pielucgy Pampers zostały stworzone nie przez matkę, ale przez dziadka, który postanowił pomóc swojej córce w opiece nad dzieckiem. Victor Mills, bo o nim tu mowa, był inżynierem chemikiem i pracował dla firmy Procter & Gamble. Jako pierwszy zainteresował się pieluszkami na poważnie i podszedł do sprawy z praktycznego punktu widzenia, nie tylko naukowo, ale również biznesowo. Zainspirowany potrzebami wnuka postanowił wyprodukować pieluszkę, która nie będzie podrażniać delikatnej skóry dziecka i nie będzie przeciekać.

W latach sześćdziesiątych na sklepowych półkach pojawiły się pierwsze jednorazowe pieluszki Pampers. Początkowo wszyscy mieli problemy ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na ich wystawienie. Były eksponowane z lekami, żywnością, kosmetykami, a nawet wyrobami papierniczymi. W latach siedemdziesiątych pojawiły się zapięcia na rzepy, które z w znacznym stopniu poprawiły bezpieczeństwo produktów. Zaczęły się również pojawiać pierwsze produkty spersonalizowane: dla maluszków, chłonne na dzień i najmniejsze dla wcześniaków.

Lata osiemdziesiąte to okres eksperymentów i wielu zmian w produkcji Pampersów. Pojawiło się wiele udoskonaleń, ale również sporo niepotrzebnych elementów. W końcu pozostały opakowania zbiorcze i żelowe wkładki absorbujące. W latach dziewięćdziesiątych pokazały się ultra cienkie pieluszki i elastyczne boczki zapewniające maluszkom pełen komfort użytkowania.

Peluszki Pampers dziś

Są najbardziej popularnym produktem dla małych dzieci i wielu rodziców na całym świecie nie wyobraża sobie bez nich życia. Wciąż udoskonalane i dopracowywane dla wygody dziecka i rodzica, ale nie tylko. Przy zmianach są również brane pod uwagę aspekty związane z ekologią i recyklingiem. Niestety za jakością idzie cena, nie są to produkty najtańsze. Z tego też powodu każda promocja Pampers jest ulgą dla portfela.

Pieluszki Pampers są dostosowane do wieku dziecka: delikatne dla noworodków, dla małych dzieci na dzień i na noc oraz dla dzieci uczących się chodzić, które pozwalają na swobodę podczas nauki raczkowania i chodzenia. Są dostosowane do różnych potrzeb rodziców, w opakowaniach mniejszych, większych i w megapakach dla oszczędnych i zapobiegliwych, lubiących mieć zawsze w domu zapas. W ofercie Pampers są również pieluszki dostosowane do specjalnych potrzeb, na przykład pływania w basenie i inne produkty do pielęgnacji dzieci. Jednak to właśnie pieluszki są najbardziej znanym i cenionym produktem marki.

Promocja Pampers – pieluchy w niższych cenach

Zarówno marka, jak i wiele sklepów często organizuje przeróżne akcje promocyjne. Najczęściej spotykane to kupowanie większego zapasu w niższej cenie. Wspomniane już wcześniej megapaki, czy zestawy, które wystarczają na cały miesiąc, są doskonałym sposobem na oszczędności.

Równie często można spotkać promocje Pampers składające się z pieluszek i chusteczek, których ceny są okazyjne lub promocje typu kup jeden i zyskaj drugi produkt w niższej cenie. Kupując Pampersy online, można liczyć na darmową dostawę pod warunkiem większego zamówienia.

Czy Pampersy są tanie, czy drogie? To już kwestia indywidualnego podejścia i możliwości, jakimi dysponują rodzice. Z pewnością są produktem pewnym i bezpiecznym dla dziecka. Zapewniają wygodę w czasie snu, czuwania, zabawy czy nauki chodzenia. Nie przeciekają, nie uczulają, oddychają, są dopasowane do wieku i potrzeb. Jednakże każda promocja Pampers cieszy rodziców.

Sięganie po nie pozwala cieszyć się najwyższym stopniem komfortów zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Jeśli więc jesteś zdania, że są najlepsze dla Twojej pociechy, ale masz również ochotę kupować taniej i nie przepłacać, jeśli nie ma takiej konieczność, zerknij na promocje, wyprzedaże Pampers i zyskaj pewność, że oszczędzasz, zapewniając jednocześnie dziecku najlepszą jakość.