Moony Mood

Marka niezwykle kobieca i oryginalna, a co również ważne dostępna dla każdej kieszeni. W polskich sklepach jest obecna, ale bez przesady. To daje przewagę wielbicielkom – nie tak łatwo ją spotkać na ulicy.
Moony Mood to odzież, obuwie i dodatki z fantazją i odrobiną ostrożnej ekstrawagancji. Podążająca za najnowszymi trendami i skierowana do kobiet chcących wyróżnić się z tłumu. Z drugiej strony jest marką stawiającą na wysoką jakość i ponadczasowość, więc produkty z jej logo można nosić przez wiele sezonów bez obaw. Ciekawe rozwiązania i kreatywność projektantów szczególnie widoczna w przypadku obuwia i torebek, które są dość charakterystyczne, czasem odważne, ale wszystkie zdecydowanie gustowne i eleganckie.

Marka oferuje produkty na każdą okazję. Od stylizacji codziennych po specjalne czy biurowe. Daje możliwość skomponowania kreacji luźnej, w stylu sportowym, oficjalnej na spotkanie z partnerem biznesowym lub na przyjęcie. Wysoka jakość materiałów, przeróżne kroje i fasony oraz pełna gama paradoksów sprawia, że w marce można się zakochać i zabłysnąć.

Moony Mood to produkty na lato, na zimę i na pory przejściowe. Letnie sukienki, wiosenne kurtki, cieplejsze płaszcze, bluzki, żakiety, bogaty asortyment obuwia i torebek.

Z marką Moony Mood nie można się nudzić i zawsze jest szansa na znalezienie dla siebie idealnie dobranej stylizacji. Ważne jest również, że stosunek ceny do jakości jest idealnie zbilansowany i zakupy po prostu się opłacają. Choć nie jest marką szczególnie eksponowaną w Polsce, to istnieje szereg możliwości do tańszych zakupów. Wyprzedaże Moon Mood, sezonowe promocje można znaleźć bez trudu. Te pozwalają na oszczędności i zdobycie wymarzonego produktu w cenie, na którą można sobie pozwolić.