Brak produktów w tej kategorii


Lanqier

Marka obuwnicza, która jest dostępna na rynku już od 12 lat. Charakteryzuje się przede wszystkim doskonałym wykonaniem produktów oraz doborem najlepszej jakości materiałów. Obuwie jest wykonane z naturalnych skór, przyjazne dla stóp i wygodne.

Lanqier podsiada w swoim asortymencie produkty dla kobiet i mężczyzn, które można włożyć na każdą okazję. Stylowe botki, wygodne modele w sportowym stylu, eleganckie czółenka, wizytowe pantofle, przewiewne sandały i wiele innych. Obuwie dla każdego, kto kocha komfort i posiada wyczucie stylu.

Najnowsze kolekcje Lanqier to modne i będące w zgodzie z wszystkimi najświeższymi trendami panującymi na świecie produkty. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, w szerokiej gamie kolorystycznej i przede wszystkim komfortowe w noszeniu. Obuwie przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dla osób młodych, jak i starszych. Każdy, kto chce wyglądać dobrze i mieć poczucie, że kreuje oryginalny wizerunek, może z czystym sumieniem wprowadzić do swojej garderoby produkty marki.

Ceny i promocje Lanqier

Marka wywodzi się z gorzowskiej firmy HBH i jej produkty mają doskonałą relację ceny do jakości. Biorąc pod uwagę jakość materiałów oraz fakt, że obuwie to pozostanie z użytkownikiem przez kilka sezonów, ceny są zaskakująco korzystne. Każda nowa kolekcja jest wprowadzana na rynek wraz z nastaniem nowego sezonu, a to pozwala na skorzystanie z promocji, które obejmują kolekcje poprzednie. W wielu miejscach jest też szansa na wyprzedaże Lanqier, dzięki którym wybrane modele można kupić nawet za połowę ceny.

Wszystko to sprawia, że można stać się posiadaczem doskonałej jakości produktów, modnych i wygodnych i nie trzeba przy tym wydać dużej sumy pieniędzy.