Medicine

Jest polską i dość młodą marką, ponieważ powstała zaledwie kilka lat temu, a konkretnie swoje otwarcie świętowała w sierpniu 2013 roku. Nie należy jednak przyjmować z góry, że brak jej większych doświadczeń, ponieważ wyrosła na bazie marki Reporter, której butiki zamknięto i przekształcono w Medicine. Posiada zatem nie tylko dłuższą historią, niż można się spodziewać, ale też podstawy w osobie założyciela. Jej właścicielem jest Krzysztof Bajołek, który od podstaw stworzył takie kultowe sklepy jak House lub Mohito.

Everyday therapy

Hasło marki, z którym wystartowała, mówi o tym, czego należy się spodziewać w jej kolekcjach. Skierowana przede wszystkim do ludzi młodych w przedziale wiekowym od 20 do 35 lat ma również produkty dla odbiorów w każdym innym wieku i nie to jest najistotniejsze. Medicine to casualowy styl dla wszystkich: nowoczesny, zgodny ze światowymi trendami i wygodny. Przystosowany do każdej sytuacji.
Ubrania dla kobit i mężczyzn, które zachwycają swoją oryginalnością, są świetnie skrojone i wykorzystują doskonałej jakości materiały. Tworzone przez pełnych pasji i poświęcenia młodych projektantów we współpracy z artystami. Dla ludzi świadomych modowych trendów oraz tego, jak się wyróżnić z tłumu. Dopasowane do różnych potrzeb i wielu różnych osobowości, przy tym komfortowe w noszeniu i nieszablonowe.

W kolekcjach Medicine zawsze będziesz wyglądać dobrze, a nawet bardzo dobrze. Nie zależnie od tego, czy potrzebujesz ubrania do pracy, do codziennego chodzenia czy na specjalne okazje. Stylizacje są dopasowane do wielu potrzeb i wielu sytuacji.

W kolekcjach Mediciene nie brakuje też damskich i męskich dodatków: obuwie, torebki, okulary przeciwsłoneczne, kapelusze. To wszystko stawia kropkę nad i podczas komponowania całej stylizacji.

Promocje Medicine

Na tle popularnych sieciówek Medicine wyróżnia się nie tylko oryginalnością, kompletną ofertę i kreatywnością, ale również doskonałymi cenami. Produkty marki są przeznaczone dla każdej kieszeni i nie ma problemu ze znalezieniem dla siebie czegoś w okazyjnej cenie. Częste wyprzedaże Medicine, sezonowe promocje, a nawet kody rabatowe pozwalają na oszczędności i przynoszą wiele radości z posiadania doskonałych produktów, które są nie tylko dobre jakościowo, ale również niedrogie.