MSI – Micro-Star International

Historia w pigułce

Marka powstała w roku 1986 na Tajwanie z inicjatywy pięciu założycieli. Swój sukces odnotowała już po pierwszym roku działalności. Na początku działalności stawiała głównie na produkcję płyt głównych i kart rozszerzeń i właśnie płyta główna z socketem 286 przyniosła marce pierwsze sukcesy.

W kolejnych latach rozszerzano asortyment i udoskonalano produkty, w końcu skupiając się przede wszystkim na produktach gamingowych i segmencie e-sportu.

Najlepsza jakość dla graczy

MSI to produkty profilowane głównie pod potrzeby graczy. Dla amatorów oraz dla profesjonalistów, którzy uczestniczą w zawodach. Marka jest zresztą znanym patronem e-sportu, aktywnie wspiera rozwój tej dziedziny i współpracuje z najlepszymi graczami oraz zespołami na całym świecie.

Sprostanie zadaniu nie jest łatwe, a sprzęt, który MSI proponuje musi w każdym aspekcie być przystosowany do trudnych, a nawet wyczynowych warunków, które stawiają użytkownicy. Produkty są więc poddawane dokładnej analizie pod względem szybkości działania, niezawodności, stabilności czy wydajności. Są produktami, które nie mogą zawieść i muszą pozwolić na osiągnięcie najlepszych rezultatów podczas zawodów.

Produkty z logiem smoka to ciągle ulepszane i podążające za wszystkimi nowinkami technologicznymi laptopy gamingowe, ale nie tylko. Oprócz sprzętu komputerowego MSI proponuje również inne produkty, jak kamery czy urządzenia komunikacyjno-użytkowe oraz szeroki zakres rozwiązań serwerowych. Do tego nie brakuje podzespołów, akcesoriów, peryferii. Jest kompleksowym dostawcą dla każdego, kto chce mieć w swoim domu doskonałe centrum rozrywki i świetnych sprzęt do grania.

Ceny i promocje MSI

Marka dostarcza nie tylko doskonałej jakości sprzęt, ale również swoją ofertę modeluje w taki sposób, by trafiała do różnego rodzaju odbiorców. Zarówno do takich, którzy dysponują większymi zasobami, jak również do tych, który mają mniejsze wymagania i mniejsze możliwości finansowe. Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że każdy znajdzie w szerokiej ofercie MSI coś odpowiedniego dla siebie. A jest warto poszukać, ponieważ mamy pewność, że sprzęt będzie wydajny, trwały i pozostanie z użytkownikiem przez wiele lat.

Obecność na rynku promocji czy wyprzedaży MSI sprawia, że nawet najlepszy sprzęt staje się o wiele bardziej dostępny, a bestsellery mogą trafić do każdego, kto chce posiadać markę w swoim domu.