Kappa

Zaczęło się od skarpet

Marka Kappa ma długą tradycję. Jej korzenie sięgają roku 1916, kiedy w Turynie Abramo Vital stworzył „Calzifacio Torinese” produkujące skarpety. Asortyment był dopasowany do wszystkich potrzeb klientów i proponowano skarpety zarówno sportowe, jak i do codziennego użytku. Produkty dobrze się sprzedawały, ale ich jakość nie była doskonała i po interwencji klientów marka postanowiła postawić na jakość.

Stworzono „K-Kontroll”, które skoncentrowało swoje działania na najlepszą jakość materiałów. To był pierwszy krok w kierunku brandu, który znamy dziś.

Marka o nazwie Kappa została zarejestrowana w roku 1967, a w 1969 powstało znane nam logo: kobieta i mężczyzna siedzący i oparci o siebie plecami. Inspiracją do takiego znaku firmowego była sesja kostiumów kąpielowych, w której brał udział Maurizio Vital, a jego przesłanie mówi o przeznaczeniu produktów maki dla obu płci.

Już w roku 1970 Kappa postawiło na sponsorowanie drużyn piłkarskich i jako pierwsza europejska marka pojawiła się na strojach znanych sportowców. Takie, na owe czasy innowacyjne, postępowanie przyniosło dość szybko dobre rezultaty i wyjście na rynki międzynarodowe.

Przełomowym momentem dla marki był rok 1984, kiedy podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles sportowcy amerykańscy wystąpili w obuwiu firmy.

Nie tylko dla profesjonalistów

Obuwie Kappa to produkty najlepszej jakości i chociaż marka pozostaje w cieniu takich gigantów jak Nike czy Adidas, to nie ustępuje im w niczym. Produkuje dla piłkarzy, koszykarzy, hokeistów i innych sportowców. Produkty z charakterystycznym znaczkiem są obecne podczas profesjonalnych treningów, amatorskiego uprawiania sportów, wycieczek, podróży i na ulicach miast.

Dla każdego, kto kocha aktywny styl życia i nie boi się wyzwań obuwie marki jest doskonałym wyborem w każdej sytuacji. Nowoczesne technologie i innowacyjność zastosowane w produktach pozwalają na komfort i poczucie bezpieczeństwa. Funkcjonalność i trwałość produktów to cechy, dzięki którym raz zakupioną parą będziemy się cieszyć przez długi czas i w wielu sytuacjach. Ciekawy design i podążanie za najświeższymi trendami pozwalają na wyróżnienie się z tłumu i dopasowanie do ciekawych stylizacji.

Kappa to nie tylko obuwie, to również cały szereg odzieży w stylu sportowym. Produkty, które mogą towarzyszyć w treningu, ale nie tylko. Są dostosowane do wielu sytuacji i można je nosić na co dzień. Bluzy, T-shirty, spodnie, dodatki, które są wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu uprawianie sportu będzie jeszcze większą przyjemnością. Materiały, które odprowadzają pot na zewnątrz, utrzymują odpowiednią temperaturę ciała i wentylację. Odzież Kappa to modele, w których zawsze będziesz dobrze wyglądać.

Promocje Kappa

Każdy, kto kocha przygody i aktywny, pełen wyzwań styl życia, zdaje sobie sprawę, że na wygodnym obuwiu i dobrej jakości odzieży nie wolno oszczędzać. Bezpieczeństwo i komfort w takich chwilach jest bardzo ważne i nie da się tego zastąpić. Produkty marki Kappa spełniają wszystkie wymagania stawiane przez ludzi dynamicznych. W dodatku nie są wcale takie drogie. Jednak oszczędności przydają się zawsze i jeśli chcesz skorzystać z niższych cen, warto poznać wyprzedaże Kappa lub promocyjne ceny. Jest ich sporo i można na nie trafić w wielu miejscach. Można też u nas poznać wszystkie obniżone ceny z różnych sklepów. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również swój czas. Zobacz odzież i obuwie marki Kappa ze zniżkami sięgającymi kilku lub nawet kilkunastu procent. Najlepsza jakość nie zawsze musi iść w parze z dużymi wydatkami.